Svrbenie po preliečenej mykóze?

pingu1
17. sep 2011

ahojte kocky. stalo sa vam to? preliecila osm si mykozu. lenze som bola nejak alergicka na oba druhy cipkov co som dostala a ostalo mi pri vchode do posvy pichanie a svrbenie na jednej strane iba. je to sice lepsie a lepsie, ale aj tak. stalo sa vam to? gynekolog ma odpisal, ze si mam dat na to sudocrem /mimochodom to vysusuje/. davam si repik, a je to fajn.
dakujem za kazdu odpoved

mamutka
17. sep 2011

ja by som ti doporucila anionove vlozky. mavala som problemy, ale odkedy pri prvom pocite ze daco nie je v poriadku hned nasadim na jeden den anion.intimku, mam pokoj. Aj po plavani v bazenoch a pod som mala vzdy problem, cele leto odstavena, vdaka anionkam ani neviem co su to problemy, vyleziem z kupka, nasadim anion na den a nic mi nie je. Len trpko spominam na gynekologov co predpisuju cipky, maste, vsetko je to take neprijemne, trva to dlho kym sa to prelieci.....a to len preto, ze ich pravidelne navstevuju obchodaci z firiem co to predavaju, tak mili doktori nemyslia na zdravie a pohodlie zien, ani sa nenamahaju zistit si ako sa da lahko predchadzat, len predpisuju to iste co cele roky... za seba ti mozem toto doporucit ako super prevenciu a roky neviem co su problemy.
nieco o nich...
http://www.anionovevlozky.eu/

annaopialova
19. sep 2011

ahoj ja som to tiez mala lekarka mi povedala aby som sa cistou vodou umyvala ze telove sampony su alergeny teraz pouzivam na intiminu z avonu pre zeny vola sa tosimply delicare

matac
20. sep 2011

Gyntima intímny gél na umývanie je účinný, osviežujúci a jemný prostriedok určený pre každodennú intímnu hygienu ženy. Vďaka optimálnemu zloženiu je pokožkou veľmi dobre znášaný a pomáha predchádzať vaginálnym infekciám. Gyntima gél obsahuje výťažok zo smrekových výhonkov - pinarol, ktorý má spolu s aloe vera antibakteriálne, antimykotické a protizápalové účinky. Obsiahnutá kyselina mliečna reguluje pH a pôsobí ako hydratačný faktor. zn kozmetiky Fytofontána GYNTIMA . doporucila mi to moja gyn. ja som nemohla vobec chodit do verjnych bazenov a teraz nemam ziaden problem , velmi dobry je gel na vnutorne pouzitie ,

erikasadek
20. sep 2011

@pingu1 ja si vyrabam sam s arganove oleja, alebo olej za studena lisovany napriklad orechovy a le ak nie je tak moze byt repkovy ale za studena lisovany na 100ml flasticku nakvapkas 5 kvapiek ruzove dreva silicu kupis v lekarni alebo objednaj si od hanusu.... normalne male mnozstvo nakvapkas a potries sa dolu ruzove drevo ma uzasnu jemnu vonu takze maz aj uzasny intimny deodorant zaruceny...
tazke sa potries dolu a ver mi od kedy som to robial nikdy som nemal problem co s atyka plaze, alebo kupaliska hlaven v lete.... je to velmi prijemne.... moze sa aj cajovnokovy olej len ten dost na moj vkus smrdi.. ruzove drevo je antisepticke a je fakt dobre co sa koze dyka, mozes pridat aj do kremu a mas uzasny anti age krem... na tvar. 😉