Tetovanie tepu a srdca - skúsenosti

20. apr 2021

Pekný večer, dám si podobné tetovanie tomuto obrázku, a bude to moje 1.tetov. A chcem to aj na rovnakom mieste alebo asi skôr na predlakti, ak máte niekto skúsenosť tak by som chcela vediet ci je to bezbolesťne alebo by to bolelo

ab727
20. apr 2021

Mám tetovanie na predlaktí a celkom v pohode to bolo...ale záleží akú bolesť znesieš,lebo zasa celkom bez bolesti to nieje🙂

beata_k
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
katarina9593
20. apr 2021

Tak keď je to len takto obyčajné tak by to nemalo bolieť alebo len minimálne...ja mám obe predlaktia potetované na jednom mám ruže a tienované akože mňa osobne to nejako nebolelo ale ako píše kočka vyššie záleží aj aký máš prah bolesti...👌🙂

autor
20. apr 2021

Ja mam taky prah bolesti že vydržím iba krátku intenzívnu bolesť. Ale dlhú intenzívnu nie

katarina9593
20. apr 2021

Tak podľa mňa by to nemalo byť také bolestivé ale keď hovoríš že dlhú intenzívnu nie tak si nedávaj nič ...ja som hovorila pri prvej že sa zložim a bla bla a dnes toľko tetovanie a vždy hovorím že posledná 😂😂🤦a vždy to nejako nevyde 👌🤷

guliver19
20. apr 2021

To je vkus😁😁👍

ella_price
21. apr 2021

Hlavne si nájdi tatéra, čo ti navrhne niečo originálne. Ten čo ti dá na telo toto je akurát tak magor, čo na tebe bude chcieť zarobiť 🤦‍♀️🤦‍♀️