• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

25. mája 2010 
autor
dúfam, že sa nemýlim, ale asi máme korene z rovnakých krajín :slight_smile:
8. júl 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vobec nie,ale co sme boli na pohotovosti a na druhy den u pani doktorky hovorila,ze ma naliate dasienka tak moze pryst zubok kazdu chvylu.
smer vychod? :wink:
autor
hej hej :slight_smile:
no super a ako si nato prisla, ty spionka jedna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ?
8. júl 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ika :grinning: kokso to mu vymyslela prezývku moja kolegyňa a už ho tak všetci volajú, dokonca aj drahý :grinning: :grinning: :grinning:
8. júl 2009 o 23:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to mas super mne sa malinka budi kazde 3hodinky ako ked sa narodila.teraz je taka prytulnejsia znikym nechce byt ani s mojou maminou ked idem na chvylu prec tak je nespokojna.
8. júl 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
minule som videla tvoju maminu s kočíkom, aký maš a vtedy mi to docvaklo :wink:
nada: ano, tmava farba oči prebije svetlu, ale u teba v rodine tiež musí mať niekto svetlé oči a ty to máš v génoch... ono sa to dedí až do 8generácie, takže si si to v rodine ani nemusela všimnúť :wink:
autor
keď som bola na ŽŠ raz sme tuším aj mali spoločne vlakom cestovať, asi z piešťan v rovnaký deň, no vy ste vtedy nenastúpili, ani už vlastne neviem prečo, asi ste šli o deň - 2 neskôr
8. júl 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha no mozno moja pra pra pra pra prababka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a vtedy boli ciernobiele fotografie ak vobec nejake boli tak smola,..................ale mne sa modre ocka pacia.
Ja nosim cocky a poviem vam, ze som experimentovala akupila si zelene, ale aj tak ich ta moja hneda trochu prebijala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. júl 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
u nás je to takto: naši fotrovci: mamy - hnedé oči, fotríkovia - modré oči, my obaja - modré oči a naši súrodenci - hnedé oči :grinning: :sunglasses:
dejna: ja ho stretávam viac ako teba a vždy si spomeniem na tú prezývka a musím sa smiať :grinning: :grinning: On býva alebo býval niekde na mexiku? som ho tam stretávala
no ty mas teda pamat,.........a tie piestany to fakt sedi,.....................jaj tak by som sa tam sla opat pozriet, naposledy som tam bola na pohrebe babky v roku 2000 a odvtedy su tam tie blbe viza, ale chcela by som tam ist aj s manzelom mozno aj tieto vianoce ak nam to tam vybavia a poslu pozvanie :wink:
8. júl 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vidíš, ika - a ja so čil prečítala - že viac ako "treba" :grinning: :grinning: :grinning: býva za daňovým :wink:
jáááj, aj mojej malej hovoria, že sa jej budú chlapci v očiach utápať...a tata si už zajednal flintu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
autor
naši boli minulé leto na 6 týždňov, mali sme ísť aj my s drahým, veľmi sme sa tešili, ale kvôli mojim komplikáciam sme ostali doma :frowning2: tak pôjdeme o pár rôčkov aj s malinkou :wink: inak ja som tam už nebola tááák dlho :frowning2:
8. júl 2009 o 23:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejna: aj som si myslela, my tam máme garáž a tam som ho stretala v asi jeho obľúbených žabkách alebo šlapkách a bielych gaťach... vždy som si ho všimla, lebo ho poznám od decka, veď sme boli skoro-susedia. Ale tvojho skoromanžela nepoznám :wink:
8. júl 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ika, drahý sa už chystá rezervovať izbu na kopačke, keď si dovedie frajera a bude tvrdiť, že nemá kde prespať :grinning:
8. júl 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ika, môjho skoromanžela poznajú tuším tiež všetci okolo mňa, len ja som ho vôbec nepoznala, až kým sme sa nezoznámili :grinning:
8. júl 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejna: nech zajedná dvojpostelovu :grinning: :grinning: :grinning:
ja vam nejaku flintu zozeniem,....................beriem jednu aj ja domov a tata bude na strazi :grinning:
aj pre toho nášho nápadníka :wink:
už teraz sa bojíme o tie naše krásavice modrooké :sweat_smile:
8. júl 2009 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej............... a ked si predstavim ze v tejto dobe dospievaju nejako prilis skoro, az sa bojim aby vobec vyrastla :fearful:
8. júl 2009 o 23:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
už 3 krát mi zrušilo príspevok :angry: :angry: :angry: :fearful:
autor
už to funguje
dievcata nejako ste sa rozbehly v pisani nemam sa cim zapojit.
8. júl 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
píšeš moooc rýchlo dani :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
dejna tak pis pomalsie, kon nestiha :grinning: :grinning: :grinning:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok