The Hangover part II.

irriss
8. jún 2013

Prosim Vas pekne, kdo videl film The Hangover part II??
Prisla mi prave dcerka ze skoly, ktera musela povinne dnes rano tento film "videt" ve skolni lavici .
Dekuju

nicolle21
8. jún 2013

Ja som ten film videla.. a koľko rokov má dcéra?

wena
8. jún 2013

Ako to, že povinne?

irriss
autor
8. jún 2013

@nicolle21 13 let..spoluzaci 12 a ostatni meli 10-11

abbie
8. jún 2013

toto ze je povinne? chlast, drogy, cinan, ktory sexuje s chlapcami? 😀 😀 😀 zaujimave, aj ja by som do takej skoly chcela chodit. Inak je to najlepsia komedia pod slnkom!!

irriss
autor
8. jún 2013

@wena
konci tu skolni rok a tak jim dala vybrat pred 3ma dny film a vybrala nakonec tento a dnes rano jim ho pustila 😅
povinne, protoze jsi ve skole..neni kam utect.. 😉

nicolle21
8. jún 2013

@irriss nuž.. dosť malí na taký film, by som povedala.. a ako to, že povinne? to mali vrámci čoho? akej hodiny? my sme tiež kedysi v škole na hodinách ako Etika a pod mali dovolené nosiť si filmy, väčšinou nosili chlapci, úplné somariny, horšie ako Hangover, ale teda to už sme boli na gym, nemali sme 12-13

irriss
autor
8. jún 2013

@abbie zacinam se na ni dnes vecer tesit..povinne 😀 😔
ted bez Srandy..nejsem puritanka, ale jak chutna sperma k tomu jsem ve vychove nedosla.... 😎

warholette
8. jún 2013

@irriss urcite by som sa stazovala. U nas v USA ma tento film rating R, to znamena ze ho nesmie vidiet mladistvy pod 17 rokov bez sprievodu rodica a je doporucene rodicom, aby zvazili, ci nan zoberu svoje mladsie deti. Pokial si dobre pamatam, tak tvoja dcera urcite nema viac ako 17 rokov, takze film je pre nu nevhodny.

irriss
autor
8. jún 2013

@nicolle21
v ramci materskeho jazyka....italstiny

irriss
autor
8. jún 2013

@warholette
Toto bude tezke...pani prof je dost slozity clovek..nahlasila jsem ji uz i sikanu, ale podle ni ve 12 letech je dobre trpet, stavas se silnejsim..
a zastavat se kamaradky nemas, mas myslet na sebe..
V tomto duchu je jeji vychova a zivotni idylka

p.s. Reditel? Vypada to, ze jsou milenci.. 😅

abbie
8. jún 2013

@irriss baby maju pravdu, podla mna je to najlepsia komedia,ale nie pre 13 rocnu ... je to hlavne o drogach, kazdu chvilku chce niekto niekoho odbachnut, uchylny aziat tam figuruje atd.

nicolle21
8. jún 2013

@irriss dosť nevhodná voľba filmu.. aspoň ho mohla nechať v origináli s titulkami 😀 ale nie, mimo srandy.. malí sú na taký film jednoznačne, je x filmov, ktoré by sa na koniec školského roka hodili pre deti v takom veku viac.. bude mať nejaký efekt ak sa budeš sťažovať? ak vôbec žiadny, skôr sa porozprávaj s dcérou.. my keď sme mali v škole filmy, ktoré ma nebavili, tak som si napr kreslila a nejak to prečkala 🙂

irriss
autor
8. jún 2013

@abbie

...hmmmmmmmmmmmm

dostavam z dcery jen uryvky..jen na mne zacala s vypravenim o filmu s chuti sperma a tak jsem lapala u panvicky po dechu.. 😔

irriss
autor
8. jún 2013

@nicolle21 ale o tom prave jsem psala ve fotoblogu..dcera si se spoluzackama malovala pry POTAJI.. 😲 ..ale slysela..musela poslouchat i komenty pubertaku..a ucitelka se jen usmivala

monika15
8. jún 2013

to nemyslis vazne ze 10 rocnej to pustili !!!!!
och....... tak to fakt ta skola nema uroven !!!

koniarova
8. jún 2013

@irriss A tá učiteľka je kompletná? 😠 😠

irriss
autor
8. jún 2013

DOSLO KE ZMENE!! Dcera mi hledala film na netu a nakonec pri hledani doslo k tomuto: nevim, zda to meni podstatu veci..ale..pry nakonec se dozhodli a pustili kluci cislo JEDNA s tygrem a miminem.
@koniarova
@monika15
@nicolle21
@abbie
@warholette

warholette
8. jún 2013

@irriss stale rovnake hodnotenie, len s dospelym. stale mi to pride ako nevhodny film pre dieta... ja viem ze aj my sme v skole na konci roka pozerali filmy, ktore mozno neboli uplne vhodne, ale je rozdiel, ked si banda 14-15 rocnych pozrie Cruel Intentions a ked 10-12 detom pustaju The Hangover. je mi luto, ze ucitelka tvojej dcery je taka, aka je 😖

monika15
8. jún 2013

@irriss akoze cast 1 ?????

irriss
autor
8. jún 2013

@warholette diky MOC 🙂

irriss
autor
8. jún 2013

@monika15 ano Moniko, cast 1.

monika15
8. jún 2013

@irriss no :((( nepotesim ta ale ani to neni pre 10 rocne hihih :((((((
to ta ucitelka akoze len tak abo za akym ucelom to pozerali ????

irriss
autor
8. jún 2013

@monika15
bylo to v ramci hodiny gramatiky a dejepisu....

Je tu konec skolniho roku..takpro zpestreni..deti prinesly nekolik DVD (neskodnych)..ale bylo vybrano TOTO..

nicolle21
8. jún 2013

@irriss to je tak, keď sa deckám dáva príliš veľká možnosť výberu.. my sme kedysi takto kukali horory o 12tej naobed a kamoška sa potom bála týždeň zdvihnúť telefón (po filme Kruh).. učiteľka im síce mala dovoliť doniesť si DVD, ale konečný výber mal byť na nej! to už ale nič nezmení na tom, že aj tvoja dcéra videla ten film.. napriek tomu, že je aký je, predpokladám, že až takú újmu jej to nepričiní, aj s komentármi puberťáckych spolužiakov sa bude stretávať.. jediné, čo ti ostáva poriešiť je, aby sa to v budúcnosti nestalo znova, t.j. porozprávať sa nejak s učiteľkou/vedením školy.. aj keď podľa toho, čo si písala vyššie to asi nejaký veľký efekt mať nebude.. 😒

monika15
8. jún 2013

@irriss oo okey......
no neviem.... ale skussa porozpravat stou ucitelkou.....
mala ona vybrat nieco co je vhodne pre deti a nie
ucit ich na pitie a drogy :((((

irriss
autor
8. jún 2013

@nicolle21
@nicolle21
asi jsem se nevyjadrila spravne..Deti prinesly..deti vybraly ale ONA schvalila a ONA dala DVD do prehravace a sedela tam take s nima..jen obcas odskakovala..kdokoliv nakouknul do ucebny z jinych prof. zasl negativne..
@monika15
Ujmu mit urcite nebude..jen jsem byla v prvni chvili rozhorcena, kdyz mi zacala o filmu povidat..a zacla tak, jak zacla.. dcera neni "mala"je dostatecne vyspela..spise naopak..ale nektere silne zakulisi jsme jeste nerozebiraly..A myslim si, ze na neco by mela prijit i BEZ maminky..proste ve dvou..ale tim druhym by mela byt Laska a ne matci.. 😉

nicolle21
8. jún 2013

@irriss práveže ty si to povedala dobre už predtým, ja som to blbo napísala - áno, decká je fajn, že si mali doniesť DVD, mohli si aj povedať, čo chcú, ale učiteľka mala mať posledné slovo a vybrať im VHODNÝ film.. čiže v podstate chyba nastala až v tej poslednej fáze, keď ona pichla do prehrávača film, o ktorom snáď vedela, že nie je vhodný pre danú vekovú kategóriu.. aj keby to predtým nevedela, dalo sa to kedykoľvek zastaviť a pustiť niečo iné.. 🙂 nedá mi ale nespomenúť, že sa mi celkom páči ako tvoja dcéra reaguje.. ja by som za mamou s takýmito otázkami v živote nešla, po akomkoľvek filme a to tvrdím, že máme super vzťah, teda, viem, že by som za ňou s takým niečím prísť vždy mohla, ale som to proste nikdy neurobila, aj keď som tiež vo veku tvojej dcéry videla kadečo..

irriss
autor
8. jún 2013

@nicolle21
no a ja jsem se lekla, ze po mem rozepsani budu spis kritizovana..ze mam doma "naivniho blbecka" 😀 😔 nebo citlivku
takze diky za pochopeni 😉 ....myslim si, ze prave proto, ze je vyspela, tento film odsoudila apriory..ale musim rict, ze jsem vysvetlila i jeji puvodni otazku.. 😎 ktere nerozumela..o "chuti a pachuti".. 😅 😅 😅 ale dalo mi to zabrat..prislo to necekane a myslim si, ze uplne nevhodnym zpusobem..toto jsou poznani, ktere by mely byt intimni soucasti dvou zamilovanych... 😵
Spis mi vadilo, ze jsem musela neco prozradit, neco, ceho se muze bat nebo ji to muze byt neprijemne....protoze bude pripravena o poznani pri spontannosti jakmile by k tomu melo v budoucnosti kdy dojit 😉
Proto jsem se ji nekolikrat ptala, jestli ji na tom zalezi.. 😔
Ja si totiz vzpominam, ze mi stacil zlozvyk meho taty chodit doma ve slipech a nahromadil se mi vnitrne odpor k muzskemu pohlavi.. 😕 az do 18ti let... 😎

monika15
8. jún 2013

@irriss no hej ale pozerat ako sa robi crack a drogy v 10tych sa velmi nehodi :(