Svadba a plastika pŕs ako informácia o zdravotnom stave.

danushik
11. júl 2019

Mám prsné implantáty, ktoré som si dala pred pár rokmi. Celý život som nosila push upky a terajšia veľkosť je rovnaká ako pred operáciou. Nikto o nich nevie. Mama, sestra, priatelia. Proste nikto. Dokonca ani môj snúbenec. Začali sme spolu chodiť keď som už bola upravená a kedže sú to "slzičky" pod svalom, aj na dotyk sú prirodzené. Nezistil. Nikde sa s tým nechválim. Dala som si to kvôli svojej psychike. Mala som hrozné komplexy. A teraz pointa. Ideme sa brať. Nechcem, aby o tom vedel. Je to moje telo. Je toto informácia o zdravotnom stave? Viem, že v zápisnici je nejaká taká kolonka.
Čo myslíte?

mogaa
12. júl 2019

@danushik na tvojom mieste mu to poviem, v budúcnosti môže nastať situácia že to zistí - napr. ak by ti implantát praskol alebo sa posunul....asi budete chcieť aj bábo - takže možné zmeny spôsobené kojením....

elementissa
12. júl 2019

Ak mu nedôveruješ natoľko, aby to vedel a keď nie si schopná byť ani pred ním úprimná, tak si ho neber. Načo. Keď už pri takejto malichernosti rozmýšľaš nad tým ci mu to zatajiť, tak neviem, čo budeš robiť pri horších a ťažších veciach.