• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

25. mája 2010 
a ika bolenie bruška asi nikdy nemala... asi iba dvakrat bolo ťažké kakanie, inak nič :wink: teda ťuk-ťuk :confused:

nemáte náhodou niektorá recept na slivkovú výživku pre takýchto drobcov?
28. júl 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Infinity Miška je krásnulinkáááá
28. júl 2009 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no s kolikami som si odzila aj ja svoje, a vraj to mavaju skor chlapci ako dievcata, ale po troch mesiacoch to skutocne prestalo ani neviem ako,..........a uz je fajn mala si rada lahne na brusko a velmi rada tak aj spava :dizzy_face:
28. júl 2009 o 23:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nada mala ti uz spinka?baby dala som do albumu nove fotky aj s kupaliska pozrite si ich a povedzte mi svoj nazor?
28. júl 2009 o 23:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mika ano spi, zasa sme sa uspavali na fitlopte, neviem ci je teraz tymi teplami alebo co a tak krasne uz vedela zaspat sama,...no uz uvidime co nas caka v dalsom mesiaci,.....hovori sa ze kazdy novy mesiac so sebou prinesie nieco nove,..tak sa tesime :wink: :wink: :wink:
28. júl 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sofia ja už som ich kukala. To kde ste boli na kupku. V TO?
28. júl 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kočky mne malá tak fajne zaspala... Mám pocit, že už si ťahá svoju 6ku :frowning2: ... Zvykne potiahnuť až po 23hod, ale teraz mi už buvá od 22hod... Asi by som mala zalahnúť, ale musím si mlieko odsať. Sa mi nechcééé...
28. júl 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
SSimi kedy planujes dat Sarinke prepichnut uska?
28. júl 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ma tiez nikdy nebavilo, a kupovat elektricku odsavacku som povazovala za hupost, aj ked neviem ci si ju pri druhom neobstaram :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano tu v to.ano nadi kazdy mesiac sa bude zlepsovat v chodeni papani a bude zo dna na den cipernejsia vydim to na mojej malej ako rastie ako chodi a vymysla co by spravila.je to zlate ,ale musime byt stale v strehu.
Nada idem jej dať nastreliť a tu to robia až od 3och mesiacov, tak musíme ešte minimálne 2tt vydržať. Potom po očkovaní jej dám--sa teším, ale aj bojím ako to zvládne.
teri: a filipko už chodí? daj potom vedieť, čo ste kúpili v klátovej
28. júl 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dávám ji sab simplex a pije fenyklový čajík no ale někdy ji to nejde drobkovi mojemu... :unamused: už jdu spinkat tak kdybyste mě zítra viděly některá tak se ke mě hlaste :wink: pa pa a dobrou :pensive:
28. júl 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi sme nenastrelovali, dala som jej ich na poradni prepichnut doktorkou, jedno usko preplakala a pri druhom ani nevedela, ze jej s nim nieco doktorka robila a to mala Ninka po krste takze dva mesiace :wink: :wink:
28. júl 2009 o 23:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Deni dobru :wink: :wink:
28. júl 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nada ja som sa pýtala doktorky a ona mi sama povedala, že mám dať nastreliť. Vraj to menej bolí.

Ok Brú nocku všetkým. Ja idem odsávať :angry:
28. júl 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru inffinity.
28. júl 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maminky nejako idete uz spinkat sofinka mi pred chvylou plakala dala som jej napit vodicky a zas spi takto mi to roby aj 5 razi za noc
28. júl 2009 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som este stale tuuuuuuuu :wink:
28. júl 2009 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka: ked je teplo, aj ika v noci aj 3x pije, ale napije sa a spinká ďalej
28. júl 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, jasné, že je Sofinka krásna, ako všetky naše deťúrence - ja sa vždy len pozriem na fotočky a zabudnem pochváliť :wink:

ika, Filipko už chodí za ruky, tak by som ho dala občas aj vonku urobiť pár krôčikov...tiež som zvedavá na ten obchodík
28. júl 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne zasa ninka v poslednom case vobec nepije predtym pila aj 200 ml caju teraz ani kvapku :unamused: a ked ma chut co uz teda nebolo hodne davno, tak ani nechce caj ale slivkovu stavu,.......zarabam jej to v pomere 30:90ml vody a to jej chuti, teda chutilo :grinning: :grinning: A na mne potom zostava aby som slivkovu stavu dopila :grinning: :grinning: ale nestazujem sa :wink:
28. júl 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby na buduci tyzden maju vraj byt 34 stupnove tepla,.......... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. júl 2009 o 23:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby poradte mi sofinka tak plakala nepomohla ani cista voda musela som zarobit mliko,ale ona vypije 180ml o 20.00hod a teraz znovu roby mi to skoro kazdy vecer co mam robit?
28. júl 2009 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka co keby si jej na noc skusila zvysit davku aspon o 30ml ci to nie je v tom ze uz ma malo mliecka, mozno to pomoze :slight_smile:
28. júl 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi ja jej dam 180ml ,ale ona to vypije na 3 razi nie na raz zaspi potom sa prebudi zas nieco vypije a tak to je stale.ja by jej dala viacej ,ale ked to nevypije naraz ani tu davku co ma.
28. júl 2009 o 23:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ,............... no a teraz si jej kolko dorabala?
28. júl 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teri hladala som ten jogurt co si mi doporucila ,ale som ho vobec nemohla naist v kauflande pri com ho mavaju?
28. júl 2009 o 23:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala som 150ml a vypila asi tak 100ml.
28. júl 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka: ika teraz spapala naraz 230ml mlieka, ale to je skôr výnimka... väčšinou je to tak 150-180ml... a keď to nevypije naraz, potom to už nechce :confounded:
28. júl 2009 o 23:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok