• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

25. mája 2010 
teri: aká bola masáž? ja idem zas budúci týždeň :wink:
20. feb 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ika, aj sofinke ide tuším očný zúbok... ale tiež si nenechá siahnuť do pusy
20. feb 2010 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejna: a sofi stále tak super spí? u nás to došlo až tak ďaleko, že ika bola hore každú polhoďku a to viac nocí po sebe, pričom nemala ani soplík, ani som nevidela zmeny v puse. A to už bolo náročné. Lebo aj ika bola potom cez deň dosť mrzutko :stuck_out_tongue_closed_eyes: A včera bol návrat do starých časov - ani raz za noc nemrnkla :wink: Mne nevadí, keď zopárkrát za noc zamrnčí, ale ona fakt v kuse mrnčala, sa mi zdalo, že som často ani nestihla zaspať. A niekedy sa nechcela utíšiť ani za polhodinu - v kuse plačkala :stuck_out_tongue_closed_eyes: potom na chvíľu prispala a o chvíľu sme boli zase hore :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. feb 2010 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ika, masáž bola super, ako vždy :wink: . No pozerám, že to si mala ozaj náročné noci. Dúfam, že už to bude len lepšie :slight_smile:
20. feb 2010 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky heelp... :frowning2:

Mišinka má škaredý kašlík myslíte že s tím máme jít zítra na pohotovost? Nebo co s ním? díky rýmečka zhoustla a odsáváme jí to at se může vůbec najíst a napít... a tedka spinká a hodně kašle.. :frowning2:
20. feb 2010 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
PS: přidala jsem fotečky :sunglasses:
20. feb 2010 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inffi: my sme dávali ike mukosolvan junior a dr to odobrila :wink: kašlík vtedy ustúpil cca po 5dňoch úplne :wink:
20. feb 2010 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a fotočky sú krásne.
aj ja som teraz nejaké pridala, čo sme boli minulý týždeň u tety na oslave a bola tam aj ikina sesterka z druhého kolena... baby boli zlaté, navzájom si ponúkali hračky...a ja som sa bála, že budú stále iba plače :sweat_smile:
20. feb 2010 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ika, sofi spáva dobre, pokiaľ nie je chorá :dizzy_face: síce sem tam aj ona mrnkne, ale už ani zakaždým nevstávam, lebo často je to len zo sna a rýchlo sa sama ukľudní... občas treba dať dudlík :wink:

nffi - no vy máte doma tiež tedy modelku :dizzy_face:

ika - tá sesterka sa ozaj veľmi podobá črtami do vašej rodiny :dizzy_face:
20. feb 2010 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
blbne mi myš a utekajú písmenká :stuck_out_tongue_closed_eyes: mmusíme kúpiť novú, táto zrejme doslúžila... "inffi" - malo byť :sweat_smile:
20. feb 2010 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak sú presne rovnako vysoké... len kike sa pusa nezatvorí, krásne rozpráva a všetko opakuje... hneď som si spomenula na ninku od felixka :wink: a naša ika stále iba mama, tata, hap (havo), papa, dede, baba a potom ešte svoje hatlaniny a pazvuky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning: takže my si ešte počkáme na opakovanie slov :sweat_smile: veď má ešte čas
20. feb 2010 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ika, sofi má tiež veľmi podobnú slovnú zásobu :grinning: sem tam sa jej podarí nejaké iné slovko, ale inak sa jej pusa nezatvorí :grinning: :grinning: :grinning: tiež si svojou "batolštinou" mrmle od rána do večera :slight_smile:
21. feb 2010 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ika ale jsou to fešandy tam spolu.. :slight_smile:

dejna jo jo ona vidí foták a hned se ksichtí :slight_smile:
21. feb 2010 o 00:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idete kuki hokej o 01,30? ja asi áno, minulú noc som sa super vyspala :dizzy_face:
21. feb 2010 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja ešte neviem, ale drahý určite :slight_smile:
21. feb 2010 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já se dodívám na film na nově a jdu spát ale drahý má budíka :slight_smile:
21. feb 2010 o 00:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inffi: otázka na telo: fandíš šechom alebo slovákom keď hráme spolu? :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2010 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pardon, malo byť čechom a nie šechom :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2010 o 00:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to si všichni dělají z nás srandu že jak to u nás vypadá když hrajeme spolu :grinning: :grinning: a víš že ani nevím..ráda se podívám ale asi to nijak neřeším :wink:

jdu hajat tak pa pa :pensive: :pensive:
21. feb 2010 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inffi :grinning: :grinning: :grinning:
dobrú :pensive: :pensive: :pensive:
21. feb 2010 o 00:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ika, a ty by si komu fandila na jej mieste? :grinning: :grinning:
u nás doma bola veľmi podobná situation - brat s fotrom sa išli počas hokeja posekať :grinning: teda hlavne brat vždy vyrýval, keď sme náhdou dali gól

dobrú inffi :pensive:
21. feb 2010 o 00:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejna:jáááj, ozaj, veď u vás je to tiež zmiešané a teda cez hokej na nože :grinning: :grinning: :grinning:
ja osobne by som fandila našim, ale nerýpala by som určite :wink:
21. feb 2010 o 00:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
a najlepší bol otec teraz - vraj volal drahému doobeda na mobil, že mu gratuluje k víťazstvu :grinning: :grinning:
21. feb 2010 o 00:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
otec musí byť srandista :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2010 o 00:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no, berie to "športovo" :grinning: :grinning: :grinning:
21. feb 2010 o 01:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na joj začali gangy v new yorku - to je masaker :unamused: nechcela by som žiť v takej dobe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2010 o 01:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
drahý fičí na discoveri.... nehrozí prepnúť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. feb 2010 o 01:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
21. feb 2010 o 01:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak periem - lebo inokedy som bez šance :grinning: musela som dať oprať sofinkinho najobľúbenejšieho plyšáka, tak som čakala kým s nim (s ňou - ovečka) zaspí, aby som ju šupla do práčky a do rána na radiátor :grinning: dúfam, že v noci jej nebude chýbať :sweat_smile:
21. feb 2010 o 01:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj ja tak niekedy periem :wink: tak sa lúčim, idem kuki, ale škoda, že nemôžem kričať... som zvedavá na susedov, ako budú fandiť, isto budem všetko počuť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
dobrú :pensive:
21. feb 2010 o 01:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok