Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

dejna3
autor
19. júl 2009

dandulik, ešte raz veľká gratulácia 🙂 🙂 🙂 malinká ja krásna 😵 držkajte sa, želám veľa veľa zdravíčka 🙂
oprav si údaj v pase 😉

babule, ja som včera nestíhala a ostala som uviaznutá v bille 😝 najskôr vypadol prúd, zasekli sa dvere a potom začalo trhať strechu a normálne padla koštrukcia zo strechy dolu 😨 našťastie len nad tým prskleným vchodom, ale nebolo mi vôbec do smiechu 😒 a keby ten vietor trval dlhšie, tak fakt - neviem, neviem... to bolo fakt hnusné, tie zvuky, keď sa lámala konštrukcia a potom taká dlhá tyč tresla na zem rovno pred vchod ... 😝

a ten festival 😖 ja to nechápem celý deň vopred varovali, aké bude počko... prečo okamžite, keď sa pustil vietor nezrušili, ten koncert? 🙄 😔

sssimi
19. júl 2009

Dandulik gratulkooooo ešte raz.

sssimi
19. júl 2009

Kočky čo ste dávali na Homporu? Musím s tým ísť k doktorke? Nepredajú mi niečo v lekárni na to?

dejna3
autor
19. júl 2009

sssimi, ja som mala pre sofinku takú zarábanú masť z lekárne na predpis... záleží v akom to má stave, možno by stačilo aj veľmi dobré premasťovanie olejčekom 😉

ellen
19. júl 2009

sssimi, ahoj, ja som tiez dostala mast zarabanu na predpis, myslim, ze som nedoplacala ani korunku (este vtedy)... bola tusim uplne biela, taka mastnejsia, a preslo nam to po dvoch-troch dnoch... 😵

ika8
19. júl 2009

jááj, to bola super noc... sme sa konečne vyspali... noc predtým sa mi zdalo, že som bola snáď 100x hore 🙄 a ráno ako keby ma dakto klepol kladivom po hlave 😖 . Dnes hoci šla až po polnoci spať, lebo zalomila už o 19h a spala do 22.30 a potom sa hrala do 24h 😀, sme sa krááásne vyspali.
Cez búrku sme boli u našich, ika sa veľmi smiala ako prší - asi jej to pripomínalo sprchu, lebo ona sa pri sprchovaní smeje 😉

dandulik: ešte raz gratulácia, Nellka je krásna 😀

simi: ika homporu nemala 😉, takže neporadím. Ale ja som od narodenia olejčekovala a pokračujem aj teraz, lebo že by mala nejako veľa vlasov sa nedá povedať 😅

ada11: prajeme ešte krásny výlet 😵 a tak trooošku závidíme 😅

kkkatarinkaaa
19. júl 2009

dandulik- malicka je nadherna 😵 😵 😵 jaaaaj, ale vam uz je 🙂 🙂 🙂 drzte sa !!!

teri3
19. júl 2009

dandulik, aj my gratulujeme ku krásnej princezničke 🙂

sssimi, ak chodíš Balážovej, a to tuším chodíš, tak ona odporúča modrú indulonu. Inak ja som len málo krémikovala, ale tá indulona dobre pomohla, len sa tak ťažšie rozotiera 😉

sssimi
19. júl 2009

Kočky ďakujem za rady. Teri chodím Balážovej, tak skúsim tú indulónu. Ozaj a ako často k nej chodíš na poradnu. My sme boli v pondelok a neviem kedy teraz. Zabudla som sa spýtať.

ika8
19. júl 2009

dejna: sofinke vsetko naj 😵

teri3
19. júl 2009

sssimi - do pol roka každý mesiac, potom každé dva 😉

sofia122
19. júl 2009

ahoj teri ako sa mate co mali ako sa ma?sofinka uz spinka uz krasne chodi v postielke sama prydrziava sa postielky je velmi zlata.chcem sa spitat aky jogurt je lepsi nez activia zabudla som?diky 😉

dejna3
autor
19. júl 2009

ika, ďakujeme 😉

sofia122
19. júl 2009

aj ja sa pripajam vsetko najlepsie prajem sofinke vela zdravia,stastia.

teri3
19. júl 2009

ahoj sofia, Filipko je také šidlo, on už toho nadovádza a hlavne už mu ide veľmi dobre vydieranie plačom 😕 😅 . Ten jogurt je Hollandia 😉 . Inak je to rozkošné, keď tí drobci začnú chodiť, alebo robiť niečo, čo doteraz nerobili 😵

čau dejna, ešte nespíš??? Ja už idem, dobrúúúú

sofia122
19. júl 2009

doru nocku prajem tebe aj filipkovy. 😔

inffinity
19. júl 2009

Ahojte 🙂
Sofince vše nej 🙂
Dandulik gratulujeme, malá je krásná a roztomilá 🙂

Přidám taky nějaké nové fotečky... 😎

ika8
19. júl 2009

TAK DOBRúúú 😔

katinka0000
19. júl 2009

ahojte zlaticka!

aky ste mali vikendik? vcera tu bola riadna smrst.

danulik: este raz gratulujem k drobcekovi 🙂

baby je tu jedna zaujimava tema, kuk:

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

co na to poviete?

katinka0000
19. júl 2009

tusim uz vsetky odufukujete. tak dobru noc!

dejna3
autor
19. júl 2009

katinka, ja som to už dnes kuki a môj názor je: nič sa nemá preháňať... ani tabukové maminy ani netabuľkové... myslím si, že každá maminka svojmu dieťatku rozumie najlepšie a žiadna mu nechce určite ublížiť😉

ja dávam tiež sofinke hippky, lebo iné odmieta... mali sme aj jogurt, aj pribináčika... som zlá mama? 😔 potom aj moja mama bola zlá a je vlastne zázrak, že žijem 😝 😀 určite by som jej ale nedala jesť napr. slaninu alebo čokoládu...
tiež sa tam spomína pavúk - chodítko... mnohé z vás tam dávate drobčekov a určite nie preto, žeby ste boli lenivé a chceli mať od nich pokoj ☹
myslím, že aj tu platí: zlatá stredná cesta 😉 🙂

idem babulkyyyy, dobrúúú 🙂

nada.hope
20. júl 2009

Ahojte babenky,....................... nejako nestiham, kupelna finisuje, aj ked stale sa nesprchujeme doma ☹, ale vsetko je na najlepsej ceste 😉
Dejna Sofinke všetko naj 😉
Dandulik sice neskoro, ale vitaj medzi mamickami Nelka je krasna gratulujem a zelam veeeeeeeela zdravicka 😉 😉 😉
kkkatarinkaaa uz si na rade 😉 😉 😉

kkkatarinkaaa
20. júl 2009

nada hope- uz aby o bolooooo!!! uz sa nevieme dockat 😵 😵 😵
a inak dobre rano vsetkym 🙂

bubinko83
20. júl 2009

kkatarinka až ten som si všimla že si už 35tt 😲 😨 .Normalne nechapem ako to rychlo ubehlo.

baby ada a katinka a naši drobci zachvilu 1.ročik 😵 ,ale to ubehlo aj nam čo?Inak čo idete kupovat detičkam k narodkam? Ja zatial netušim.Asi nejake oblečko značkove.Asi supravu teplakovu ja kupim taku aj na jesen aby mal. 😉

felixko
20. júl 2009

ahojte,
kkkatarinka ale ti to letí, za taký mesiac už budete s droblinkou spoluuuuuuuuu 😀

bubi veru, letí to ako divé, nejde tento týžden na poradňu? my ideme vo štvrtok. som zvedavá, koľko Ninka podrástla, lebo sa mi zdá, že sa riadne potiahla, váži 9.800

teri aj Filipko je taký vydierač? Ninka reve akoby ju z kože drali, keď jej nie je niečo po vôli. aj pri každom prebalovaní, čo predtým zbožňovala, teraz jej musím dať niečo do ruky, aby sa zabavila

katinka dobrá téma, ani ja nie som tabulková mama, tiež dávam jogurty, chlebík, včera malá oblizovala nanuk, aj predvčerom, aj s čokoládou...som zlá mama? robím len to, čo uznám za vhodné pre svoje dieťa 😉

sssimi my sme mali na to salicylový olej, ešte ho mám v chladničke, ak chceš, môžem ti ho dať, myslím, že ho už nebudem potrebovať.

dejna tebe sa už blíži termín svadby, aj máš stresy? zrovna v sobotu počas tej hroznej búrky sa vydávala moja spolužiačka, tej teda napršalo šťastia.

felixko
20. júl 2009

teri čítam tvoj príspevok, ako si Filipka obliekla do teplákov, zasmiala som sa a hlavne, keď som si teba predstavila a tvoj nákazlivý smiech. ak sa chceš zasmiať tak čítaj:
včera mi sestra hovorila, že majú na oddelení v nemocnici jednu babičku, ktorá sa najskôr najedla mentolového gélu na masírovanie, potom si ho šlahla rukami do plienky a volala na sestričky, nech idú za ňou, lebo ju to tam strašne páli ale zároveň je to príjemné, lebo konečne ju niečo po dlhých dňoch horúčav schladilo 😀 potom sa vlhčenu utierkou poutierala medzi nohami a tú istú utierku si uviazala okolo čela a tak čakala na vizitu 😀

katinka0000
20. júl 2009

ahojte!

dejna: som presne takeho isteho nazoru ako ty. ale 11 tyzdnovemu babatka dat mrkvu so zemiakom? nie je to trochu na hlavu? ja nicovi davam jogurtik asi 1,5 mesiaca. cize od nejakych 10 mesiacov. pribinacik sme este nedavali, ale vcera mal termix a behom pol minuty bol zjedeny. 🙂
super si to vystihla. netreba sa riadit ziadnymi tabulkami, ale netreba zase vsetko aj prehanat. 8 mesacnemu babatku dat slaninu je na mna trochu moc.

bubinko: ja som nicovi uz objednala tortu a ideme mu kupit pieskovisko. najskor som mu chcela dat len tu torticku, ale manzelovi sa to zda malo, ze ho mame jedineho, tak k tomu este to pieskovisko, lebo nic ine ma nenapada. vsetko uz asi ma. od starych rodicov a krstnych rodicov dostal trojkolku mickey mouse.

felixko: 🙂

katinka0000
20. júl 2009

bubinko: s tou teplakovou to nie je zly napad. mozno mu k tomu este nieco take pozriem. a kde ju budes kupovat? vo fun sporte? tam som minule bola a maly pekne ale len velke cisla. mozno nieco pozriem na nete. ak si nieco nasla, tak daj tip. dik!

sssimi
20. júl 2009

Felixko ďakujem si zlatá. Skúsim ešte dať tú indulonu a ak by nepomohla, tak by som ťa navštívila niekedy cestou na nákup 😉 A tá babka musela byť super 😀 😀 😀

sssimi
20. júl 2009

Inak kočky mne asi začína šibať. Včera som nakojila malú v posteli a ja som pomaly zaspávala. No ale Sarke sa ešte nechcelo buvať a keďže som sa jej nevenovala začala mrnčať. MM ešte pozeral telku, tak som mu malú zaniesla, že ja sa idem vyvaliť. Po hodine som zrazu prišla do obývačky, nakukla a mm som povedala, že sa idem vycikať a malú si zoberiem. Vycikala som sa, prišla som do obývačky a mm som povedala, že idem skontrolovať malú do spálne a pri tom ju on mal na rukách a ja som sa na nich dívala... Kukal na mňa, že čo sa deje 😕 😕 😕 ... A ja som sa začala smiať, že čo to trepem a až potom mi začalo všetko docvakávať... A nakoniec som to zaklincovala tým, že veď malú som mu doniesla pred tým než som išla cikať a on mi hovorí, že veď ju má už hodinu na rukách.... No namesačná som asi bola 😀 😀 😀