Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

dejna3
autor
5. aug 2009

dobrú, babuľky 😔

nada.hope
6. aug 2009

Ahojte babenky,.................. tak pisem po dlhsej odmlke, predsalen uz zarezavam, nie je to az take zle, ale mala mi straaaaaaaaaaaasne chyba, ale ona to urcite preziva lepsie ako ja. Tento tyzden je doma s manzelom, aj buduci pondelok a utorok, potom nastupuje mamina a potom ma caka uz planovana mesacna dovolenka, nejaka ta moja pn a ocr,.............. nejake paragrafy nakolko musim navstivit gyndu atd,.......... tak to hadam nejako prezijeme.
Dnes uz mame presne pol roka, zubky nikde, ale mala je strasne ukecana az krici 😉 😀 zacali sme sa stavat na kolena, ale dopredu to este nejde, ide sa hybe dopredu a dozadu 😀 😀
Ako sa tu mavate?

ika8
6. aug 2009

nada: všetko naj ninke k polročku 😉

dejna3
autor
6. aug 2009

gratulujeme ninke k polvýročiu 😵

nada, tak už aby bola tá dovolenka 😉

felixko
6. aug 2009

baby, čo sme všetky včera zapíjali? aj my sme si večer otvorili vínko. lebo pivo došlo 😀
Ninka zaspala o 19.30, samozrejme o 19.55 prišla k susede nad nami na návštevu nevesta s 2roč.dievčatkom, tá neskutočne behá a viete si to predstaviť, keď majú parkety ako sa to u nás ozýva. takže Ninka bola o 20.15 hore vyspatá. nechápem tú ženu, zakaždým prídu na návštevu, keď je osem hodín. skôr asi ešte nikdy neprišli.

nada gratulujeme Ninočke k výročiu.

teri dakujem za tip 😉

felixko
6. aug 2009

ak budete mať čas, pozrite si toto video:

https://vimeo.com/5772905

segra bola na svadbe, mladomanželom fotky + video robil nejaký Žitňanský z TO, baby fakt za túto jeho robotu sa oplatí dať peniaze. krásna spomienka do konca života. fotí aj detičky, pozrite si tú jeho stránku, kt. som nakoporívala. musím povedať, že klobúk dolu pred ním

ika8
6. aug 2009

felixko: mladý muž je šikovný a má zmysel pre najmenšie detaily... fakt klobúk dolu

kkkatarinkaaa
6. aug 2009

ahojte kocky...
no, ja som prisla nedavno z prvej poradne z nemocnice....tak, dr mi povedal, ze ked pridem na buduci tyzden-13.augusta, mam si doniest radsej aj zbalenu tasku....keby nahodou 😕 a jemu vysiel termin podla sona na 20.augusta...takze ma na jednej strane veeelmi potesil, ze to ma uz taky ,,nabeh,, ale na druhej strane, ked mi to povedal, az mi teplo ostalo 😅

kkkatarinkaaa
6. aug 2009

felixko- krasne 😵 az som mala husacinku 🙂 raz tam pojdeme aj s nasou malinkou 😵

bubinko83
6. aug 2009

ahojte,my sme boli dnes s Filipkovv NR na odbery ,tak plačkal chudatenko maličke 😢 Ale čo už ked to bolo nutne,nie?

my mame dnes 1 ročik a hned rano dostal asi prvy darček tie odbery. 😒 😀 Vtej chvili mi ale nebolo do smiechu.

felixko
6. aug 2009

bubinko tak všetko naj Filipkovi, ako to letí, pamätáš, mali sme skoro rovnaký termín a ty si ma predbehla, nakoniec si rodila v auguste. chuďa a taký darček dostal hneď zrána. veď vy mu to vynahradíte, nie?

kkkatarinka verím ti, ako si sa cítila, keď ti dr povedal, že si máš doniesť zbalenú tašku, že maličká sa pýta na svet. človeku sa až hlava zakrúti, lebo príde niečo nečakané, veľké, jednoducho príde zázrak 🙂 ja keď som bola v deň pôrodu ráno na poradni s tým, že mám asi hnačku...neverila som doktorke, keď mi povedala, že sa mám zbaliť a ísť do pôrodnice, že už idem rodiť. okrem 5 min.kontrakcií a miernych bolestí v podbrušku som nič necítila. neverila som ani na pôrodnici, že malá bude o chvíľu medzi nami. keď sestrička kázala sestre /bola so mnou pri pôrode/ aby zapla v postielke pre novorodencov tú vyhrievaciu podušku, absolútne som nechápala, že načo, nevedela som si predstaviť, že ja to zvládnem

dejna3
autor
6. aug 2009

ahojte,
bubinko, filipkovi želáme všetko najlepšie k jeho prvému "veľkému" sviatku 😵 😵 😵 hlavne veľa veľa zdravíčka 🙂

felixko, manželia žitňanskí sú v TO asi jediní, ktorí sa tomu venujú profesionálne na tejto úrovni... on robí video a manželka fotí... cena je dosť vysoká, ale zas mám dať hoci polivicu, za niečo čo sa mi nepáči... 😒 (myslím tým niektoré najmä fotoslužby v TO)... keby sme svadbu nerobili takto "narýchlo", asi by sme si minimálne fotografie dali robiť od nej.... u nás bol totiž výber fotografa dosť náročný, vzhľadom "profesionálnej deformácii" manžela 😝

ellen
6. aug 2009

bubinko - vseeeeeeeeeeeetko najlepsie Filipkovi!!!

felixko - bolo nam super, dakujeme. doma este vyvadzala, ale narobila som poriadok kazajuci a len tak stala pri dverach a kutiky dolu a skor do zeme ako na nas dvoch pozerala... ☹ ale preslo ju to a boli sme este aj na dzusik..

baby, ale inak mam sok ako sa patri.. mala nam preliezla postielku. mame manzelsku a hned vedla Barborkinu postielku a uz minule vymyslala s nohou a dnes pridem za nou, ze co skusa, ked ta postielka tak vrzga a mala uz prelezena v nasej posteli.. ja som skoro umrela, som ju chytala, ani neviem ako, muz skamenel medzi dverami... takze teraz zaspala vo velkej posteli, prehodim ju do postielky, v noci neprelezie, zajtra vrtame dierky asi az pri zem... 🙄 ja bych jej dala aj normalnu postel (aj ked si to neviem predstavit), ale zas by nam utekala... jooooj, nestaci jedno, este aj toto sa nauci... 😅
inak, aby ste si nemysleli, my mame postielku najnizsie, ako sa nam zacala stavat na nohy...

nada.hope
6. aug 2009

ahojte babenky 😵 😵 😵
bubinko, filipkovi želáme všetko najlepšie k prvým narodeninkam , hlavne veľa veľa zdravíčka a hlavne aby ste vy jeho rodicia posluchali 😀 😀 😀
Dakujeme za gratulacie aj my 😉 😉 😉
kkkatarinkaaa tak tebe sa to uz krati, ja som o takomto case akurat bola na sale, termin som mala 28 a Ninka sa narodila skor, asi sa jej nepacilo. 😉 😉 😉

nada.hope
6. aug 2009

Dejna no ale mozes byt v podstate rada, ze aj pri tej pracovnej deformacii tvojho muzicka si nakoniec niekoho vybral a zveril sa do ruk aj inemu odbornikovi, ktory vas fotil 😉

ika8
6. aug 2009

bubinko: všetko naj Filipkovi, hlavne zdravia 😉

ellen: aj my už máme postieľku dole ako sa len dá, samozrejme sa vie ika oba postaviť v postieľke, ale minule začala stúpať na to hniezdo čo má po okrajoch a to sa mi nepáči, lebo môže byť hneď vonku. Ale zase keď dám von to hniezdo, bude mať stále na hlave otlačené mreže, čo sa na ne tak tlačí 😖 😠 . Takže holí nebo palicí 🙄

kkkatarinka: držíme palce, nech je všetko ok a pokladík na svete 😵

ika8
6. aug 2009

a viete, že v DM konmčia tie kuponiky na 10% zľavu? platia do 30,09, 😠

ellen
6. aug 2009

to VAZNE??? ja mam tusim 5 alebo 6 nalepenych, ak by niekto potreboval... ja to uz asi nestihnem...

ellen
6. aug 2009

ika, ja uz daaaaavno pradavno nemam hniezdo. Babu ma len plytky vankusik a teraz iba deku.

kkkatarinkaaa
6. aug 2009

bubinko- vsetko naj, dnes mate velikansky sviatok 😵
nada- aj vam vsetko naj... 😵

veru kocky, uz sa to blizi...ved konecne 🙂 ja uz idem do postele, tak vy pekne debatujte 😉

ellen
6. aug 2009

baby, pridala som teraz 2 fotky.

1. fotka - "skero na hojdacke"
2. fotka - aktualne TERAZ spi...

ika8
6. aug 2009

ellen: barborky je plná postieľka 😉

bubinko83
6. aug 2009

baby daujeme za gratulacie aj ked Filipko to zatial nejak extra nevnimal ,ale je to neuveritelne že je už ročik za nami.A to pojde takto dalej "onedlho" sa tu budeme takto bavit o vnučatach 😀

nada,aj Ninke gratulujeme k pol ročiku. 🙂 Vidim že mame presne pol ročny rozdiel medzi drobcami.Super! 😵

teri3
6. aug 2009

bubinko, aj od nás Filipkovi všetko najlepšie k prvému rôčiku 🙂 😵

nada, aj Ninke všetko naj 😉

ellen, mne sa stalo minule niečo podobné, sedela som pod postieľkou, Filipko v postieľke vystrájal a potom sa tak lepšie prevesil a už aj visel hornou časťou z postieľky 😨 - ešteže som tam sedela a zachytila som ho. On má postieľku samostatne, asi tak meter od našej a keby tam nie som, tak asi spadne na hlavičku 😕 . Takže my asi tiež budeme vŕtať až po zem 😅 . Ika, my sme tiež už hniezdo dali preč, ale teraz ho nezakrývam na noc, takže paplónik má prevesený na tej časti, kam sa v noci tlačí, tak zatiaľ je to v pohode, uvidím, čo vymyslíme, keď sa ochladí 😕

inffinity
6. aug 2009

Ahojte holky, dnešním oslavencům taky přejeme vše nej...at vás poslouchají a dělají jen radost 🙂

ada11
7. aug 2009

bubinko, Filipkovi všetko najlepšie k včerajším prvým narodeninkám, hlavne veľa zdravíčka 😉 jaj, človeku a ani veriť nechce, že už 1 rôčik 😕

všetko najlepšie prajeme aj Nicolaskovi od Katinky k prvým narodeninám 😉

Filipkovi od teri všetko naj k 11. mesiačikom 😉

Ninke od nada.hope, všetko naj k pol rôčiku 😉

aj všetkým ostaným oslávencom, či deťom, maminám alebo tatinom, poprípade babkám a dedkom všetko najlpešie 😉

felixko
7. aug 2009

ahojte,
ika pozerala som fotoalbum, z malej Ikušky vyrastá krásavica, je chutná, tie detičky sa vedia tak nádherne usmievať, sú na spapanie

elen malá je podarená na fotkách, teraz sa na ne dívala aj Ninka a vrieskala, asi Barborku spoznala. deťúrence boli včera zlaté. naša zaspala o 19.45.

zabudla som na Nicolaska, všetko najlepšie, veľa zdravíčka, štastia a lásky. a čo oslava, už je po alebo sa ešte len chystá???

to vážne s tým DM kupónikmi? my máme momentálne plný, dnes idem kupovať plienky a kozmetiku

dejna, tak to verím, že ste mali s výberom fotografa na svadbu ťažké vzhľadom k manž.deformácii, ale vybral na jednotku s hviezdičkou / podľa fotiek, ktoré som videla/

felixko
7. aug 2009

aj ja som pridala pár fotiek 🙂

nunus11
7. aug 2009

baby nepoužíva niektorá z vás plienky babylove mini od 3-6 kg? mám celý balík tuším len jednu som minula a malá sa mi od nich vyhádzala a je mi ľúto ich vyhodiť, ak by sa niekomu zišli.

teri3
7. aug 2009

všetko najlepšie k rôčiku Anetke a Nicolaskovi 🙂 😵 😎