Súťaž na ples. Pomôžte niečo vymyslieť

maja22
28. jan 2008

Ahojte, v sobotu máme mládežnícky ples, v poradí šiesty a od jeho počiatku máme zavedenú súťaž o tortu. Súťaží sa skupinovo, ale už nám dochádzajú nápady. Vždy má dve časti. Jedna z nich je pantomíma na nejakú tému (by ste neverili, čo dokážu mladí ľudia za 10 min vymyslieť 😀 ), to by sme mali, ale problém je druhá časť. Máte nejaký nápad? Skupiny budú 4, príp. 5 asi po 20 ľudí...

kupinka
28. jan 2008

Nějak jsem nepochopila,o čem bude ta druhá část............. ☹

zuzu13
28. jan 2008

maja, priviazať súťažiacim na nohy okolo členkov baloniky a musia si po nich stúpať...komu ostane balonik na nohe vyhráva....
- vyšľahať bielko z vajca, kto prvý vyšľahá sneh a dá ho nad hlavu /tak aby nevypadol/ ....
-/je to také 😅 /každý dostane banán a prezervatív...kto prvý natiahne na olúpaný banán prezervatív...
- bez pomoci rúk zjesť z misky špagety s kečupom

wladka
28. jan 2008

hry pre skupiny??

bars aj preteky, kto najpomalsie prejde od startu po koniec- bez statia.. vzdy musia byt v pohybe 😉

jeden velky papier - jena velka ceruzka ci fixka je lepsia- a vsetci sa jej chytia.. a das im temu zviera, vec.. bez dohody, bez reci, musia namalovat nieco.. ide o skupinovu spolupracu bez dohody.. 😉 ..vznikaju komicke zvieratka- som to zazila, pouzivam to pri vyucbe mojich deti v ZS..je to uzasne, a srandovne 😉

pantomima je tiez dobra..moj najcastejsi prostriedok pri vychove a vzdelavani 😉

poskladat lodicku, co najviac kusov..

kazda skupina bude mat noviny- a oznacte spagatom ich uzemie.. a pri starte noviny poskladat, pokrcit, a hadzat na nepriatelske uzemie.. a vyhrava ta skupina co na svojom uzemi na najmensi pocet "bomb".. 😉 ..daj im casovy interval - cca 1-2minuty..

atd.....

maja22
autor
28. jan 2008

kupinka: 2. časť je hocičo, len nech je zábava... no, má to 1 podmienku: nezničiť plesové šaty 😀

baby, ďakujem, určite niečo použijeme, poznačím si aj do ďalších rokov 🙂

maja22
autor
29. jan 2008

ženušky, ak máte ešte nejaký nápad, napíšte, prosím 🙂 rada sa nechám poučiť a inšpirovať...

maja22
autor
9. jan 2009

Obnovujem svoju starú tému, chystáme sa na "náš" večer plný tanca a zábavy a opäť prosím o nejaké nápady. Tie vlaňajšie sú dobré a páčia sa mi, ale potrebujeme vymyslieť hru, do ktorej sa môže zapojiť čo najviac ľudí naraz, najlepšie celá skupina, čo je okolo 20 ľudí...

mikca
10. jan 2009

Damy zasednou na zidle, panove prikleknou z rukama za zady(muze byt i opacne)..damy dostanou mezy kolena banan a panova se snazi banan pusou oloupat a snist, u koho neni uz banan ten vyhrava...tuhle jsem byla na nejake akce a delali to tam a docela se lidi u toho nasmali 🙂

melory
10. jan 2009

asi je uz neskoro, ale je to dobre hra aj pri posedeni s kamosmi, ked to viazne v komunikacii
takze, roberu sa nalepovaci papieriky a kazdy napise nieco na neho napriklad.slava, hrozno, krasa, sef....no co len chcete.....a prilepi na celo kamosovi, ktory nevidi co je na listocku. potom sa kazdy po jednom pyta, a odpoved je len ano a nie.....kto ma ano pokracuje....a hada svoj listok....ked nie ide dalsi...od polky je to uz sranda a konci sa so slzami v ociach od smiechu.

maja22
autor
12. jan 2009

Dobré tipy, ešte stále nie je neskoro, tak sa pridajte.

Melory, túto hru poznám, my sme sa ju s deckami hrávali na výletoch, ale boli sme vždy len zvieratká, iné veci nám nenapadlo dať... Ale bola to sranda, fakt sa na tom dá dobre zabaviť. A keď nás je aspoň 10, hodinu máme čo robiť.. 😀

iluminati
5. jún 2015

Ahojte, mám pripraviť zábavný deň otcov, hľadám zábavné disciplíny pre deti do 12 rokov a oteckov, môžete mi prosím poradiť ? Dík

13adam13
4. okt 2016

Zdravím Vás žienky, mám k prosbu 🙂 pripravujeme ples a potrebujeme nejakú kultúrnu vložku a už sme v koncoch s nápadmi, lebo sa nám zdá, že všetko už bolo 😒 (kúzelník,tance, spevy, portréty) potrebujem poradiť, čo sa páčilo Vám a aké by ste mi odporučili? Ďakujem a prajem pekný deň 😉