Svedok dopravnej nehody

tribalmite0
8. jún 2015

V sobotu som bola aj s partnerom svedkom dopravnej nehody, ktorú spôsobil priateľ mojej sestry,ako dlho môže trvať kým nás predvolajú na políciu vypovedať? Samozrejme majú naše všetky údaje.

lilimoni
8. jún 2015

@tribalmite0 pokial sa vynnik priznal a vypoved sa zhodovala s verziou poskodeneho, nie je nutne vypocuvat aj tretiu stranu.

tribalmite0
autor
8. jún 2015

@lilimoni práveže vinník nafúkal 3 promile alkoholu a policajt nám vravel že nás budú kontaktovať ohľadom výpovede.

lilimoni
8. jún 2015

Jaaaj no s takou havarkou skusenost nemam. 😖

pink_lady
8. jún 2015

@tribalmite0 fuha ...myslim ze policia tento tyzden a chlapec toez nech porozmysla co povie policajtom aj sudcovi 😝

pribinak
8. jún 2015

3 promile? Takýmto hovadam by som uz vodicak nikdy nedala !!!

tribalmite0
autor
8. jún 2015

Policajtom povedal ze isiel len preparkovat...ale praparkoval tak ze rozmlatil na svojom aute, ktore mal len tyzden komplet cely naraznik,svetla,predne sklo,bocnu stranu garaze plus v garazi auto z bocnej strany...je to ch..j prvej triedy...moze byt rad ze nikoho nezrazil a nezabil...este velky frajer chcel podplatit policajtov...sa nas pytal ze preco sme volali policajtov ze teraz ma len zbytocne problemy... moj partner isiel s dalsou mojou sestrou za policajtami ale oni v tom momente robili hliadku po dedine a ked ho videli bolo im vsetko jasne...tak mu treba...bola to len otazka casu kedy sa nieco take stane lebo vela pije a pritom na to auto si vzal pozicku...

pribinak
8. jún 2015

@tribalmite0 sestra je inak spokojna? Ci si mysli, ze po svadbe pit prestane? Sorry, ale sestru by som tiez na tvojom mieste niekam poslala, ze taketo hovado chce doniest do rodiny

tribalmite0
autor
8. jún 2015

@pribinak kazdy jej uz niekolko krat dohovaral a nic z toho...je sprosta ako tago...som jej povedala ze raz ju zabije a potom uz bude pre nu neskoro...

tribalmite0
autor
8. jún 2015

Ona velmi dobre vie ako to je u nich doma a ten jej sprosty frajer je taky isty ako jeho otec a inaksi ani nebude

pribinak
8. jún 2015

@tribalmite0 smutne, ze ani toto je "neotvorilo oci"

lilimoni
8. jún 2015

Ono naburat alebo sposobit dopravnu nehodu je jedna vec ale napity? 😠 tvoja sestra je trdlo, ze je taka zaslepena. Ja si vecer ani radlera nedam, ked viem, ze rano soferujem.

tribalmite0
autor
8. jún 2015

@pribinak zial je to tak ☹ napriklad zomrela nam babka v sobotu skoro rano a v ten den mali ist do kina a on debil pytal ju peniaze za listky ktore kupil den predtym,no charakter 0bodov...asi si mala od neho pytat dovolenie aby mohla umriet....no skoda reci,@lilimoni ja to iste neohrozim predsa seba a svoju rodinu alebo hebodaj niekoho cudzieho pre nejaky sprosty alkohol