• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

25. mája 2010 
ahojte po dlhej dobe. jeeej sa mi páčilo, že ste niektoré začali hneď používať pre detičky plienky č.2. :grinning: my ešte stále máme č. 3 :confused: :grinning: . Ale (ťuk-ťuk) ika sa rozpapala :wink: tak snáď za mesiac-dva prejdeme na č. 4 :dizzy_face:

dejna: ešte raz gratulky :dizzy_face: boli ste obe baby hviezdy :grinning: a manželik vás doplňal :sweat_smile:

ada11: augustový príspevok :confused: ale super nápad, no v SR sa na také nemyslí :confounded: :frowning2:

mirka: gratulácia k zúbku... a je na obzore už aj druhý zúbok?
4. aug 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
už som tu aj ja :grinning:
inak : čauteeeeee :slight_smile:
4. aug 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ada11, to je dost mozne, no aj moj uz spi... ma odbehol... idem za nim. dobruuuu!
4. aug 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: hele k tomu augustovému příspěvku: v ČR bylo pastelkovné, ale co samozřejmě ho zase zrušili ne? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. aug 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ika, vďaka aj tebe :wink:
dnes volal fotograf, že posiela foto, tak možno zajtra - pozajtra už budú :slight_smile: ako poznám drahého - ehm - manžela (musím si zvykať :grinning: ) ešte ich bude určite aj on upravovať, ale vynasnažím sa ich čoskoro hodiť na net :wink:
4. aug 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ika, to ja som používala hneď plienky veľkosť 2, teda nie ja ale Anet :grinning: dalo sa v pohode, ani v nich moc neplávala :wink:

ellen, dobrú noc :pensive:

inffinity, u nás taký príspevok ani nedajú, tak nemusia rušiť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. aug 2009 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ika, aj my ešte používame veľkosť 3 (t.j. 4-9 kg) a ešte zatiaľ v pohode..i keď mám doma teraz novonačatý balík, ten chcem domíňať a už prechádzam (teda sofi) na väčšie :wink:

dnes som sa prvý krát predstavovala novým menom :grinning: chvíľu som zaváhala, ale som si spomenula :grinning: :grinning: :grinning:

baby, to je strašné, jak to drahý okamžite začal zneužívať - už mi tu vykrikuje, že čo tu sedím a neplním si manželské povinnosti :grinning: :grinning: :grinning:
4. aug 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: my taky používáme od začátku rovnou 2. a malé holčičky trojčátkové mají 0. už jsem viděla fotky jsou nádherné a tak malinkaté :frowning2:
4. aug 2009 o 23:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, aké dávate detičkam jogurtíky? ja sa nejako neviem strafiť :confounded: biele sú jej kyselé, to hneď strúhne grimasu a zavrie pusu... ovocné by snáď aj išli, ale to ovocie ju napína, aj keď sa snažím ovocie zjesť ja :sweat_smile: tak teda neviem :unamused:
4. aug 2009 o 23:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ika, vanilkový zvolenský :wink:
4. aug 2009 o 23:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holky a kde je Nada, to ji ta práce tak zmohla :slight_smile: snad je to ok a zvládá to :sunglasses:
4. aug 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejna: dik za tip... a dávaš ten smotanový alebo obyč?
4. aug 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
já valím do postýlky pa pa zíra jdeme píchat naušničky tak nám držte palce at nás to moc nebolí :confounded:
4. aug 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem ešte aj ja spratať do mrazáka tekvicu... príkrmy s tekvicou ike veľmi chutia :dizzy_face:
4. aug 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ika, ja budem zajtra robiť tekvicu, muž doniesol zo záhrady :wink: ja som ešte jogurty nedávala, ale už čoskoro začnem :wink:
4. aug 2009 o 23:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ika, smotanový :wink:
inffinity, miške držíme pästičky, aby čo najmenej bolelo :wink: dobrú noc :slight_smile:

ika, a ty si sa kde "túlala" toľko dní :confused:

idem je ešte umyť riad, kým je teplá voda a asi sa zvalím na gauč k tomu môjmu manželovi :grinning:

tak pápá a dobrú :dizzy_face:
4. aug 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú, idem aj ja, lebo Anet mám na rukách a je mi už ťažká :wink:
4. aug 2009 o 23:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ada11: ja som dnes navarila za plný hrniec tekvičky :wink: a k tomu hovädzinku :dizzy_face:

tak dobrú všetkým mamičkám aj ratolestiam :pensive:
4. aug 2009 o 23:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejna: bola som tu ale neprispievala som... kolegynina neter "súrne potrebovala" všetky diely Barbie, tak som to musela vybaviť :wink:
5. aug 2009 o 00:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ika presne o polnoci si hodila príspevok :grinning:
aj ja idem variť tekvičku pre mňa a pre Ninku, ale len ako polievku, manžel to nemusí, zvyšok dám zmraziť.

dejna k tým manželským povinnostiam, my keď sme boli s manželom na fare na poučenie pred sobášom, boli tam vtedy viaceré páry, tak nám farár hovoril, že ak si manžel večer nesplní povinnosť /všetci sme pochopili, čo tým myslel/, má si manželka dať na kľučku na dvere košík, kde jej bude manžel po nesplnení povinnosti každý večer prispievať 500,-sk. my sme sa tam válali od smiechu,lebo sme to nečakali od farára, že začne takúto tematiku. možno by sme si aj zarobili :wink: ale on bol vo všeobecnosti úplne perfektný, vo všetkom nám pomohol, nemali sme žiadne problémy ani čo sa týka krstu na rozdiel od topoľčianskych kňazov, ktorí to vraj berú až s prehnanou vážnosťou

baby, poraďte mi, kde by som mohla dať urobiť Ninke tortu k 1.rôčiku,niečo originálne, čo by ju potešilo, napr. vo forme zvieratka
5. aug 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dakujem ika za gratulaciu zatial ma len jeden zubcek vam jako rastli zubky po sebe?babenky budete dnes v meste v pondelok nebolo nikoho meste a to sme sa so sofinkou prechadzali na bicigliku.dnes budete niekto meste,ze by sme prisli? ika mne sofinka strasne zboznuje jogurtiky ci bieli,alebo s ovocim jej to je jedno hlavne ,ze ma.
5. aug 2009 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi uz pouzivame plienky vecie 7-13kg a su jej trochu vecie,ale ona do nich narastie
5. aug 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
felixko :grinning: :grinning: :grinning: a čo by bolo v opačnom garde? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ika, ja som davala zo zaciatku activiu bielu - obycajnu, potom som skusila aj tu sladku a uz potom to islo... nasa by jogurty stale tlacila... ides papat?, ano, jogutik, a uz aj cupita do kuchyne ku chladnicke, pyta lyzicku a bezi k stolicke.. alebo si sadne na zem, roztiahne nohy a polozi si to pred seba.. uz dnes mame aj sedacku oznackovanu, dala som jej riedkejsi a plna lyzicka kvacla na sedacku.. :sweat_smile: no co uz.... :sunglasses:
este nam bobek zatial spinka, uvidime, do kedy...

felixko... ja by som mala zarobeneeeeeeee (tych 500sk kazdy vecer... fuuuha..) :grinning: :grinning: uz by sme sami byvali :dizzy_face:

dejna, to sa im vykrikuje, ze si my mame plnit, ale ked dojde na nich... na toto som pocula dobru hlasku: vyhodou manzelstva je, ze mas sex, aj ked nechces alebo nemusis... :grinning:

sofi - nam isli zuby v paroch, horne, dolne predne, ostatne po jednom, nam chybaju este ocne...

baby, presli sme na ofenzivu voci Babu... trucuje a teda paradne, tak to robime stylom, nepaci sa nam to a ked prestanes, pridi za nami... segra ma poucila, ze ju mam naucit aj prepac, uz nebudem zla... uvidime, ako to pojde dalej, s manzelom sme sa "spolcili" (aj ked to nie je doslovne, teda dohodli, ze musime byt jednotni...)

aaa sme horeeeee.. cafteeee! :wink:
5. aug 2009 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
felixko, to bolo super :wink: :grinning: ešte teraz sa rehocem a povedala som to aj mužovi :grinning:

ellen, tak už vieš prečo sme mi už na svojom :grinning: :grinning: :grinning: a aj prerobené, no za tých takmer 7 rokov som už našetrila z toho košíka :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a čo myslíte, z čoho sme tak rýchlo splatili pôžičku?? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

takže úloha na večer znie: pripraviť košíky, zavesiť na klučku, prepočítať 500,-sk na euráče, nech sa kasa plní, aby boli štedré Vianoce :slight_smile: :slight_smile:
5. aug 2009 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.............no my ideme zajtra na faru za farárkom dohodúť sa kedy by nám malu okrstil...takže máme plné ruky práce s krstom.... :slight_smile:
..kkkatarinkaaa.....sa už dlho neozvala........žeby to už na ňu prišlo?????? :dizzy_face:
5. aug 2009 o 17:28  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ok, babule - dohodnime sa, že takto o 4 mesiace sa "pochválime" koľko sme si zarobili na vianočné nákupy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky

prave som prisla z poradne ...vsetko ok, uz sa mame hlasit na buduci tyzden v nemocke, uz mam chodit na poradne len tam. Ale idem tam uz zajtra :slight_smile: tak super....uz sa tesim, ze sa to pohlo a uz sa to bliiiizi :dizzy_face:
dandulik- ale kdeze...vidis, este som pekne doma :grinning: a stretla som tam jednu dievcinu z konika, ktora caka o chvilu dvojicky :dizzy_face:
infinity- drzte sa, hadam bude Miska statocna :wink:
musim vas docitat....
5. aug 2009 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

tak dejna, medové dníčky Ti skončili, začína trpký, či pardón, sladký manželský život :grinning:

kkkatarinkaaa, to je super, že už sa Ti to pomaličky blíži, bolo by super, keby sa maličká narodila tak, ako Filipko - 7.9. :sunglasses:

ozaj, som sa nepochválila, ešte dakedy na jar som Filipkovi kúpila tričko s nápisom v takom oblúku "super číslo" a pod tým samozrejme 7 :grinning: :dizzy_face: :sunglasses:

ellen, dakde v "múdrom časopise" som čítala, že deti potrebujú mať hranice, takže jasné, že nie od nevidím do nevidím :wink: . Aj u Filipka už začína trucovanie a to ešte nemal ani rok :confused:
5. aug 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok