Tehuľky 2012

mimusa31
3. máj 2012

🙂 ahojte kto preziva take krasne obdobie ako ja??

poisonblu
3. máj 2012

jaaa 🙂 sa neviem dockat...kedy mas termin porodu? este november? ak hej, tak sa pridaj do novembroviek sukromky:

poisonblu
3. máj 2012

aha, pozeram, ze si oktober, tak nic :D

mimusa31
autor
3. máj 2012

skoda ☹

fely
3. máj 2012

Ahoj, já jsem těhulka oktobrovka a máme taky sukromku 🙂

lujza25
3. máj 2012

ahojte, ja som tiez oktobrovka. som v 16tt

mercymay
4. máj 2012

Ahojte tehule, aj ja prezivam krasne obdobie..my sme augustovi...teda na prelome, takze bud jul alebo august 🙂

michaelanemeth
4. máj 2012

ahojte tehulky no my sme júlovi (konkretne zaciatok júla ) 🙂

mimusa31
autor
7. máj 2012

@lujza25 ahoj uz aj viete co to bude?ja idem vo stvrtok ku lekarovi tak hadam mi uz povie co cakame ci dievcatko alebo chlapceka.ako sa citis?papa

mimusa31
autor
7. máj 2012

@fely ahoj moja normalne sa nemozem dostat na tu stranku neviem preco ☹

mo77
7. máj 2012

ahojte,ja som julovka alebo augustovka🙂podla 3D jul,podla gynekologa august,moj pocit jul 😀 prajem krasne tehulkovanie

nini011
7. máj 2012

Ahojte baby ja teda este niesom, no dufam ze cim skor to vide,ale drzim vam palceky...Nech su babätka zdrave a krasne 😉

mikella
7. máj 2012

ja rodim 18 juna 4 dieťa máte niekto skúsenosť so 4 pôrodom ide to ľahšie 😉 neplanovali sme ale tešíme sa veľmi 😵 máme dve baby chlapca a teraz znovu baba 🙂

lujza25
7. máj 2012

@mimusa31 Ahoj....nie, este nevieme...na sono ideme az 6.6. uz sa neviem dockat....a tak, citim sa vselijako...este sem tam grcneme, a som nevyspata, takze nic moc, ale da sa to zvladat...zatial 😀

katusinka
8. máj 2012

joooj ja som len na zaciatku tehotenstva som pomali na konci druheho mesiacia idem len na kontrolu ale porod mi vychadza az dakedy v decembri to teda si pockam este ale tesim sa na ten malinky zazrak 🙂

vladka07
9. máj 2012

ahojtee my budemem mat v septembri 🙂 a budemem mat dievcatko 🙂 a vy uz viete co to bude a ake date meno?? a citite uz aj pohyby miminka?? 🙂 krasne tehulkovanie vam prajem 🙂

gracekely
9. máj 2012

Ahojte, tak mi čakáme naš tretí poklad v septembri a možno novembri(muž by bol rád,keby to bolo 1.10. na jeho narodky, tak uvidíme..🙂), v pondelok ideme na sono, tak sa hádam už odhalí,drobec, ale je nám jedno,máme už párik,tak len nech sme zdraví a dobre to dopadne..🙂

vladka07
9. máj 2012

@gracekely tak drziim palceky 🙂

zabiatkomax
9. máj 2012

Ahojte my čakáme v septembri naše prvé bábo a pohlavie ešte nevieme snáď na budúci týždeň sa to dozvieme.

nija8
10. máj 2012

Ahojte, my čakáme 5.októbra, ale tiež by som bola rada, keby to bolo 1.10. na naše prvé výročie svadby 🙂 a čakáme chlapčeka 😵

dzusanka
10. máj 2012

@zabiatkomax ahoj a teraz si v ktorom týždni ? aj my čakáme v septembri 🙂 a tiež budúci týždeň budeme vedieť pohlavie, 15.5. ak sa ukáže 🙂))

zmrzlinkams
13. máj 2012

@michaelanemeth ahojky ty si priamo z velkých ulan ??

asshanti
13. máj 2012

ahojte, aj my prezivame krasne obdobie, tesime sa na nase druhe planovane miminko z velkej lasky!!! 😵 😵 😵

michaelanemeth
13. máj 2012

@zmrzlinkams ahoj 🙂ja pochadzam zo Senca ale moj muz priamo z ulan 🙂takze zabyvame sa tu 🙂

cestovatelkaandrea
14. máj 2012

aj ja sa k vam pridavam. cakame druheho chlapceka a velmi sa na neho tesime 🙂

mimusa31
autor
14. máj 2012

ahojte maminky,takze mne este dokt.nepovedal co to bude bolo to este male.ale tie akrobacie co robilo v brusku bolo uzasne aj ked som to ja este necitila.tak Vam prajem krasne tehotenstvo s nasimi drobcekami. 🙂 🙂

paatushkaa
15. máj 2012

Ahojte aj nám sa konečne podarilo a čakáme tak koncom októbra 🙂 držím všetkým tehuľkám palce a hlavne aby naši drobci boli zdraví 🙂 🙂 🙂

janulka_s
7. sep 2012

@poisonblu Ahoj, este existuje sukromka pre novembrovky 2012?