Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

jankapiknova
26. mar 2010

dakujem katinka 🙂 😵

alicc
26. mar 2010

ahojte kočky, tak ja som práve doupratovala celý byt, všetko mi tu vonia, periny prezlečené, takuž budem len trochu piecť k sviatkom a vegetovať. 😀 😀 😀

jankapiknova
26. mar 2010

alicc tak maš fajn, to ja tu mam jak po bombe ale tento vikend ma to neminie 😉

ika8
26. mar 2010

ahojte,
nejak to sem nestíham 😕 stále sme iba vonku alebo u babky 😉 dnes sme stretli aj mirku so sofinkou, baby si spoločne zatancovali na námestí a my sme utekali k babke, lebo ika bola špinavá ako čert - bola s tatom asi 2h na pieskovisku a hojdačke - a ja som ju iba prevzala vonku bez toho, že by sme boli doma 😅

janka: vitaj, my sme už v nejakej téme spolu boli 😉 šimonko a ikuša sú rovnako starí. kedy presne je šimonko narodený? neboli sme spolu v pôrodke? 😕

dejna, alicc: tak v stredu už na to idete 🙂 sviatky teda budete mať veselé 😵

jankapiknova
26. mar 2010

no Šimonko je 28.10.2008 😉 a tvoja?

ika8
26. mar 2010

ikuša je 21.11.08 - takže sme sa isto nestretli v pôrodke

jankapiknova
26. mar 2010

no to asi nie,to by som tam bola moc dlho 😀

alicc
26. mar 2010

ika ano sviatky budú veselé ale ja to nejako neriešim, asi by mi tažšie padlo, keby boli vianoce 😒

ika8
26. mar 2010

alicc: ale ja som to myslela naozaj veselé 😵 veď v pondelok ste obidve isto domka aj s pokladíkmi. A čo môže byť ešte veselšie ako rodinka pohormade?

alicc
26. mar 2010

to máš pravdu ika, už aby to bolo, teším,teším 🙂

ika8
26. mar 2010

janka a ty si z mesta?

jankapiknova
27. mar 2010

ano ja som priamo z mesta ked sme už pri tej velkej noci,moc ju neoblubujem 😒 ale pravda je že aspon budeme všetci doma spolu 😉

jankapiknova
27. mar 2010

ešte som sa chcela spýtat aj sa stretavate a chodite niekam von s detmi? 😉

ika8
27. mar 2010

stretávame sa najčastejšie na námestí - prv sme kočíkovali a teraz už asi vypustíme ratolesti - ika isto zakotví pri žochárovi 😉 odtiaľ ju vždy musím ťahať 😒 niekedy sa dohodneme a stretneme sa a niekedy je to vec náhody.

dejnas
27. mar 2010

ahojte,
ja tiež veľmi nestíham... dnes som celý deň prala, nech majú všetko oblečko a uteráky popraté a čisté... zajtra chcem ešte s pomocou drahého vyupratovať byt (mňa veľmi bolí ten sedací nerv, takže sa pohybujem dosť obmedzene, bolí to už asi 2tt a som z toho už aj nervózna, ale teraz by mi to už žiadny doki neriešil - pár dní pred pôrodom...)...

dnes som si nakázala nakúpiť všelijaké dobrotky, že si ešte pochutnám, lebo po minulej skúsenosti so sekciou a hladovkou pred + hladovkou po... si chcem ešte dopriať nejaké dobrôtky 🙂 a ak budem dojčiť, tak zo začiatku to bude tiež asi dosť obmedzené 😒

janka, moja malá je narodená 18.10.2008 😉

jankapiknova
27. mar 2010

tak mame skoro rovnako stare deti 🙂 ,len mne sa este niejak na to druhe nechce 😀

felixko
27. mar 2010

ahojte holky,
konečne sme presťahovaní 😉 . v byte ešte nemá nič svoje miesto a nevieme kde čo je, aj keď som všetko pobalila do krabíc, na ktoré som napísala, čo v nich je, stále hľadáme.... 😠 všetko sa vála po zemi, lebo ešte nemáme postavené nábytky, stojí len kuchynská linka bez dvierok,zajtra bude možno spálňa. Ninka bola dva dni u mojej maminy, zvládla to bezo mňa na jednotku 🙂 prišla som sa za ňou len vyspať. ráno vstávala už o pol5, takže som unavená ako konisko a idem spať. dobrú noc 😅

dejnas
27. mar 2010

felixko, tak super, že ste už v novom... čoskoro si to zariadite a bude vám parádne... to "najhoršie" máte už za sebou 😉

janka, u nás je to síce trošku skôr než sme plánovali, ale aj tak sme chceli len menší vekový rozdiel - cca 2 roky a aspoň bude drobčekom spolu veselo 😀

ika8
27. mar 2010

felixko: aj keď vás čaká stále veľa roboty, určo ste spokojní 😵 a teraz máte koľko-izbák? asi som to nepostrehla 😅

ika8
27. mar 2010

no včera sme mali ale noc - iku som uložila o 21h ako obyčajne a ani raz sa v noci neozvala 😕 nemrnkla, ani nič. Ráno o 5,30 si dala mliečko a ťahala do 9,30 😵 😵 😵 a to všetko bez najmenšieho ohlasu 😵 som si to vychutnala, lebo niektoré noci sú náročné 😒

jankapiknova
28. mar 2010

felixko je super že ste prestahovany,nas to čaka tiež ale ešte neviem presne kedy,chcely by sme tento rok vymenit lebo sme len v 1.izb. a chceli by sme 3-4izb. Takže pomaly pokukujem čo je v ponuke 😉

alicc
28. mar 2010

ahojte,
dejna ako sa cítiš? na zajtrajšiu poradu ti držím palce.
ty si sa tiež už dohodla s dr. kerekovou?

dejnas
28. mar 2010

ahojte,
alicc, dnes som sa cítila celkom v pohode, síce mi stále tvrdlo bruško, ale to asi kvôli námahe...
takže na zajtra to istotne nevidím 😀 ale aj tak chcem zobrať do poradne drahého, keby niečo... a ak nie, aj tak máme ešte v meste nejaké vybavovačky 😉
s dr. sa chcem dohodnúť zajtra, keď už budeme určovať presný termín... jeden deň - hore dolu - už nejako vydržím 🙂
ale pre istotu už teraz nejem, len trošinku ďobkám do ovocného šalátika 😀
mám taký pocit, že pôjdeme v stredu spolu 😉

dejnas
28. mar 2010

zajtra sa potom ozvem, keď dojdem domov 😉

ika8
28. mar 2010

dejna: dnes som bola s adou11, už sa na vás teší 😵 isto príde popestovať bábo 😵

a ako vám detičky zvládli zmenu času? ika o 21h padla do postieľky ako kameň 😉

alicc
28. mar 2010

no moja školáčka ešte nespí, prehadzuje sa v posteli, toto menenie času je na nervy pokým si na to zvykneme 😝 . ale zas je výhoda, že je dlhšie vonku svetlo, moji to hned využili a poskladali trampolínu, tak sa malá už vyšantila, človek by predpokladal, že bude unavená, ale ona je perpetum mobile, asi ako všetky deti 😵

jankapiknova
28. mar 2010

no ja som zmenu času veru pocitila ale naš maly asi nie,išiel spat jak vzdy 😕

katinka0000
28. mar 2010

ahojte!

nico tiez nejako nevnima zmenu casu. do postele isiel 21:15 a cez den spal len 1,5 hodinky.

felixko: super, ze ste uz prestahovany. ako sa tam citite?

sofia122
29. mar 2010

ahojte babenky nemozem sa sem nejako dostat vecer ked chcem ist sem tak sofia nechce zaspat naucila sa zaspavat somnou v posteli ked chcemju prelozit tak place.tak nemam sancu ist na pocitac ani pozerat tv.je to strasne budi sa kazdu chvylu aj ked je somnou v poteli nemam kedy si ani odychnut.a vy ci mate noveho?

jankapiknova
29. mar 2010

sofia to my nemame už dlhši čas ani postielku,maly spava stale snami,už som si niejak zvykla 😀 naštastie ale spi vacsinou jak zarezany tak možem aj odist 😉 Hadam si zvykne aj tvoja mala 😉