The Weeknd koncert

10. aug 2023

ahoj, nepodarilo sa mi ísť do prahy čo bol jeho koncert, nevie niekto ako casto majú takýto svetoznámy ľudia koncerty?? ako sa to opakuje? a že či môže byt na tom istom mieste prahe?

xsimonkax
10. aug 2023

Sleduj jeho stránku a jeho turné

sissy27
10. aug 2023

každú chvíľu niekto... buď sleduj sociálne siete tvojich obľúbencov, vždy zverejnia turné, alebo potom stránky ako ticketportal, ticketmaster, livenation atď. - to bývajú oficiálny predajcovia vstupeniek a tam uvidíš tiež aj mesiace dopredu čo sa chystá.

lada818
10. aug 2023

Abel s alteregom the weeknd konci.. precitaj si rozhovory s nim

autor
10. aug 2023

@xsimonkax
@sissy27
@lada818
ja som skôr myslela že za ako dlho bývajú takéto koncerty… či to mám čakať že do 2 roky alebo o 10 😅😅 nevyznám sa v tom. keď bude mat nejaký koncert budem vidieť lístky ale chcem vedieť či to bude najbližší rok alebo o 10 cca… že ako to byva

lada818
10. aug 2023

the weeknd uz pravdepodobne podla vsetkych dostupnych info konci

miadi
10. aug 2023

Nerobi sa to ako 5ročnica. Take koncerty nikdy nevies ci nie je posledny. Tam nie je ziadny plan na opakovanie. Proste ako mà ktory hudobnik skupina chut tak idu na turne. A nabuduce to moze byt v inych mestach . Alebo ziadne nabuduce nebude.

sissy27
10. aug 2023

Akoze ak sa pytas ako casto nejaky konkretny spevak koncertuje a este ako casto v lokalite, ktora ti vyhovuje - tak to ani boh nevie. Ale nejake koncerty svetoznamych interpretov su kazdu chvilu. Nedavno bola Beyonce vo Varsave, Pink vo Viedni, teraz spominany Weeknd v Prahe, o chvilu bude Taylor Swift vo Viedni, Imagine Dragons v Bratislave, na Szigete bude teraz Billie Eilish, David Guetta, Imagine Dragons, Macklemore… a to sa bavime o troch mesiacoch.

leasasenka
12. aug 2023

Bolo skvele, aj keď pršalo 👌👌👌

autor
14. aug 2023

@leasasenka @leasasenka neprovokuuj 🙂 a ako to bolo so spevom? počula som že vacsina ľudí ani nespievali, iba na nejaké refreny známejších pesničiek a celkovo že ľudia len natáčali

leasasenka
14. aug 2023

vekova skupina bola okolo 20, cize mladeznici atmosfreru spravili od zaciatku do konca. naopak, take ponure to bolo na Depeche tyzden pred