• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

25. mája 2010 
baby ja tu sukromnu temu vytvorim tedaked budme mat čas.Ak by som potom na niektoru z vas zabudla treba sa ohlasit. :sunglasses:
21. máj 2010 o 06:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby sukromna tema je svete šup -šup tam .Kto tam nieje nech sa ozve,pa poa
http://www.modrykonik.sk/forum/sukromna-skupina/topolcany-a-okolie/
21. máj 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak naratala som nas okolo 14 takych skalnych a ostatne nech sa hlasia u mna :slight_smile:
21. máj 2010 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde steeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee? Nikto nechce ist do novej temy??? :angry: :rolling_eyes: :confused: :wink:
21. máj 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
že by ja????? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:

...som vás došla kuki....a že vy už súúúkromníííííčky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

dejna...malý je náááádherný!!!! :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:

luci....ako moja? ako ti je??? :wink:

bubi...súkromná téma dobrý nápad...aj my v oktobrovkach sme si ju dali...a hneď sa ku nám pridalo viac báb-našich oktobroviek, čo nechceli prispievať, lebo chodili šmejdilovia a potom kecali v meste či dedine na ne... :angry: :angry: :angry: ohováračky ako svina...

tak ak ma beriete, tak mi povol prístup bubi, dík... :wink: :wink:

jáááj...a novinka....čakáme bábo :sweat_smile: :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
21. máj 2010 o 13:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada ja som si to dneska zrovna všimla v tvojom pase že si čerstva tehulka.Gratulujem :slight_smile:
21. máj 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jééj, dada :slight_smile: aj ja gratulujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak sa tuším parádne rozbieha druhé kolo :grinning: :slight_smile: :slight_smile:
21. máj 2010 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dada2007
presne tak isto aj u nás v aprílovkách... keď sa vytvorila súkromná téma, zrazu sa ozvali baby, ktoré predtým nič nenapísali a chceli do novej témy... a keď im im nebol poskytnutý prístup, urazili sa a naštvali :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejna: s tym urazanim novych clenov mame aj my v augustovkach skusenosti. :frowning2: :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. máj 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte co tu nikto nechodi? :frowning2:
24. máj 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok