Tehotenstvo Plačkovej

28. aug 2022

Ahojte. Akurát je tu médiami omielana téma plackova a jej “nekonečne”tehotenstvo. Pripomenulo mi to moje tehotenstvo, prenášala som 8dni a nič nepomáhalo. Tie, čo ste prenášali, aké sú vaše príbehy? Bavia ma tie príbehy😁
Mne radila kamarátka /tiež bola tehu-rozdiel medzi nami bol cca 5-6tt/ aby som chodila kilometre, aby som skákala na fitlopte, aby som pila červene víno v horúcej vani, chodila po schodoch, umývala okna a podobne. Nerobila som to samozrejme, prvé dni po termíne som si skúsila dať teplu vanu a aj dlhu prechadku, ale nechala som to proste na prírodu, bola zima, vianočné sviatky, vonku sa šmýkalo a ja som bola rada, že nesviatkujeme v nemocnici. No okolie s tými radami ma dávalo do smiechu 😁
A inak haluz bola, že ta kamarátka prenášala aj s jeej radami 11 dni 😁 teraz sa na tom smejeme

monkasponka
28. aug 2022
jeanne14
28. aug 2022

Tiež som rodila 8 dni po TP, a tiež žiadne rady nepomáhali, resp možno aj áno ale ťažko povedať 😅 deň pred som umyla okna, a podlahy na kolenách 😀

alenamihal
28. aug 2022

Ja som prenasala obidvoch mojich synov 14dni...uz som isla na vyvolavacku a v tom to same prislo...a nic som mpreto nerobila,proste je to osud ....ja si myslim,ze ona vie dobre,kedy ma termin a chce byt len stredom pozornosti...moj nazor..

autor
28. aug 2022

@monkasponka nechápem

autor
28. aug 2022

@jeanne14 ja som nijaku aktivitu nerobila, klasika. Pred vianocami som upratala cely dom, umyla okna, vymenila zaclony proste všetko jak sa patrí a maly aj tak nič. V deň vyvolavacky sa mi spustili kontrakcie same od seba na ceste do nemocnice. Sranda 😁

autor
28. aug 2022

@alenamihal som zvedavá aj ja na druhý pôrod. Ale je ti ešte ďaleko. Tiež sa mi spustilo kontrakcie v deň vyvolávania pôrodu, same od seba 😊