Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

kkkatarinkaaa
1. júl 2009

no..dakujem za vsetky nazory. Lebo my ho nemame a pravdu povediac, zo zaciatku som nad tym uvazovala, ze si ho kupime na 100% a teraz uz na 100% nie som presvedcena. No uvidim ako sa dohodneme. nevedela som, ze sa da pozicat aj z nemocnice...musim sa poinformovat.

ada11
1. júl 2009

ak by ho nemali v pôrodnici, tak zapožičiavajú aj nejaké firmy za mesačný poplatok, aj teraz v časopise mama a ja bola reklama

katinka0000
1. júl 2009

ahojte kocky!

ako ste prezili den? dnes bolo krasne az na tu hroznu burku. akurat som vtedy varila obed a nico spinkal.

zajtra ideme konecne tej kamaratke do prievidze. velmi sa mi tam cestovat nechce, lebo ideme s nicom sami, ale uz som ju dlho nevidela, tak sa na nu hrozne moc tesim.

ada11
1. júl 2009

včera som doobeda upratovala a žehlila, poobede som chcela ísť von a začalo liať, tak dnes som išla von pre istotu doobeda s tým, že variť budem poobede, ale čo čert nechcel, tak viete ako lialo okolo obeda, no my sme boli vonku, ale schovali sme sa u našich. asi začnem chodiť von v noci, ale ani to nie je tiež isté 😀 😀

dejna3
autor
1. júl 2009

čaute 🙂
no my sme boli dnes nachystané na odchod z domu, pobalené, oblečené... a v tom začalo hrmieť a o chvíľu bola lejáááá 😝
tak sme prečkali doma a vyrazili sme cca o 13,15. mala som stretko s kámoškou kvôli zákuskom o 12,30, ale našťastie ma počkala do tej druhej v práci, takže som vybavila 🙂

ika, ozaj zisťovali sme s aďkou tie autosedačky: takže žiadny zádrhel v tom nie je... rozdiel je, že tá do 18 kg (myslím to bola 😕 ) sa dá polohovať a do 10 alebo 13 kg sa dá upevniť v protismere jazdy... tá do 36 kg, sa nedá tak polohovať a upevňuje sa len v smere jazdy... ináč v tom nič iné nie je a bezpečné sú obe... ja rozhodne kúpim tú do 36 kg 😉

dejna3
autor
1. júl 2009

ja mám nejakého spomaleného koňa 😠

ika8
1. júl 2009

k tym monitorom dychu: nikdy som ani len neuvažovala, že ho nekúpim 😉 a nebanujem, spokojne som spávala, keď bola ika krpec. A tie plané poplachy? chvalabohu plané, tých môže byť ajajaj 😅

ika8
1. júl 2009

aj ja mam dnes iba osla a nie koňa... nejako sa zadrhol 😖

ika8
1. júl 2009

tak asi to nechám tak... dejna diky za radu s autosedačkami, my tiež isto kúpime hneď tú do 36kg

dejna3
autor
1. júl 2009

zasa úplný súhlas s ikou 😀

my sme monitory objednávali na nete spoločne s teri - keď sa objednali 2 ks, vyšlo to lacnejšie... a teri ma do toho naháňala už od 2 mesiaca tehu 😀, čiže ak môžem napísať aj za ňu: určite je s ním spokojná a peniažky neľutuje 😉

ika, tak ja ho vypínam, nemám na to nervičky 😝
dobrú 😔

labelka
2. júl 2009

ahojte 🙂

katarinka ak mozem povedat za seba...ja by som monitor urcite kupila...kebyze ho nemam moja Ninka by tu uz mozno nebola 😔 po narodeni mala spankove apnoe, raz sa nam takmer zasla....ale chvalabohu nejako sme z toho vyrastli 😉 ...takze ja na monitor nedam dopustit...aj ked pravde je ze teraz cez den ak si idem s nou lahnut beriem si ju k sebe do postele 😉

kkkatarinkaaa
2. júl 2009

trochu ste ma vystrasili.... 😨

nada.hope
2. júl 2009

katarinka urcite to nebol nas ciel 😉 kazdopadne ak ho budes mat budes kludnejsia 🙂

dejna3
autor
2. júl 2009

labelka čaaaau 🙂
bože, ninka má už pol rôčka? ale to letíííí... je zlatunká 😵 😵 😵

katarinka, každá sme ti napísali vlastné názory a pocity.. rozhodnutie je len na tebe...
no myslím, že ani jedna z nás, ktorá monitor má, jeho kúpu neľutuje 😉 a kočky ti písali dokonca aj o možnosti zapožičania 🙂

labelka
2. júl 2009

ahoj dejna 😵

veru tak, leti to...Ninka uz ma styri zubky...na obzore su dalsie...pomaly skusa sama sedkat...no zlata je, robi len radost 🙂 ...len mi nechce spavat, budicek mavame o stvrtej 😅

aj Sofi je uz aka velka kocka...zlatunka je 😵

dejna3
autor
2. júl 2009

labelka, 4 zúbky? 😕 😕 😕 ty kokso, fakt? a kedy jej vyšiel prvý?nám len pred týždňom 😀 😀 😀
už aj sedkať sa snží? no ninočky je šikulka velikáááá 😵 😵 😵 určite vám robí lene a len velikánsku radosť 🙂 a s tým spánkom - no veď aj to sa časom upraví, hlavne že je zdravučká a šikovníček 😵

dejna3
autor
2. júl 2009

sorry za preklepy, sofi mám na kolene a asistuje mi 😝

dejna3
autor
2. júl 2009

de ste šetky? 😕

labelka
2. júl 2009

dejna prvy vysiel presne na den matiek 😵 ...takze krasny darcek...na druhy den zacinkal druhy...no a tento tyzden sa prerezali dva horne...tiez den po dni 😉

dejna3
autor
2. júl 2009

tak to hej 😵 malinké zlatunké zubadlo 🙂

sssimi
2. júl 2009

Katarinka ja som kupila Nany po 1 dieťati za 33€ v bazare a je plne funkčný. Skús najskôr popozerať bazári ak sa preň rozhodneš.

ika8
2. júl 2009

ahojte 🙂

sssimi
2. júl 2009

A ešte suseda si zapožičala na 6 mesiacov od Unionky monitor dychu a vypýtali si 42€... No a malý spáva s ňou v posteli už 5 mesiacov 🙂

ada11
2. júl 2009

veď aj v časopisoch mama a ja a podobných je veľa inzerátov 😉

ada11
2. júl 2009

už spinkáte 😕

ika8
2. júl 2009

my ideme papať 😀

ika8
2. júl 2009

už ika dopapala... vypila 220ml mliečka a s tatkom ešte čítajú knižku a robia ťap-ťap-ťapušky 😀

dejna3
autor
2. júl 2009

ja som dovešala prádlo 😀

ika8
2. júl 2009

dejna 😀

ika8
2. júl 2009

dejna? 😕