Tabletky do umývačky riadu

katjas8
4. sep 2017

Ahojte, prosímvás, aké tabletky by ste mi poradili do umývačky riadu?
Ďakujem za všetky odpovede.

osky
4. sep 2017

Na sk nie je Nipa ale ja pouzivam tie eko z Bipy.
Dobre su aj ekologicke ecover alebo almavin.
Prasok sonet nechaval cmuhy.
Myslim ze aj v dm maju tusim fel eco sa to vola aj tablety aj prasok tie boli ok.
Jediny raz som bola prinutena kupit neekologicke tablety-somat a hrniec kt.som roky mala alo novy ,mi z toho zacal hrdzavet!!!!velmi agresivne.
Inak v praci pouzivame clewer...upratovacka tvrdi ze su ok...

miriam11
4. sep 2017

@katjas8 mne sa osvedcili z amway, alebo aj v lidl su dobre, aj v dm gelove. Somat kapsule sa mi nepacili, mycka po nich smrdela a riad neumyty dobre.

lilyianka
4. sep 2017

@katjas8 ja som spokojna s finish a skusila som teraz z lidlu a tiez sa daju...len sa mi naposledy stalo,ze sa mi tabletka nerozpustila 🤔

osky
4. sep 2017

@lilyianka
Somat a Finish u velmi agresivne sile pripravky....ja by som veru z toho nejedla.

hettinka
4. sep 2017

mne sa zdajú úplne najlepšie kapsuly JAR
kupovala som v LIDL, ale v novej umývačke mi už nevyhovujú

lubi40
5. sep 2017

@katjas8 ja mam najradsej z DM, take bio, ci eco - je ich tam 30. Su aj cenovo dostupne.

vierocka888
5. sep 2017

Baby, prosim vas, aj vy mate taky matny povlak na riadoch? Napriklad mam hnede taniere (do mikrovlnky) a na nich mi to zakazdym ostava... ked to umyjem rucne, zide to. Pride mi to ako z tej soli? 🙄 dakujem za odpoved 🙂

katjas8
autor
7. sep 2017

Dakujem za odpovede. My sme si kupili novu umyvacku a nemam s tym skusenosti. Zajtra ju spojazdnime, tak asi postupne poskusam rozne bio eko pripravky 🙂 Vdaka za tipy!

tribratri
8. sep 2017

@vierocka888 matny ako vodny kamen? alebo ine?

vierocka888
8. sep 2017

@tribratri no mohlo by byt asi aj ako kamen...