Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

dejna3
autor
13. júl 2009

si tu dneska píšem sama? 😕

ika8
13. júl 2009

dani super link

idem ja spinkat, lebo neviem-neviem čo bude v noci 😅

nada.hope
13. júl 2009

dejna super link, ja som doumyvala podlahy, aj s chladnickou a teraz idem svoje telo trochu umyt 😝 😝 😝

dejna3
autor
13. júl 2009

idem aj ja hodiť sprchen,
tak sa majte, dobrú dlhúúúú nôcku a pekné sníčky 😀 😉

inffinity
14. júl 2009

Dobré ranko, holky 😉

my jdeme dneska k doktorce a máme tam být mezi 7:30-8hod tak já už pro jistotu straším od 5:15 😒 Mišička se napapala a zalomila, tak se aspon napapkám a nachystám 🙂 Přeju pěkný den dneska 😉 😎

ada11
14. júl 2009

dandulík, gratulujeme k princezničke a prajeme celej rodinke hlavne veľa zdravia 🙂 😉

inffinity, prepáč ja som prišla do DM-ky až o 16,00 a nikde som ťa už nevidela ☹ snáď nabudúce to vyjde, ale u nás je dosť ťažko sa dostaviť na presne stanovený termín, resp. čas 😠 musím sa polepšiť 😉

no ale stretla som teri a malú Sofi vez dejny 😉

felixko
14. júl 2009

ika mala si prísť k nám, mala som 6 nanukov uskladnených v mrazničke, nakoniec ani jeden nezmizol, večer som už nejako nemala chuť a išla som spať s Ninkou o 20.30hod. a to sme si chceli dať s manželom aspoň vínko, lebo som mala včera narodky

inffinity
14. júl 2009

ada to nevadí 🙂 příště nám to výjde.. my jsme byly venku dneska už ráno od 7:30 do 11h a pak asi půjdeme až na večer je tam moc teplo.. Berušce doktorka brala krev z hlavičky ☹ ☹ tak moc plakala dupka moje ☹ ☹ nikdy jsem to neslyšela, že se bere krev z hlavy.. 😒 tady v SR je to holt všechno nějak jinak 😖

Jak se všichni máte?

Dandulik: Připojuji se ke gratulacím
Felixko: Vše nej k narozeninám 🙂 já měla minulý čtvrtek 😀 😀

felixko
14. júl 2009

infinity dakujem, ja tiež gratulujem 😀 si tiež račica?

inffinity
14. júl 2009

jasnačka že jsem 😀 ti jsou nejlepčíííí 😉 😎

kkkatarinkaaa
14. júl 2009

caute....
felixko, infinity-tak dodatocne vsetk naj 🙂 zajtra ma narodky moja sestra 🙂
infinity- no, detickam beru krv -co ja viem a stretla som sa tym v nemocnici-tak len z hlavicky....lebo oni este na ruckach zilky viditelne ani take cititelne nemaju....je to take krute ale tak to robia vsade 😖 ozaj felixko- sestra ako v nemocke? zvyka si pomalicky??

felixko
14. júl 2009

kkkatarinka - segra zajtra nastupuje, dnes bola na zoznamovací pobyt 😉 zatiaľ sa jej to javí celkom OK, len sa bojí tej administratívnej roboty okolo...ale to časom zvládne, hádam to nie je také zlé

bubinko83
14. júl 2009

jaaaaaaaaj my sme boli cely den na kupku ,bolo super.Filipko sa tiež vykupal aj bol neskor problem dostat ho z tej vody von.Ale už mal ustočka modre,takže či chcel či nie .......musel 😉 Bolo tam strašne moc ludi.A ešte sa tam aj dotrepl lnejaky tabor asi zo 100 detmi ,si to viete predstavit ako to tam vypadalo.Hladina sa zdvihla jak hovado ked sa tam tie deti nahadzali. 😀

felixko ,infinity všetko naj k narodkam dodatočne 😉 Ja mam na buduci tyžden.........tušim 😀 😎

ellen
14. júl 2009

caute... ja som prisla kuknut, ale hlavne sa opytat...
vidim, bubinko, vy ste uz na kupku boli... ja sa chystam zajtra, ale som v pomykove, lebo mam pocit, ze o desiatej je uz neskoro, uz bude privelmi teplo, aj ked budeme v chladku, a zas pooobede urcite o stvrtej, piatej zas prchame domov, aby sme si aj ocina uzili...

tak mi poradte, kedy chodite na kupco... casovo myslim :Ddikyyyyyyyyyyy... este sa zastavim dnes 😵

ika8
14. júl 2009

felixko, inffinity, bubinko - baby všetko NAJ 😉

my sme boli dnes v meste poobede, ale to sme iba prešli - fuj to bolo teplooo . A navečer sme sa prešli, ale tiež som nikoho z vás nevidela 😖 Čo ste sa všetky máčali v bazénoch? my môžme jedine na balkone, ale tam máme slnko iba doobeda do 11h 😒

mata2
14. júl 2009

ahojte baby,
skocim vam trochu do temy,ked uz je rec o kupalisku:je pravda ze je tam dost studena voda?ide mi hlavne o detsky bazen...diky

ellen
14. júl 2009

mata, no ja ti neviem, na nete pisu 28 stupnov...

teri3
14. júl 2009

ahojte baby, ďakujem za privítanie po mojej neplánovanej odmlke 🙂 . Keby to aspoň bola dáka dovolenka...ale vlastne som bola takmer odrezaná od sveta - TV je takmer nepozerateľné (tie naše tri programy nič moc) a ja tu na dedine, čo tu poznám len zopár ľudí - však chodím do mesta, keď sa dá 😎 . No ale ste sa v tej novej téme dáko rozpísali 🙂

felixko, Ninka je teda riadna šikovnica, že už sa púšťa chodiť. Filipko začína ešte len teraz za ruky, ale spraví 2-3 krôčiky a ide na 4, lebo tak ide ako strela a po dvoch to ide pomaly 😉

ellen
14. júl 2009

ahoj teri, tak preto som ta nevidela v meste 😎

dejna3
autor
14. júl 2009

ahojte 🙂
felixko, infinity - všetko naj k narodeninkám 😵 😵 😵

my sme boli dnes tiež na kupkuuuuuu 🙂 ale išli sme až po 16,00 lebo som mala vybavovačky v meste, tak som nestíhala... zajtra chceme ísť tiiež ale skôr 😉

mata, v detskom bazéniku bola dnes teda veľmi teplučká voda 😵 neviem, koľko stupňov, ale bola fakt dosť teplá...

sofinka mala dnes zoznamovanie s bazénom a zvládla to super 😵 najskôr síce mrnkala, celé to nové prostreie, krik, šplechot... ale napokon sa rozjašila vo filipkovom kolese - od teri - a ku koncu výskala od radosti 😵 😵 😵

baby, ako dlho (na jedeno kupkanie) nechávate takýchto malých drobčekov vo vode? 😕

už mám v chladničke zas nachystaných míšov 😀

ika8
14. júl 2009

baby vaši drobci už spia? ike sa nejak dnes nedarí, asi aj jej je teplo 😖 To bude dnes noc, aj pre dospelákov aj pre detičky ☹

teri3
14. júl 2009

ešte dodatočne prajem Ninočkám k meninám, dandulik ku Nellke a felixko a inffinity k narodkám

bubinko, o koľkej ste odchádzali z kupka? My sme s dejnou došli asi o štvrť na 5. Ale teda minule, keď sme sa tam stretli, tak bola oveľa studenšia voda - nezdalo sa Ti? Inak dnes tam bolo fakt neskutočne veľa ľudí. A Filipko zase spal až do pol 6-tej 😎

inffinity, aj Filipkovi brali krv z hlavičky, keď mal asi 2-3 mesiace. Doktorka ma aj posielala vedľa, lebo tvrdila, že tú mamičku to bolí viac, ako mňa, ale našťastie som vedela, čo budú robiť, tak som zostala a ešte som dr. aj pomáhala s tými ampulkami, lebo dávala do dvoch. Inak Filipkovi viac vadilo to, že ho priľahla sestrička a nemohol sa hýbať, ako to, že ho pichali - je statočný 😎

dejna - fotočky sú super 😉 . A bubinko Ti vlastne už odpovedala, ako dlho necháva Filipka vo vode - pokým nemá modré pery 😀 😉

teri3
14. júl 2009

ika, Filipko chodí spať okolo 10-tej. Ale my máme doma fajn - 23 stupňov 😎

ellen
14. júl 2009

a maju vasi drobcovia plavky, alebo len kupaciu plienku? my sme sa doteraz kupali vzdy len v domacom bazeniku...

ika8
14. júl 2009

my máme okná dokorán, ale ten horúci vzduch tu stojí... tuším už ika zaspala, ale aj s tatkom a predpokladám že v našej posteli 😖 je tam vedľa podozrivo ticho 🤐

ika8
14. júl 2009

tak šla som sa presvedčiť: a spia obaja 😀 😀 😀

teri3
14. júl 2009

ika, tak môžeš mať žúúúrku, ale len potichu, pssssst 😀

ellen, Filipko, aj väčšina deťúreniec takýchto malých mali len tie kúpacie plienky, ale Sofi sa zase blysla v plavkách, takých krásnych jahôdkových 😉 🙂 😎

vy tu začínate nočnú párty a ja tiež, ale takú so zatvorenými očami. Dobrúúú 😔

ada11
14. júl 2009

ach..ja mám kupko skoro pod oknami a ešte sme neboli 😕 😠 tie "kúpacie plienky" vodu neprepúšťajú, resp. prepúšťajú málo?

všetkým minulým, súčastným a aj budúcim oslávencom všetko najlepšie 😉

dejna3
autor
14. júl 2009

ada prepúšťajú, ale len trocha... aj to sa tam dostane voda asi skôr z okrajov plenky, lebo neprilieha na telo úplne na tesno (čo ani nemôže)

ellen, sofinka mala aj plavky, a teraz som si uvedomila, že vlastne pod tými plavkami by ani nemusela mať plienočku, lebo sú v nich všité také "gaťky" a čítala som si na obale, že sú to "plienkové plavky" 😅

ika8
14. júl 2009

do koľko rokov môžu ísť detičky do toho najmenšieho bazénu? a sledujú to tam plavčíci, aby si tam nemočili nohy niektorí "dobrí" ľudia? prv to tak fungovalo a bolo to fajn 😉