• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Televízor do kuchyne. Aký kúpiť?

18. januára 2017 
Maminy,aky mate televizor v kuchyni? Ved si nenechate snad ujst niektore programi? Poradte,nieco male by sa mi zislo.
1. jún 2009 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadhera ja mam velke okno v stene medzi kuchynou a obyvkou a telku presne oproti, takze som vyriesila telku v kuchyni... dokonca aj drahy je obcas ochotny mi nieco pomoct aj ked davaju v telke nieco dobre.... aj ked mu to trva o sto rokov dlhsie... :wink:
1. jún 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kisska,my sice mame v kazdej izbe tv-si poviete, naco mi je dalsia tv, ale deti maju svoje programy/momentalne deti mame podelene v dvoch izbach a to v detskej a spalni/ ,drahy pozera sport v obyvacke ale ja som kolkokrat dlho v kuchyni a o vsetko pridem - ci spravy,serial,dokumenty...preto hladam nieco male :wink:
jedinu TV sme kupovali do obyvacky,ostatne sme dostali.
1. jún 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja telku nemusim, skor by mi bodlo mat PC v kuchyni :grinning:
1. jún 2009 o 19:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja by som brala TV do kuchyne. Asi navrhnem mojmu.

junovka: No ja ked som si bravala notebook do chuchyne tak som varila aj o hodinu dlhsie co som si stale ruky umyvala a odpisovala. Tak som si to zrusila a teraz rychlo navarím a utekam k PC az potom. :grinning:
1. jún 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si plánujem kúpiť malý dvdprehrávač, dá sa tam napojiť aj káblovka
1. jún 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hasleerka: Dobry napad. Ja som nedavno kupila prenosne male DVD hlavne do auta kôli dcerke aby sa nenudila ked cestujeme dlhsie. Tak si ho prenesiem do kuchyne. :slight_smile:
1. jún 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no má to sused, po večeroch sledoval hokej, kedže majú len 1-izb. ... mne sa dokonca ten jeho sencor aj pozdával ... ty máš aké to dvd?
1. jún 2009 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam sony , mam k nemu kopu kablov a otaca sa mi do stran ta plocha kde je obraz a aj sa to da sklopit a pozerat. Taky maly sikovny. A kamoska si kupila perfetkny , ma tam asi zo 200 hier a s TV uz vo vnutri . Ale aj stal vela.
1. jún 2009 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Uz som nieco nasla na nete,len sa obavam,ako je to s kuch.vyparmi. predsa len prenosne dvd si odnesiete,ale tv? vydrzi potom aspon dva roky ? :grinning:
2. jún 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadhera, a čo keby si rýchlo navarila, kúpila by si spoločenskú hru a šla by si sa hrať s detmi :wink: . nechcem ťa kritizovať, ale vysedávanie pred telkou pre také malé deti nie je to najvhodnejšie.
2. jún 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:sweat_smile: Aj mojím želaním bolo mať telku v kuchyni.Ženy tam predsa len stravia najviac času.Muž mi kupil zn.Thomson ked bol v akcii.Stal okolo 5000 sk takže super cena.Uhlopriečka má 48 cm v pohode stačí je tenučký takže vôbec nezavadzia.Hasleerka len Sencor si nekupuj,nič horšie nepoznam.Ked sme nevedeli čo je to zač par varobkov sme kupili a všetko sme postupne vratili.Kazí sa ako na bežiacom pase.Je síce lacnejší ale nestojí za to stale behať a reklamovaŤ.Radšej pár korun priložiť a kupiť lepšie.Inač ma to hneď viac baví v tej kuchyni a cez Vianoce mi neujde ani jedna rozpravka. :grinning:
2. jún 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
judita. ale nadhera chcela TV pre seba do kuchyne, nie pre deti....

macka, ja mám asi dva výrobky Sencor, ponorný mixér a ručný šľahač, ten šľahač mám už tretí rok a v pohode a to teda pečiem veľmi často :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. jún 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, ja mam v kuchyni samsung, taky mensi telkac a mam ho na takej ruke otacacej na stene. super vec, vzdy si ho natocim ako chcem a kuchtim
2. jún 2009 o 16:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
judita: Treba pozornejšie čítať. Ako písala aj monkula to chcela nádhera pre seba TV do kuchyne aby jej počas varenia neušli oblubené programy.

So Sencorom ja osobne nemám žiadne skúsenosti , ale suseda nadávala raz na Sencor.
2. jún 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monkula tyka sa to viac tych spotrebičov ako Tv,video ,dvd,cd a tak ,Nie kuchynskych
2. jún 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak s tým nemám skúsenosti...
2. jún 2009 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mixer zapneš na 3 minuty však,a telka ti beží aj niekoľko hodín to je o inm.V každom prípade TV v kuchiýni nemá CHYBU. :grinning:
2. jún 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my máme Thomson (37cm) ,no ale nieje to LCD :wink: ale do kuchyne stačí :slight_smile:
2. jún 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka, ospravedlňujem sa.... :pensive: :pensive: :pensive:
2. jún 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne by sa zišiel do kuchyne notebook s pripojením na internet..V kuchyni trávim nenormálne veľa času a dobre by mi padlo učiť sa, pracovať, pozrieť si koníka a sem-tam večer, keď je pohoda aj nejaký seriál-keď už drobci spia, mňa vysedávať v obyvačke nebaví a na počítač sa dostať je u nás absolútne umenie :grinning: :grinning:
2. jún 2009 o 19:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
macka díky za radu ... nadhera , kámoška má tv v kuchyni už pekných pár rokov zatial jej slúži v pohode
2. jún 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dakujem za rady, par druhov si necham schvalit svagrovi a drahy bude postaveny pred hotovu vec, ked uz bude tv doma :grinning:
3. jún 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Byvame u svokrovcov a vyse roka mame TV v kuchyni a ja si to neviem vynachvalit. Ked byvam pocas dna doma sama, alebo maly spi, tak mi to dobre padne - teda nejde mi stale, taky maniak nie som, pustam si aj radio, ale rada sledujem napriklad Damsky magazin a v tom case zvyknem byt v kuchyni - varim, obedujem a je to super, ze mozem nieco robit a zaroven aspon pocujem alebo aj vidim. Mame ju v rohu nad stolom, takze vidno na TV aj od stola, aj od sporaka, drezu, ci linky. Velakrat som v kuchyni aj vecer, este cosi dokoncujem a bolo by mi luto odbiehat napriklad od Ordinacie. Takto si pustim TV a je to OK :slight_smile:
3. jún 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Niekomu stačí rádio, niekto potrebuje televízor, tak ako moja priateľka, samozrejme záleží aj od financií ale my v kuchyni máme LED televízor s pripojením na wifi a samozrejme usb portom, lebo nie vždy sa nájde niečo dobré na satelite. Čiže v prípade že na káblovke/satelite nie je nič zaujimavé jednoducho si vložím usb klúč s nahratým filmom seriálom a je to :slight_smile:
Takže ja odporúčam televízor Samsung UE40K5572 Titanium ,samozrejme sa dá niečo nájsť aj lacnejšie, menšie, ale to záleží už od vás, každopádne v prípade toho že by ste mali záujem tak vrelo doporučujem kupovať z hej.sk, majú výbornú ponuku a servis, nikdy som nemal problém.
+ môžte použiť aj jednu z týchto zliav a aspoň niečo ušetríte

http://www.kuponyzdarma.sk/hej-sk/
Včera o 16:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok