Ťahanovce Košice. Poznáte dobrú kaderníčku-kozmetičku?

marcela.m
24. okt 2011

Ahojte. Poznáte niektorá dobrú kaderníčku a kozmetičku na Ťahanovciach v KE? Blízko nás na Helsinskej sú dve kaderníctva - Danka a Katka, poznáte niekto? Vďaka za odpovede.

pempusik
24. okt 2011

@marcela.m ja chodievam obcas dole na Americku triedu, neviem teraz ako sa to presne vola, ale je to hned vedla banky 🙂

kmkke
16. nov 2012

@marcela.m Ja chodím ku Katke, super strihá, farbí a nestojí veľa. A už dvakrát mi robila aj slávnostný účes na svadbu a vyzerala som jak kočka (konečne 😀 )
P.S. Joj, stará téma, tak nič 🙂

marcela.m
autor
3. dec 2012

Myslíš na Helsinskej? Aj ja som už bola u nej, mám to blízko aj dcérku som tam dala strihať. :D Ale ďakujem pekne.

mimuskaa2
29. mar 2013

Ja chodim do salonu BELLS na Bukurestsku 7 {vedla Belehradskej ZS} ..tam mam vsetko pod jednou strechou a som veeeeelmi spokojna. Mam tam svoju kozmeticku ktora urobi naozaj vsetko precizne a dokonale a citim sa tam perfektne...a velmi pekne a dobre tam aj strihaju. Na melir odporucam kadernicku Patku, mam ho krasny, prirodzeny...sa tessssssiiiiiiiiimmmm a vedia urobit aj novy styl ombre...Kocky chodte tammmmm

diablikovci
16. jún 2015

@kmkke Ahoj a ta kadernicka vie robit aj pekne kratke ucesy? Lebo v KE je to problem!!

kmkke
16. jún 2015

@diablikovci Netuším, ja mám dlhé vlasy, takže skúsenosť nemám 🙂

diablikovci
16. jún 2015

@kmkke Hm skoda 😒 . Ale dakujem.

lenka9984
27. okt 2015

Dobry den pozna prosim niekto fakt dobru a skusenu kadernicku na tahanovciach prosim?dakujem

angel1979
17. jan 2016

@lenka9984 no neviem, ja som uz skusila asi 4rozne a nic dobre a to nie som narocna, len potrebujem strih mikado...a teraz hladam kozmeticku nejaku, ktora sa fakt pohra s peltou, poriadne ju vycisti hlbkovo a budem sa citit ako znovuzrdoena

angel1979
17. jan 2016

@diablikovci to mas pravdu, ja uz roky hladam niekoho, kto by ma dobre ostrihal, presla som uz asi 4na thc a hrozne nasla som v saci, ale to som bola len u kamosky, ale asi pojdem zase ku nej, len ze je to od ruky

angel1979
24. feb 2016

@lenka9984 nasla si?

angel1979
18. apr 2016

niekto nieco nove, ja mam jemne vlasky a ziadna ma nevie ostrihat na boba

angel1979
13. júl 2016

@angel1979 nie nenasla, aj kozmeticku by mi trebalo, chcem mihalnice,ty si nasla niekoho?

angel1979
13. júl 2016

@lenka9984 nasla si niekoho? hladama j kozmeticku, na mihalnice, ja nikoho

lenka155
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
fokuska
29. jún 2018

@lenka155 Na fore sa neinzeruje, sluzia na to sukromne skupiny, kde mozes ponukat svoje sluzby

augustinka666
9. máj 2022

Darinka je najlepšia barberka široko daleko odporucam chodim tam davať strihať psov každý týždeň