Telefonovanie z Rakúska

linda20111
15. aug 2013

Ahojte o tyzden idem pracovat do rakuska, chcem sa spytat kociek ktore tam tiez pracuju, alebo byvaju, ako je to s telefonovanim na slovensko. Doma pouzivam Tesco Mobile a Orange. Chcela by som co najlacnejsie telefonovat domov a tiez aby manzel mi mohol volat tam.. Co vychadza najlepsie? Dakujem

sissy27
15. aug 2013

@linda20111 pozri si cenníky oboch spoločností, koľko si účtujú za hovory prichádzajúce / odchádzajúce hovory v roamingu a budeš vedieť... prípadne zváž rakúske tel. číslo, a zisti, koľko bude stáť muža telefonovanie do zahraničia v rámci EU...

linda20111
autor
15. aug 2013

@sissy27 ta ty si mi teda poradila.. ved to sa snazim zistit od ludi ktori maju skusenost lebo neviem ako by som sa ja dostala k rakuskym operatorom ked ani neviem aki tam su..

sissy27
15. aug 2013

@linda20111 skús google, to pomáha 😀 voľne dostupné informácie na nete, nebuď lenivá 😉

linda20111
autor
15. aug 2013

@sissy27 vies co ked sa ti nepaci moja otazka tak na to neodpovedaj, neviem naco sa stale miesas do tem kde nemas co povedat len sa robit mudra. Asi nemas co na praci len sediet pred pocitacom a nieco si tu dokazovat..

katkas1
15. aug 2013

v rakusku sa da kupit normalne v stankoch karta, je na nej nejaky kredit, uz neviem presne, mama si takto kupovala a bolo to najlacnejsie

katkadado
20. okt 2013

Ahoj prosim ta uzsi zistila ako to funguje s volanimbud do rakuska alebo opacne ja by som to tiez velmi potrebovala vediet aj som dala otazku a nikto nic, ak mozes odpis mi ako to vyhadza najlacnejsie,dakujem.