Tipy na dobrý večerný film

shia
5. mar 2016

Dajte prosím tipy na dobrý večerný film, lebo v TV sa filmu, a ešte k tomu dobrého, asi moc nedočkám... Žiadne sci-fi, fantasy, ani milión mŕtvych za minútu, ale nejakú fajn vtipnú oddychovku alebo zaujímavý dobrodružný alebo vážny film....ďakujem 🙂

juhseverzapad
5. mar 2016

50x a stále po prvý raz - romantická komédia

misel0806
5. mar 2016

,,Sexy Kost,, miluuujem tutu zabavnu komediu na cele s robom schneiderom,a rachel mc.adamsovou..😉😉😉😉😉

vierocka888
5. mar 2016

My sme práve pozerali český film Život je život. Príjemný film, aj sme sa zasmiali... ak máš rada českú klasiku, kukni 😉

l3yla
5. mar 2016

Najlepší priateľ

borkavan
5. mar 2016

@l3yla taký film neexistuje. aký je anglický názov prosím?

l3yla
6. mar 2016

@borkavan Fúha,žeby som to nejako premenovala? 😂 Prepáč úplne sa mi zdá,že sa tak volá...pozriem ti večer na HDD ho mám uložený,aký je presný názov. Ale fakt pre mňa najlepší,aký som za poslednú dobu videla. A veľké plus,že napriek tomu že je tuším americkej produkcie neskončí s happy endom 🙂

mischap
6. mar 2016

Navzdy mlada👍👍👍nadherny film, zaujimavy, romanticky...iny. Pre mna osobne po dlhej dobe krasny film a este sa mi pacil Martan...ale to je take mierne sci-fi😀

borkavan
6. mar 2016

@l3yla dík, lebo som si to dala do CSFD a tam mi žiadny taký film nenašlo. Takže stačí anglický názov.

vierocka888
6. mar 2016

@mischap aaaano, krasny film, uplne suhlasim 😊

michi7300
6. sep 2017

tajomstvo si pozrite😉

martinzich
22. sep 2017

Ja si stahujem na http://sktorrent.eu Je to rychle a zadarmo. Maju tam aj veci v HD kvalite a vecsina je dabovana.
Mozem odporucat 😉