• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

25. mája 2010 
ika8 my taky dneska trajdaly po městě od 12:30+- :grinning: :grinning: a trochu nás popršelo asi 3x :unamused:
10. júl 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme vyšli von tak o 14,30 a cca do 17h...potom krpec začal mrnčať, lebo o 14 skoro nič nezjedla a o 10 tiež iba polovicu :angry: :frowning2: ... a je mrzutááá :confounded: ... mám taký dojem, že jej ide vrchný zúbok
10. júl 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mamičke-čakateľke trojičiek držíme palčeky, nech ešte detičky vydržia čo najdlhšie v brušku
10. júl 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
síce nepoznám tú maminu s trojičkami, ale prajem jej aby to dotiahli čo najdlhšie :wink: , lebo fakt predčasne narodené dieťa a ešte aj s nízkou pôrodnou hmotnosťou nie je sranda /viem o čom píšem :frowning2: /, no a k tomu ešte tri deťúrence, proste musí to výjsť a detičky nech sú u maminy aspoň do 34. alebo až do 36. t.t., potom je to už OK :wink:
10. júl 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ta trojičkovska mamina je z TO? :astonished:
10. júl 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj a zabudla som, dnes Anet prvý raz spinkala 2,5 hodky a spala len raz cez deň a vydržala byť hore v kuse 8 hodín, a potom zalomila :wink: síce už od 20,45 bola raz hore, ale to je pohoda :wink: normálne som pozerala, či dýcha, ke´d tak dlho spinkala :confused:
10. júl 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inffinity: možno sme sa aj v meste stretali, len o sebe nevieme :confused:
10. júl 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubinko: neviem, či je priamo z TO, ale chodí k sílešovi
10. júl 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubinko, teba nia a nie stretnúť, v týždni sa ozvi, keď budeš mať čas :wink:

ja idem už vypnúť mašinu", viem, že pre dejnu, iku a spol. ešte len príde čas :grinning: ešte je pre nich skoro :grinning:
10. júl 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ada: ved ja som tu :grinning:
10. júl 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vy ste tusim take nocne sovy...
10. júl 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ellen: deti a muži zaspia a my čo budeme robiť? tak koňujeme :dizzy_face:
10. júl 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hej... ja tomu celkom rozumiem... moj sa akurat vratil, bol vonku s kamaratom... po dllllllllllllllllllllllllllllhej dobe... :dizzy_face: este sa aj pytal, ci ho pustim, ci mi to nevadi... a to teda nie som xantipa, ze by som ho doma drzala...
10. júl 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čautee, ja dnes len na skok, idem si umyť vlasy a asi zaľahnem dnes trošinku skôr, lebo zajtra ráno letíme niečo povybabavovať a potom drahý cupitá do práce :frowning2:
10. júl 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejna: dobrý večer a zároveň dobrú noc :grinning: :pensive:
10. júl 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes tu budem asi sama :confounded: :rolling_eyes:
10. júl 2009 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobruuu :pensive:
10. júl 2009 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ika dik :wink: Jento krane mat tri detičky naraz ale u mna určite ee :unamused:Neviem si to ani len predstavit a asi by som ani nemala čas si to predstavovat :grinning:

ada ,už byvam na juhu asi preto sa moc nestretavame,naposledy na jarmoku.Ale tento tyžden ma byt pekne vonku tak určite pojdeme na kupko možno ta niekde na tych stranach zahliadnem. :slight_smile: A prečo sa ti mam ozvat ? Niečo potrebuješ? :astonished: :confounded: :dizzy_face:
11. júl 2009 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a kde ste všetky? :confused:
11. júl 2009 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte,
a čo tu dnes nikoho okrem bubinko? :confused:

dnes prišli svadobné šatky, tak som sa doma pretŕčala pri zrkadle, drahý bol zatvorený v spálni a nemohol tam obsedieť, bol zvedavý a furt pokrikoval, nech mu švagriná pošle foto cez bluetooth :grinning:
prišli aj sofinkine šatky, no skoro sme odpadli, keď sme ju do nich obliekli, malá princezná :dizzy_face: ešte sa začala aj vyškierať, ako keby vedela, že má na sebe róbu :grinning:
11. júl 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes tu nikto? :confused:

dejna: ako sa má teri? a filipko?
11. júl 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobrúúú :pensive: idem okupovať gauč... krpec dnes naposledy jedol o 15h a po kúpaní mi odmietla :angry: tak uvidím, kedy budeme papať :slight_smile:
11. júl 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ika, teri aj filipko sa majú celkom fajn, momentálne nemajú net, lebo je niečo s modemom :confounded:

dobrú noc :wink:
11. júl 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Felixko zelame Ninke vsetko dobre k meninam :wink: :wink:
12. júl 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ninočky, gratulujemeee :slight_smile:
12. júl 2009 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejna, na šaty som veľmi zvedaváááááá, aj na tie sofinkine - to bude deň - teším sa, aké budete krásne :wink: :slight_smile:

hej, hej, niečo s modemom, momentálne máme požičaný :grinning:

a inak že čauteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile: :sunglasses:
12. júl 2009 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, :slight_smile:

baby, viete aky je naš Filipko mrchavy :frowning2: Ja neviem čo sa mu robi,ale stale si vyžaduje pozornost,nikde nevydrži viac než 5 minut no katastrofa.Teraz spinka a ked sa zobudi ideme na prechadzku ,dufam že aspon v kočiku bude dobry :sweat_smile:
12. júl 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teri vitaj opät medzi nami :wink:
12. júl 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

nejako to tu zanedbavate. nico vedla mna haja, tak mam trochu volno.

ninkam vsetko naj k meninkam!

teri: ahoj, ty stratena dusa. :slight_smile: co filipko? vsetko o.k.?

bubinko: z toho si nic nerob. nas nico je v poslednom case tiez taky, uz je to niekedy normalne na prasky. a hlavne ked som doma ja. stale ma vyhladava, pisti za mnou, s nikym nechce byt. co predtym nerobil vobec. maju teraz take obdobie. a tiez to bude tym, ze im idu zubky. nico ma stale len dva spodne. dnes aj vcera sa mi zobudil rano o stvrt na pat a debatoval do siestej. potom si este na chvilu pospal.
12. júl 2009 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninkám všetko najlepšie :wink:

tak my sme papali v noci o jednej :confused: to by mi až tak nevadilo, ale krpec bol potom každú hoďku hore s mrnkotom :angry: a na to som ja neni zvyknutá :confounded: . Dúfam, že to bola výnimka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

teri: vitáááj :dizzy_face:
12. júl 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok