Tehuľky z Považskej Bystrice ste tu?

zuzananina
8. nov 2011

Ahojte sú tu tehulky s Považskej Bystrice a okolia?

22mia
8. nov 2011

Ahojky ja som z PB a som v 6mesiaci tehu a ty? 😉

zuzananina
autor
9. nov 2011

@22mia Ahoj ja som este len v zaciatkoch 4tt som nedaleko PB s Pružiny

22mia
9. nov 2011

Dobre ranko . tak to este len zacinas tehulkovat 😉 a kedy si sa dozvedela ze cakas babatko?planovali ste?ci sa vam prihodilo 🙂 my sme este chceli jedno,tak po polroku sa podarilo 🙂 Ja byvam na Rozkvete.

zuzananina
autor
9. nov 2011

@22mia planvali sme už od minuleho roku ked som potratila v septembri a zadarilo sa až teraz, a dozvedela som sa to ako mi meskala mrcha asi 7 dni už na testiku vysly dve ciarky ale minulu stredu som bola u lekara a ten to potvrdil ze nieco tam je tak cakame a zajtra idem opät na kontrolu dal mi lieky nejake.

zuzananina
autor
9. nov 2011

a na rozkvet chodievam poznam to tam.... inak v PB teda v okoli byvamm len rok a pol tak toho moc este neznam tu

lenik89
9. nov 2011

Waw....konečne som našla aj niekoho z PB tu 🙂)) Ja mám pred sebou ešte posledný mesiac 🙂 ale už sa ledva ledva hýbem 🙂

zuzananina
autor
9. nov 2011

@lenik89 ahojky tak to ti aj zavidim trochu ze už to budeš mat za sebou mna caka este dlha a aj teraz trochu kriticka púť este....

lenik89
9. nov 2011

Prečo kritická? Ja sa tiež teším keď to bude zamnou.....aj preto že ma bolí celé telo a mám divné stresy z pôrodu a už chcem mať malého doma 🙂)) @zuzananina

22mia
9. nov 2011

@zuzananina tak sa vam zadarilo po dlhsej dobe tak gratulujem 😉 tak daj vediet ci babatko podraslo a co nove ti povedali u lekara.a odkial si povodne?

22mia
9. nov 2011

@lenik89 joj zavidim ze ty uz to budes mat za sebou o hvilu 🙂 aj mna zacina vsetko boliet,som nemotorna a zacinam chodit ako kacicka 😀

zuzananina
autor
10. nov 2011

@22mia ja som priamo s Partizanskeho som sa ocitla 100 km od tade ale nestazujem sa nejak tu na to ale tak pomalinky si zvykame tu...... a dam vedieť ked pridem domov

zuzananina
autor
10. nov 2011

@lenik89 no kriticke prve mesiace bo pred rokom som potratila v 10tt tak teraz mam aj trochu strachu aby to nedopadlo tak ako pred rokom

lenik89
10. nov 2011

@zuzananina Nemôžeš myslieť negatívne 🙂 ja dúfam a prajem aby ti všetko dobre dopadlo....a máš doma troch chlapov že? už by sa aj nejaká suknička hodila 🙂)))

lenik89
10. nov 2011

@22mia Ako kačička by som aj ja chcela byť :D len keď už sa niekedy pomaly ani z postele neviem postaviť :D a ešte keď sa malý uloží tak, že mi ide kožu na brušku roztrhnuť 🙂 Aj keď popukaná som už statočne :(

zuzananina
autor
10. nov 2011

@lenik89 tak to ano veru strasne si prajem princeznicku doma🙂 a tak dnes bola v PB u doktora a zatial je vsetko v poriadku a už mi aj knižku vystavil

lenik89
10. nov 2011

Aj ja som chcela malú Emmku a nakoniec má Emmka pipika takže bude malý Lukaško 🙂) Tak to je super že je všetko ok....a koho máš doktora??? @zuzananina

zuzananina
autor
10. nov 2011

@lenik89 no zatial je to teda v pohode tak len nech to ide takto dalej ... Doktora mam Kardoša a ty?

lenik89
10. nov 2011

@zuzananina Ja som mala ešte pred nedávnom Kmeťka ale bola som s ním maximálne nespokojná a tak som sa rozhodla ho v 33.tt zmeniť. Aj keď z toho nebol nadšený ani ten nový. Dr. Kutiš. Ale teraz už som spokojná a viem že malý je podla všetkého okey. Pokial som nebola tehotná som bola s Kmeťkom spokojná, ale od začiatku tehotenstva som na neho len nadávala. Fakt hrozný doktor. A Kardoša má aj moja kamaratka a celkom si ho chválila.....

zuzananina
autor
10. nov 2011

@lenik89 no ja som nevedela ku komu mam ist nepoznala som tu nikoho. a po potrate ked som bola sa mi nechcelo kazdu chvilku stale cestovat dole do Partizanskeho tak som mojmu doktorovi len tak nadhodila ci nepozna niekoho v PB a neodporucil by mi ho.tak mi dal na Kardosa kontakt a on mu aj sam zavolal ze ma tam posiela tak som u neho asi rok ale zatial nemam problem ....

22mia
10. nov 2011

Caute baby 🙂 akosinemam cas sem moc teraz chodit..,tak som rada zuzananina ze je vsetko v poriadku.. 😉 lenik 89 ja sa neviem uz otocit v posteli stale ma boli v lavom boku asi ma tlaci maternica ..neviem..ja som mala tiez doktora kmetka a odisla som od neho a mam zabovskeho..uz je to lepsie.. 🙂

zuzananina
autor
11. nov 2011

@22mia ahoj moja tak to nemusi byt maternica ale babo je tak ulozene viac do laveho boku... ale tak na toho kmeta som tiez nepocula same chvali ved aj vy dve a aj tu u nas baby co spomínaju ja uvidim aky bude Kardoš ale zatial som spokojna s nim.... mi strasne pripomina mojho co som mala dole v Partizanskom...

22mia
11. nov 2011

@zuzananina Ahojky ,ja som si aj myslela ci to nemoze byt babo len ta bolest je ako keby boli vajecnik ,tak som myslela ze mi maternica nan nejako tlaci.. bo zapal nemam doktor nic nenasiel..A v Pruzine sa ti ako byva?To ste asi v rodinom dome,aj ja by som chcela najradsej byt na domceku 🙂 Moc ma to na byte nebavi..A co sa tyka toho kardosa tak pocula som nanho aj chvali aj nadavanie..Ale tak sto ludi sto chuti.. 😉 Pokial si spokojna tak je to ok..ved aj na mojho vraj nadavaju co mam teraz ale ja zatial nemam nic proti nemu. 🙂

zuzananina
autor
11. nov 2011

@22mia tak nebyvame v domceku aj keby rada sme v novych bytovkach... ako mohli sme u svokrovcov oni maju velikansky dom ale to si nevieme tam predstavit byvat radsej takto.... a byva sa tu dobre je to taka väčšia dedina je tu skoro vstko aj skola skolka,detska lekarka aj pre dospelich lekaren vlastne vsetok zaklad tu je....

22mia
12. nov 2011

achaa,ajmy byvame v novych bytovkach na rozkvete ale treba nam uz vacsi byt bo mame len 2izbovy tak uvidime..veru ani ja by somnesla nikdy so svokrovcami byvat alebo rodicmi 😉 tak to je dobre ze tam je takato obcianska vybavenost..aspon sa nemusis trepat do nemocky v PB keby nieco.. 🙂

zuzananina
autor
13. nov 2011

@22mia tak presne je tu vseto len zensky je v meste ale to mne nevadi ked je auto.... a tak je tu fajn zatial na to ze som tu nova si zvykame dobre aj s detmi.....

mimma17
22. nov 2011

aj ja sa pridavam 🙂 a ahojky @lenik89 teraz som tu objavila tuto temu a kukam ze ste tu len 3 ak ja som 4 som tiez z pb a konkretnejsie rozkvet 🙂

22mia
23. nov 2011

@mimma17 Jee ahooj a vitaj 🙂 vidis aj ja som z rozkvetu 🙂 Kde presne byvas?sme skoro v rovnakom tt 🙂

mimma17
23. nov 2011

@22mia ja som spod kaplnky a ty???ako jeto detske ihrisko 🙂

lenik89
23. nov 2011

@mimma17 Teda mate fakt pekný ten kočík 🙂 pred 3 dnami sme boli aj my pre kočík 🙂) a kupila som aj súpravu do postielky s baldachýnom. A furt okolo toho chodím a obzerám to 🙂)) už tam len malý anjelik chýba 🙂)

mimma17
24. nov 2011

@lenik89 moj drahy chcel uz aj postielku postavit ale mu vravim ze ci mu nesisi ze nam tu 3 mesiace bude na nu padat prach :D...ty to uz mas za par.....neboj sa anjelik je co by dup pri tebe....a aky nakoniec mas ten kocik???