• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

25. mája 2010 
no..dakujem za vsetky nazory. Lebo my ho nemame a pravdu povediac, zo zaciatku som nad tym uvazovala, ze si ho kupime na 100% a teraz uz na 100% nie som presvedcena. No uvidim ako sa dohodneme. nevedela som, ze sa da pozicat aj z nemocnice...musim sa poinformovat.
1. júl 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak by ho nemali v pôrodnici, tak zapožičiavajú aj nejaké firmy za mesačný poplatok, aj teraz v časopise mama a ja bola reklama
1. júl 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky!

ako ste prezili den? dnes bolo krasne az na tu hroznu burku. akurat som vtedy varila obed a nico spinkal.

zajtra ideme konecne tej kamaratke do prievidze. velmi sa mi tam cestovat nechce, lebo ideme s nicom sami, ale uz som ju dlho nevidela, tak sa na nu hrozne moc tesim.
1. júl 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera som doobeda upratovala a žehlila, poobede som chcela ísť von a začalo liať, tak dnes som išla von pre istotu doobeda s tým, že variť budem poobede, ale čo čert nechcel, tak viete ako lialo okolo obeda, no my sme boli vonku, ale schovali sme sa u našich. asi začnem chodiť von v noci, ale ani to nie je tiež isté :grinning: :grinning:
1. júl 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čaute :slight_smile:
no my sme boli dnes nachystané na odchod z domu, pobalené, oblečené... a v tom začalo hrmieť a o chvíľu bola lejáááá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak sme prečkali doma a vyrazili sme cca o 13,15. mala som stretko s kámoškou kvôli zákuskom o 12,30, ale našťastie ma počkala do tej druhej v práci, takže som vybavila :slight_smile:

ika, ozaj zisťovali sme s aďkou tie autosedačky: takže žiadny zádrhel v tom nie je... rozdiel je, že tá do 18 kg (myslím to bola :confused: ) sa dá polohovať a do 10 alebo 13 kg sa dá upevniť v protismere jazdy... tá do 36 kg, sa nedá tak polohovať a upevňuje sa len v smere jazdy... ináč v tom nič iné nie je a bezpečné sú obe... ja rozhodne kúpim tú do 36 kg :wink:
1. júl 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja mám nejakého spomaleného koňa :angry:
1. júl 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
k tym monitorom dychu: nikdy som ani len neuvažovala, že ho nekúpim :wink: a nebanujem, spokojne som spávala, keď bola ika krpec. A tie plané poplachy? chvalabohu plané, tých môže byť ajajaj :sweat_smile:
1. júl 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam dnes iba osla a nie koňa... nejako sa zadrhol :confounded:
2. júl 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak asi to nechám tak... dejna diky za radu s autosedačkami, my tiež isto kúpime hneď tú do 36kg
2. júl 2009 o 00:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zasa úplný súhlas s ikou :grinning:

my sme monitory objednávali na nete spoločne s teri - keď sa objednali 2 ks, vyšlo to lacnejšie... a teri ma do toho naháňala už od 2 mesiaca tehu :grinning:, čiže ak môžem napísať aj za ňu: určite je s ním spokojná a peniažky neľutuje :wink:

ika, tak ja ho vypínam, nemám na to nervičky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
dobrú :pensive:
2. júl 2009 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

katarinka ak mozem povedat za seba...ja by som monitor urcite kupila...kebyze ho nemam moja Ninka by tu uz mozno nebola :pensive: po narodeni mala spankove apnoe, raz sa nam takmer zasla....ale chvalabohu nejako sme z toho vyrastli :wink: ...takze ja na monitor nedam dopustit...aj ked pravde je ze teraz cez den ak si idem s nou lahnut beriem si ju k sebe do postele :wink:
2. júl 2009 o 07:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
trochu ste ma vystrasili.... :fearful:
2. júl 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katarinka urcite to nebol nas ciel :wink: kazdopadne ak ho budes mat budes kludnejsia :slight_smile:
2. júl 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
labelka čaaaau :slight_smile:
bože, ninka má už pol rôčka? ale to letíííí... je zlatunká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

katarinka, každá sme ti napísali vlastné názory a pocity.. rozhodnutie je len na tebe...
no myslím, že ani jedna z nás, ktorá monitor má, jeho kúpu neľutuje :wink: a kočky ti písali dokonca aj o možnosti zapožičania :slight_smile:
2. júl 2009 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dejna :dizzy_face:

veru tak, leti to...Ninka uz ma styri zubky...na obzore su dalsie...pomaly skusa sama sedkat...no zlata je, robi len radost :slight_smile: ...len mi nechce spavat, budicek mavame o stvrtej :sweat_smile:

aj Sofi je uz aka velka kocka...zlatunka je :dizzy_face:
2. júl 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
labelka, 4 zúbky? :confused: :confused: :confused: ty kokso, fakt? a kedy jej vyšiel prvý?nám len pred týždňom :grinning: :grinning: :grinning:
už aj sedkať sa snží? no ninočky je šikulka velikáááá :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: určite vám robí lene a len velikánsku radosť :slight_smile: a s tým spánkom - no veď aj to sa časom upraví, hlavne že je zdravučká a šikovníček :dizzy_face:
2. júl 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sorry za preklepy, sofi mám na kolene a asistuje mi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
de ste šetky? :confused:
2. júl 2009 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejna prvy vysiel presne na den matiek :dizzy_face: ...takze krasny darcek...na druhy den zacinkal druhy...no a tento tyzden sa prerezali dva horne...tiez den po dni :wink:
2. júl 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak to hej :dizzy_face: malinké zlatunké zubadlo :slight_smile:
2. júl 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Katarinka ja som kupila Nany po 1 dieťati za 33€ v bazare a je plne funkčný. Skús najskôr popozerať bazári ak sa preň rozhodneš.
2. júl 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
2. júl 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A ešte suseda si zapožičala na 6 mesiacov od Unionky monitor dychu a vypýtali si 42€... No a malý spáva s ňou v posteli už 5 mesiacov :slight_smile:
2. júl 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veď aj v časopisoch mama a ja a podobných je veľa inzerátov :wink:
2. júl 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už spinkáte :confused:
2. júl 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my ideme papať :grinning:
2. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už ika dopapala... vypila 220ml mliečka a s tatkom ešte čítajú knižku a robia ťap-ťap-ťapušky :grinning:
2. júl 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja som dovešala prádlo :grinning:
2. júl 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejna :grinning:
2. júl 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejna? :confused:
2. júl 2009 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok