Vyriešil by vysoký profil to, aby boli prsia vyššie?

Zodpovedané
6. mar 2021

Dobrý deň,

pred 6 mesiacmi som si dala urobiť prsia - stredný profil. Zdá sa mi, že prsia išli dosť nižšie ako som chcela. Svoj základ som mala veľký + implantát nagor impleo.

Prsia vyzerajú veľmi pekne prirodzene.

Keby som chcela, aby boli prsia vyššie, vyriešil by to vysoký profil?

Mám pocit, že teraz ich mám moc prirodzené. A chcela by som, aby viac pôsobili plnšie.

Keby som chcela širšie implantáty ako je môj prsný sval, tak je to možné?

Doktor mi odporučil, že koľko by on dal. Vraj nemôže presiahnuť šírku prsného svalu. Ja vidím, že ja by som chcela prsia viac do šírky.

Je to možné zmeniť?

Ďakujem

Dobrý deň,

je to možné zmeniť, samozrejme sa dá vložiť aj implantát širší ako je šírka "Svalu" bázy hrudného koša.

No v tom prípade nám narastá riziko komplikácií.
Väčší implantát viac klesá, môže sa otáčať, "utekať" pod pazuchu, spôsobovať asymetriu oproti druhej strane a nakoniec svojim výraznejším poklesom spôsobiť, že v dekolte bude chýbať!

Určite by som sa s výmenou neponáhľal a počkal minimálne 12 mesiacov, kým si prsia aj implantáty "sadnú".