Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

dejna3
autor
14. dec 2009

sssimi, no sarah je už aká veľká 😵 ale to letí 😉

ika8
14. dec 2009

dejna: to už má sofi toľko stoličiek? 😕 tá fakt už chce jesť na vianoce rezeň 😉 ale aspoň to bude mať rýchlo za sebou... držím palce nech to je už za vami 😵

dejna3
autor
14. dec 2009

3 stoličky, takže, keď to zrátam, 11 zúbkov 😉 a z toho 4 jej vyšli v priebehu týždňa 😝

dejna3
autor
14. dec 2009

len aby sme vianoce nepreplačkali v bolestiach ☹

ika8
14. dec 2009

ale isto nie, isto bude OK a bude späť vaša dobručká sofi 😵

felixko
15. dec 2009

ahojte,
dada, sssimi vitajte po dlhom čase, je pekné, že ste k nám zavítali.

dejna toľko zúbkov? chúďatenko malé, choroba, zúbky...všetko naraz sa jej nakopilo.

my sme spali do rána dobre, akurát sa muž smial ráno, lebo naša princezná rozpráva zo sna, ja som večer ešte pozerala na STV2 film Vodca a tato išiel spať. zrazu sa naša Ninka posadila v postielke a vykrikovala tma, tma, tma...potom sa uložila a spinkala ďalej. najlepšia je, keď zo sna vykrikuje mňáááám. ozaj a včera sa naučila povedať slovo kava. Ninka bude asi závislák na káve ako ja. keď pijem kávu, tak jej musím dať olízať lyžičku, včera sa nič také nekonalo, tak vykrikovala z postielky kafu, kafu...

bubinko83
15. dec 2009

baby dik,ja som nakoniec objednala drahemu take šuštakove nohavice značkove a dala som nakreslit maleho na A3 uhlikom.Ešte možno nejaku drobnost kupim a mam pokoj. 🙂

felixko
15. dec 2009

ahojte baby,
idem objednávať detské čaje Bebyvita a Hipp, čaje sú 400g, Bebyvita sú po 3,20 a Hipp po 3,60. nechcete žiadna čajík, rozdelili by sme si poštovné?

dejna3
autor
15. dec 2009

ahojte,
noc sme mali ešte zlú, ale cez deň už bolo konečne trošku lepšie... už znovu vystrája a chutí jej papať 🙂 snáď sa to trošinku ukľudní, nech si sofinka odpočinie 😉 a ja tiež 😝
zajtra ideme na kontrolu k dokine, dúfam, že ten zápal je už preliečený

felixko, mne sofi tiež stále vyberá lyžičky z kávy a čaju... a minule prišla ku mne, kukla do šálky (káva) a okamžite do nej vopchala ruku a oblízala si pršteky 😀 som nestíhala, bola dosť rýchla 😀 😀 😀

ika8
15. dec 2009

ahojte, my zas máme doma kávofeťáka 😅 keď už mám odpité z kávy, tak ju ponúknem ike, tá hneď doletí a začne mi funeť do kávy. Prsty už do kávy nepchá, lebo raz bola ešte trošku teplejšia a ja som jej hovorila, že je pá, no ona nedbala a tak už teraz aspoň nevymýšľa.

ika8
15. dec 2009

ozaj, baby používate niektorá pre detičky kozmetiku klorane? ja som minule kupovala krémik a dali mi kartičku, že keď budem ešte kupovať ďalšie tri výrobky klorane tak ešte si môžem jeden vybrať zdarma. Lenže ja kupujem iba tento krémik na riťku, ktorý vydrží cca 4mesiace a kartičku možno mať max. jeden rok, tak to isto nevyužijem. Ak by mal niekto záujem dajte vedieť. 😉

katinka0000
15. dec 2009

ahojte!

ika: my pouzivame "klorane". tak ak sa stretneme, mozes mi ho podarovat. 🙂

bubinko: my si s manzelom venujeme na vianoce pekny wellness pobyt, takze pre mna super darcek. pojde s nami aj nico. rozhodujeme sa medzi 2-mi hotelmi. alebo pojdeme na donovaly na psie zaprahy. este si to musime do vianoc rozmysliet.

dejna: co sofinka? dufam, ze zajtra dr. povie, ze je uz vsetko o.k.

kedy je to stretko?

ika8
15. dec 2009

katinka: OK 😉

ika8
15. dec 2009

a ešte jedna otázka: dokedy ste dávali, resp. dokedy budete dávať detičkám dojčenskú vodu? kedy je vhodné prejsť na "zdravú vodu z vodovodu"?

dejna3
autor
15. dec 2009

ika, ja už zopár mesiacov dávam prevarenú vodu z vodovodu 😉
kupujem aj neperlivú lucku, pre prípady, keď nestíham prevariť - tak ju len ohrejem 🙂

ika8
15. dec 2009

a teraz ti sofinka spinká? už je isto z najhoršieho von 🙂
ika včera spala super, len raz za noc si trochu pomrnkala... dnes spinká asi od 21,30 a(ťuk-ťuk) a zatiaľ je ticho 😕

dejna3
autor
15. dec 2009

ika, spinká 🙂 ona v podstate večer vždy zaspala, asi aj po tých atb a čípkoch bola otreštená (lebo aj cez deň mi teraz viacej spávala)... ale budila sa okolo 2,30 s obrovským plačiskom, museli sme ju ukľudňovať a do rána už dospávala v našej posteli, kde sa ja tak cca každú hoďku budila s plačom ☹
uvidím, aká bude noc, i keď rátam s tým, že v noci ju to možno opäť chytí 😒

dejna3
autor
15. dec 2009

ozaj, čo to stretko? 😕
kuki ste predpoveď počka? od zajtra by malo aj snežiť na väčšine SK, tak to som zvedavá... ja sa už na sneh teším ako melé decko 😀
a vyzerá to vraj fakt na biele vianoce 🙂

ika8
15. dec 2009

no ak bude snežiť, ideme sa sánkovať... jedny sánky sú v TO a druhé na duchonke 😵 už sa tešíííííííím 😉

stretko? dajte termín, ja sa vždy snažím prispôsobiť 🙂

felixko
16. dec 2009

ahojte,
to stretko sme predbežne dohodli na štvrtok, hodinu neviem, nám vyhovuje od 14.00

ika ja tiež preváram vodu z vodovodu, odkedy sme na UM. minule som čítala v Mamine, že od pol roka veku dieťaťa je možné podávať mu prevarenú vodu z vodovodu. Takže v pohode.

my nemáme operadlo na sánky, zato sánky máme rovno dvoje.

alicc
16. dec 2009

ahojte babulky,
nejako nestíham ani čítat a ni písať, k PC sa dostávan len velmi zriedka ☹ , bud je tam mm alebo dcéra a ked by som mohla - večer/v noci - tak som tak unavená že sa mi nechce a radšej zaleziem po perinu 😝 .

dejna3
autor
16. dec 2009

ahojte,

hurááá, konečne prvý sneh 🙂 ťýždeň pred vianocami 😝
my sme sa dnes k dokine nedostali, bublinka sa zobudila o 10,30 s obrovským plačom, asi hodinu som ju musela tíšiť 😒 ale noc už bola lepšia 😉

musím skočiť do obchodu, tak sa trošku prejdeme - po týždni 🙂

bubinko83
16. dec 2009

baby,nekupovali ste deturencom topanočky na zimu v klatovej? Na tej ich stranke som bohužial našla len topanky jar-leto 😒 Alebo kde sa daju kupit ešte nejake slušne čižmičky na zimu? Na juhu som bola ale tam už nema našu velkost. ☹

alicc
16. dec 2009

dejna som rada, že sa malej trochu polavilo 😉

dejna3
autor
16. dec 2009

alicc, ty máš posunutý TP? 😕 nemala si mať až po mne? 😀
aj ja som rada, že už je lepšie, len tie zúbky ju ešte trošku jedujú, lebo je viac plačlivá ☹

čo sa týka stretka, my pôjdeme istotne von, takže dojdeme kuki, asi príde aj adkato 😉

bubinko, v tom ti neporadím, ja sama som mala problém zohnať pre sofi čižmičky, napokon sme kúpili na juhu posledné číslo a ešte sme vymákli aj super zľavu 😉

katinka0000
16. dec 2009

ahojte!

ika: ja som nicovi nikdy dojcensku vodu nedavala. od narodenia mu davam "zdravu vodu z vodovodu" ale prevarenu. a samozrejme sa uz stalo, ze som mu dala ja neprevarenu.
par rokov dozadu tu ziadna dojcenska voda nebola a vsetci fungovali na prevarenej vode z vodovodu. teraz sa chce niekto nabalit, tak vymyslel dojcensku vodu. ved malickym detom sa aj kupena dojcenska voda musi prevarat, tak nechapem, naco to vlastne je.

bubinko: do klatovej behni osobne. ale my sme nicovi kupovali zimne topanocky v lekarni pod nadjazdom. aku velkost ma filipko?

a co sa tyka stretka. o 14:00 urcite nemozeme, lebo vtedy mi nicolasko spinka. on spava uz len raz za den, takze mne by to vyhovovalo skor doobeda alebo neskor poobede.

katinka0000
16. dec 2009

nicolasko sa dnes neskutocne tesil zo snehu. dufam, ze do zajtra rana vydrzi a ideme hned stavat snehuliaka. a netesi sa len on ale aj ja. na druhej strane moj manzel je na prasky, lebo na slovensku su cesty pocas snehovej sezony katastrofalne.

katinka0000
16. dec 2009

http://www.aktuality.sk/clanok/152451/rodicovsk...

to je prispevok k zvysenemu RP. neviete nahodou, kedy si mame o zvysenie poziadat? budu potrebovat aj nejake doklady?

nunus11
17. dec 2009

včera mi na sociálnom povedali, že stačí prísť v polovici januára....

bubinko83
17. dec 2009

kati,kde pod nadjazdom v lekarni? Filipko potrebuje 21 topanočky. 🙂