Tabletky na chudnutie Lindaxa. Ak poznáte pridajte sa

lauritania
8. sep 2009

pravdepodobne nám zrušili diskusiu na tému Lindaxa. téma ktorá bola dobre rozbehnutá. tak ak je to teda zrušené , pretože sa tam nedá dostať zakladáme na novo. Lindaxáčky pridajte sa znovu sem! 🙂

matar
3. jan 2010

ahoj baby
ešte som neprečítala celú diskusiu, len tak potroche ked stíham- po malom mi tiež zostalo na tele moooooc kilov, a napriek cvičeniu držia ako prilepené- ale moja doki ak by mala niečo predpísať tak by ma radšej poslala niekam... nedá sa zohnať lindaxa aj bez predpisu?

leusha
3. jan 2010

ahojte kocky, tak dnes som si vzala 6. tabletku a v noci som pocitila asi prve vedlajsie ucinky- to jest po dvoch hodinach som sa zobudila a do rana nie a nie zaspat, bolo mi teplo a vylogala som dve flase mineralky... 😕 inak to nie je zle, i ked hlad zacinam mat miernejsi az tak poobede, podvecer, no to mi az tak nevadi, najma sa snazim stravovat zdravo, neprezierat sa, pijem cajiky...
Lauretania, dakujem, ja viem, ze by som s mojou nizkou nadvahou asi nemala brat 15, no povedala som si, ze ked to nebude ucinkovat, alebo budu tie vedlajsie ucinky ozaj neprijemne, tak ju vysadim...ale mozno skutocne na mna neposobi tak silno ako na vas, kedze tych kileciek nie je vela...no uvidim, najma som si zvykla bicyklovat znovu na rotopede a prvy krat v zivote vladzem a nezleziem z neho uz po par minutkach, ako kedysi...

ewullka
4. jan 2010

Ahojte dievčatá, do Nového roka všetkým prajem zdravie, šťastie, spokojnosť a splnenie aspoň jedného vytúženého želania.
Aj mne Vianoce prinesli okrem pohody aj 1,5 kg naviac ☹ . Som si vedomá, že je to len mojou nedisciplinovanosťou. Pred sviatkami som bola v takom strese a vyťažení, že som nestíhala jesť a potom, som to všetko dobiehala... koláčiky, čipsy, údené mäsko, zemiakový šalát s majonézou, alkohol... . Som taká rozožratá, že sa neviem zmobilizovať k pôvodnej životospráve. Ale musím a chcem, tak dúvam, že sa mi to podarí a kg pôjdu dolu.

jesika26
5. jan 2010

Aj ja Vám samozrejme prajem všetko len to najlepšie v Novom roku a hlavne veľa zdravíčka.
Ewullka - bud rada, že len 1,5, ja minimálne 3 a rifle nezapnem 😠 , ale vobec sa kvoli tomu nestresujem, a s tou rozožratosťou mám to isté, tiež sa neviem dať do normálu. Tableštky teraz neberiem, končí mi 3 mesačná pauza, ale znovu nabehnem, aspon do leta, 10-12 kíl musí ist dole, čo by sa čo dialo 😉

lauritania
autor
9. jan 2010

jesika26 - takže sme na tom rovnako po sviatkoch a ten istý ciell. ja už po pauze dnes štvrtá tabletka. no , ešte neúčinkuje. 🙂

jesika26
11. jan 2010

ahoj lauri - len ja neviem zohnat tabletky, to je na tom to najhoršie ☹ 😠

angyalok
11. jan 2010

Ahojte,chcem sa informovat ze tie ktore ste brali tieto tabletky kolko ste schudli cca za mesiac?

jajkax
11. jan 2010

Ahoj holky, no s politováním musím říct že jsem teda neuspěla.Všichni se tu vesměs chlubíte svýma pozitivníma výsledkama.Tak já se taky pochlubím svýma 😢 Lindaxu jsem brala asi měsíc a shubla jsem 4,5kg.No a pak byli vánoce(já ji týden nebrala), ani se nevážila.Řekla jsem si jsou vánoce nebudu to řešit.No ani se mi nezdálo že bych se nějak extra přejídala.No jako cukroví a chlebíček na návštěve jsem si samozřejmě dala 😒 A po svátkách jsem se postavila na váhu a měla jsem o 4 kg víc.Jsem myslela že mě klepne.Jsem z toho fakt zničená.Tak jsem se do toho pustila s novým(větším odhodláním) znovu.Beru ji asi 10 dní a zatím jsem nezhubla téměř nic(naštěstí ani nenabrala) myslíte že to může být taky tím že jsem tento týden začala brát poprvé po porodu hormonální antikoncepci? 😢 ach jo

myskin
11. jan 2010

No všechny ,,léky,, na hubnutí jsou pěkný sra.ky, ale každýho věc. Ale zhubnout může skoro každý a bez takovýchto berliček, akorát je to zdlouhavější a namáhavější. A neznám nikoho komu by váha po dobrání pilulek nevyskočila nahoru a kolikrát výše než byla výchozí.

peba2
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jesika26
12. jan 2010

jajkax - hádam sa nejdeš kvoli tomuto znervoznovat, no aspon si pochopila, že ked sa začneš prežierat, tak priberieš a je úplne jedno či si predtým brala lindaxu,alebo nie.Každý sa učí na vlastných chybách a tak isto aj ja. Preboha nie si sama čo cez sviatky priberú, takže nezufaj a hor sa do správnej životosprávy a netreba zabúdať na pohyb. A nechápem jednu vec načo si vysadila tabletky na týžden?A hlavne vydrž!!!!!

jajkax
12. jan 2010

Jesika 26:Vím, no moje chyba,aspon že ty vánoce jsou jen jednou za rok.Já jsem na svátky nebyla doma a tablety jsem zapomněla přibalit víš.Proto jsem je nebrala.ted už zase poctivě zobu a chud na jídlo není tak veliká.

leonina
12. jan 2010

jajkax můžu se zeptat, jestli ještě kojíš?

jesika26
14. jan 2010

Kočky, kde ste sa podeli????
Lauritania, jajkax...... ako Vám to ide??

pilotka2
14. jan 2010

Ahoj holky, tak zběžně jsem to proletěla a nestačím se divit, jak vám to jde. Mám taky zkušenost s Meridii. Brala jsem ji 2x. Poprvé jsem za 3 měsíce zhubla 12kg a druhé kolo už u mne vůbec nefungovalo. Můj organismus na všechny novoty zabere skvěle, ale při opakování to nefunguje. už ničemu nevěřím jenom tomu nežrat a makat na sobě. Držím všem palce 😉

jajkax
14. jan 2010

Leonina:ahoj, ne nekojím.Myslím že se ani prášky brát u kojení nemůžou,ale nejsem si teda jistá 😉
Jesika:No nic moc,ale asi kilo dole už snad mám 😔

rokka
18. jan 2010

Ahoj kočky, teda ako to robíte s tou Lindaxou? Že tak vám idú kilá dole? Ja som asi jediná na svete, na ktorú Lindaxa pôsobí opačne 😀. V lete som brala aj 10 aj 15 a nič...Teraz celé balenie zožraté a ešte som aj nabrala 1,5 kg 😠 Ako je to možné? Jem skoro minimálne, večer vôbec a pohybu mám toľko, že až. Ja už fakt neviem! Asi sa zas na to vykašlem a jednoducho si zvyknem na moje šunčičky 😀

jesika26
19. jan 2010

rokka - na letáku je aj napísané pokial neschudneš, tak by si to mala prestať brať. Daj si pauzu a skús potom zase. Ja od zajtra začínam zase, ale mám meridiu, len sa bojím, že to už nezaberie. 😉

rozala111
19. jan 2010

Ahojte, tak dnes som konecne zacala s lindaxou, kamarat mi doniesol lieky z CZ na cely rok, tak dufam, ze schudnem aspon nieco, lebo mam pocit, ze uz prasknem. potrebujem schudnut veeeela - 20kg, nemam velke oci, ak sa podari 10, budem rada, ale aj ked aspon dalej nepriberiem, mam len 159cm a 83 kg, doteraz som cvicila kalenetiku, ale uz citim, ze ledva dychcim, ta musim to priberanie zastavit, nechapem, ale od 2. porodu mi vaha stale stupa.
verim, ze sa podari aspon nieco zhodit, drzte palce
zacinam na 83,5kg

jesika26
19. jan 2010

rozala111 - poradím ti ako ti to pojde lahšie dole, začni cvičit aeróbne cvičenia - aerobik, beh, stacionár, rýchla chôdza, taebo. Lebo kalanetika je iba ako doplnok (spevnenie)ale na chudnutie to bohužial nie je. No a samozrejme obmedzit sladké a mastné 😀 . Ty to zvládneš neboj, aj ja od dnes začínam 😀

lauritania
autor
19. jan 2010

ahojte , no mala som pokazeny noťas , tak som sa sem nedostala.
lieky beriem už 13dní a mám chvalabohu 3kg dole.aerobik 3krat do týždna. obžerstvo sa stiahlo , nežiaduce učinky nenastali tentokrat žiadne. 🙂 dieta žiadna , lebo ja na diety nie som. takže jem normalne na čo mam chuť ale o polovicu menej , večšinou 2-3krat denne , ako to vyhovuje mne.
jajkax - 4,5kg za mesiac je velmi dobré. len si v tom mala zotrvať , tak sa nečuduj že sa ti to vrátilo.je to uplne normalne.tak ak si opäť začala vydrž ! ja doporučujem aj polroka.
myskin - ďakujeme za "radu" 😉
jesika26 - ppozdravujeeeeem 🙂 🙂 🙂

mirka414
19. jan 2010

ahoj ja sa pridam,momentalne som bez tabletiek uz asi mesiac a vaha sa stale drzi na 70kg takze ani plus ani minus,stravujem sa normalne,necvicim,len pracujem s detmi a staram sa o svokra.od marca chcem zasa tabletky a do leta schudnut na aspon 65kg a budem spokojna.viac by som ani nechcela to som potom nervozna.jednoducho sa zmestit do nohavic a nic viac nechcem.

lauritania
autor
19. jan 2010

no tentokrát asi jediné príznaky vedlajších účinkov sú u mňa nervozita.
fakt som riadne podráždená a nervózna. chúďa moja rodina v tejto chvíli. 🙂 , ale sú chápaví. 😀

rozala111
21. jan 2010

ahojte baby, len tak pre info, kedy ste spozorovali, ze vam vaha zacina klesat, ja beriem len 3. den, ale aby som sa zbytocne nestresovala, ze sa nic nedeje, lebo sa ani nic nedeje, ale aspon menej zeriem.

tenzy
21. jan 2010

Ahojte baby, od pondelka začinam brat reductil, no beriem aj Minervu. Nemá to nejake znizujuce učinky na antikoncepciu?

epana32
22. jan 2010

AHOJTE SOM UPLNE NOVA POTREBUJEM TROSKU PORADIT.beriem 4 tabletku lindaxy 15 neviem či mám pritom držať dietu teda vlastne či musim jest iba take dietne veci?kedysi dávno uz je to asi12 rokov som brala adipex retard ten mi velmi pomohol behom mesiaca a pol bolo dole okolo 15 kg ale vtedy mi vobec nechutilo jesť a ani piť čo teraz pri lindaxe nemožem povedať mam dosť veľku chuť síce sa snažim ju potlačať ale otvorene,neviem či to dlho vydržím myslela som že tie lieky mi budu aspon trošku tlmit pocit hladu,neviem totiž ako schudnuť,lebo po uživani hormonálnych liekov sa na mna nalepilo cez 30 kg a teraz sa už ledva hybem síce moj problem nieje jedenie cez deň to vydržim ale večerne vyjedanie chladničky neviete mi poradiť čo mám robit alebo či ste aj vy mali na začiatku pocity že to nezaberá?vážiť sa nevážim váhu som vyhodila ked mi hmotnosť stupla na 92 kg teraz je určite o dáke kilečká vyššia ďakujem Eva

jesika26
22. jan 2010

epana32 - ja ked som brala reductil, tak ako prvé čo som urobila bolo zmenšenie porcií, napr. na ranajky som si nedala dva rožky, ale len jeden, ja som vynechala aj sladké a dosť som cvičila. A tiež som bola hladná vobec mi to neztlmilo chut do jedla, ale zase som si povedala, že to je dobré, lebo ked vysadíš tabletky a budeš papať polovičné porcie, tak nepriberieš. Poradím ti jednu vec, po obede obdedzuj sladké a hlavne sacharidy ako napr cestovinu, sladkosti a papaaj menej ovocia o tom čase.Ale každej vyhovuje niečo iné, to zistíš ty na sebe čo ti vyhovuje.Ja od pondelka začínam 😖

ewullka
24. jan 2010

Ahojte kočky... ubehli 3 mesiace, balenie Lindaxy som využívala a celkovo mám - 14 kg. Je to skvelé 🙂 . Cítim sa fajn, kúpila som si pár nových, menších vecí. Posledný mesiac som schudla "len 3,5 kg". Teraz neviem, či mám pokračovať ďalšie 3 mesiace, alebo si dať pauzu. Idem na kontrolu, tak sa poradím s MUDr.

lauritania
autor
25. jan 2010

ahojte , prajem pekný začiatok týždna.
epana32 - ja taktiež nedietujem , len sa snažim obmedzovať alebo vobec nejesť zbytočne mastné tučné jedlá , ako napr. slanina , klobása,langoše.. straavujem sa tak že jedavam to čo obvykle ale nasýtia ma polovičné porcie ako na ktoré som zvyčajne bola zvyknutá. takže ked som najedená , viac nejem. trošku mi utlmilo pocit hladu , no po Vianociach aspoň že utlmilo.inak mne stačí sa naranajkovať /pečivo musi byť/ okolo 10-11h , a potom mi stačí jesť až okolo 15-16h /neskory obed/ , potom po 18h ak som hladna tak len jogurt , pečivo alebo šalat či ovocie.
ewulka - výborne.gratulujem! začiatok je vždy perfektný , no u každeho sa to spomalí až zastaví na nejaku dobu.vydrž! ja by som ešte užívala mini. 3mesiace lieky a až potom pauzu.
už si nepametam ako mi kilá začali ubudať , ked som prvy krat pred rokom začala brať lieky , ale viem že za prve 3 mesiace to bolo okolo 8 kg , a potom len 3-4kg , až nakoniec po kile a koniec roka nič.bola pauza a teraz po pauze mám 4kg dole za - o chvilu 3 týždne to budú. niekde v predošlych debatách je presne uvedene ako kilá išli dole. 😉

jesika26
26. jan 2010

ewullka - gratulujem, podla mna pokračuj ak ti ešte treba schudnuť, 3 mesiace nie je dlhá doba 😉
lauritania - tak ja som začala včera s meridiou, lindaxu nemali, včera ma hrozne bolela hlava, ale nedala som si ani tabletku od bolesti lebo je to isto z tabletiek, tak ako predtým. A hladná som stále, čiže zase mi to hlad vobec nestlmilo ☹ , čo už budem musieť bojovať sama so sebou, ale zase chut na sladké nemám. No čo už do leta musí ist dole minimálne 10-15 kíl