Sušičky prádla - aké máte skúsenosti?

baboadel
10. dec 2018

Je lepšie zakúpiť pračku so sušičkou 2v1 alebo sušičku osobitne, s akou značkou ste spokojné.

gabriellka
10. dec 2018

@baboadel ja mam 2v1 znacku lg. Je pravda ze keby som mala viac miesta tak kupim 2 spotrebice ale fakt ju nemam kam napchat.
Obrovska vyhoda je ze ked doperiem nemusim pradlo prekladat. Pustim ju rano na pranie a susenie a mozem byt pol dna prec z domu. Nevyhodou moze byt ze ked sa pokazi musis vymenit kdezto ked mas 2 spotrebice staci vymenit ten pokazeny

hettinka
10. dec 2018

@baboadel mám oddelene a značku AEG, vyššia rada. Plna spokojnosť.

nevludna
10. dec 2018

@baboadel tiez mam oddelene, susicka je moja laska...uz si to bez nej neviem predstavit-pradlo makkucke, vonave, odzmolkovane, ked ho hned vytiahnem ani zehlit nemusim, bo sa prisposobi uhladeniu ruky. No topka.🙂 uz ked necham nieco vysusit mimo, uz mi to smrdi

lety17
12. dec 2018

@hettinka ked susite bavlnu,nechavate to nastaneve ako si to automaticky urci susicka,alebo predlzujete cas susenia? My sme tiez kupili,ale ked susim bavlnu,vytahujem ju este trochu vlhku a neviem teda na kolko predlzit,ci dat susit znovu?

hettinka
12. dec 2018

@lety17 mne sa dajú nastaviť 3 úrovne susenia. Spravidla suším na tej základnej, program trvá 1:50
Ak dám na vyssi stupen, tak 2:05 , ale sušička di program niekedy aj skracuje, podľa množstva pradla.

lety17
12. dec 2018

@hettinka vyskusam nejaku vyssiu uroven,v programe co mi automaticky nastavi susicka na bavlnu,nemam uplne suche pradlo a presne ako pisete trva to 1:50. Odstredujem len na 800 tak neviem,mozno mam viac mokre pradlo

gabriellka
12. dec 2018

@lety17 odstredovat by sa malo na maximalne otacky. Teda ja som to tak citala a aj to tak robim

lety17
12. dec 2018

@gabriellka to som nevedela,vyskusam na vyssich 🙂

larra111
14. dec 2018

@nevludna ahoj. A prosim ta aku mas znacku?

nevludna
15. dec 2018

@larra111 beko

dorotelka
15. dec 2018

Sušička je najlepší spotrebič v našej domácnosti. Jedine, co mi je ľúto, že som ju nekúpila skôr. Mame samostatnú, vraj je to lepšie ako 2v1 s prackou. Vlastnú skúsenosť ale nemám.