• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

25. mája 2010 
ahojte babenky aj sofinka v postielke vystraja ked ma babiku v postielke tak na nu stupa a chcela by ist von,ale zatial sa jej to nedary.bezku si neviem vynachvalit ked musim varit na nechce byt v postielke tak ju dam do bezky a tam sa hra a ja mozem kludne varyt.NAM UZ VYSIEL AJ VRCHNY ZUBOK a tlaci sa nam aj vedlajsi aj ten kazdu chvylu vykukne idu jej tak rychlo po sebe. aj vasim ratolestiam isli tak rychlo zubky po sebe.
30. aug 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katinka, my sme sa včera tiež smiali, že sofi má neskutočne veľa energie, unaví aj 3 ľudí, ale ona sama unavené nie je :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: keď som sa pýtala, kde berie toľko energie, drahý na to pohotovo odpovedal, že ju cicia z nás :grinning:

my máme tiež v postieľke hniezdo, ale nezdá sa mi vôbec nebezpečné, ale asi je to tým, že nie je klasicky vyztužené penou, ale je nejak prešívané, aby plnilo účel, ale keď naň sofinka stúpi, tak si tým veľmi nepomôže, lebo sa hneď pod váhou "sklopí"
30. aug 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dejna ide vam aj vedlasi zubok vrchny nam uz ide
30. aug 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
vedľajší nejde, ešte stále sa ani ten prvý neprerezal
30. aug 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak ano.
30. aug 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ika má stále iba dva zúbky :grinning: od 29.05 :sweat_smile:
30. aug 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a k bežke: aj my máme požičanú bežku... ale viac vodíme za ruky, bežka je iba ako krátkodobý odkladač :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
30. aug 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a v bežke sa hráme nahaňačku... keď poviem ike "mám ťa" ona sa rozbehne smerom odo mňa ako blázonko :sweat_smile: :grinning:
30. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
môj brat si dnes so sofi "hádzal" loptičku a ona sa strašne rozplakala, že jej nejde hodiť loptička, tak ako by chcela :sweat_smile: :sweat_smile:
30. aug 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sofi je veľký pedant :wink:
30. aug 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
to teda :grinning: :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono sa to ukazuje už od takýchto krpcov :confused: my sme sa s bratom stále naháňali... a minule pri hre ike až tieklo z pajšlov :dizzy_face: :grinning:
30. aug 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak toto bude mať asi po mne :stuck_out_tongue_closed_eyes: po drahom určo nieeeee :grinning: :grinning:
30. aug 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sofinka spala dnes u babky vyše hodina a pol, asi do 20,15 a teraz ešte buntoší :unamused:
30. aug 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ika včera zaspala až o 22 hod, ked som ju uspala v našej posteli :confounded: a to už spala do rána do 7.15hod. tiež včera spala u babky asi 1,5hod. ale poobede asi do 18h :wink: dnes už zarezáva bez vymýšľania asi od 21.15 :pensive:
30. aug 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no už zaspáva :slight_smile: idem idem kuki ten 5 - hodinový film :sunglasses:
30. aug 2009 o 22:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslíš na markíze? no nič moc :frowning2: a keď rozprávajú, je to ticho, keď je hudba tak to hučí :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. aug 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejna: teraz som kuk fotky ako sa sofi kúpe vo veľkej vani... a to nevymýšľa a takto pekne sedí :confused: no ika sa hneď dvíha, nakláňa, všetko chce chytiť, hračky nie sú v tej chvíli IN, trhá mi sprchu a podobné psie kusy :sweat_smile: :confounded:
30. aug 2009 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ee, na jojke, ale asi ani nebudem do konca, lebo ráno príde majster lepiť obkladačky, tak máme budíka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

vo vani sa samozrejme dvíha, chce sa postaviť, ale keďže sa jej šmýka :sweat_smile: tak predsa len sa uspokojí s hračkami.. a sprchu jej "požičiavame" s našou navigáciou :grinning:
a inak, tie fotky sú zo začiatkov kúpania vo veľkej vani, keď bola ešte zo všetkého "vypleštená" a tak veľmi nešpekuľovala.. :wink:
30. aug 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáááj, hneď sa mi to nezdalo :wink: že by nebola sofi špekulant? to nie :dizzy_face: a ten film na joj tiež nič moc :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. aug 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
máš pravdu, nič moc, asi idem zaľahnúť, len neviem, či zaspím tak skoro :confused: :sweat_smile:
tak dobrúúú :pensive:
30. aug 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
30. aug 2009 o 23:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Halooooooooooo zocharecky kdeze sme??? Ved v meste som vas nikoho nevidela!? :sweat_smile: :fearful:
31. aug 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nada, u nás je celý deň majster - resp. robí 2 byty naraz a furt odbehuje :sweat_smile: tak trčím doma :angry: ale o chvíľu ma príde vystriedať mama, lebo musím behnúť na poštu...
a to som sa dnes tešila na prechádzku so sofi.. :pensive:
31. aug 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tu dnes nejak ticho :confused:
31. aug 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobrú :pensive: idem prevádzkovať aktívny gaučing :wink:
31. aug 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co tu nie je nikto vsetci spinkaju uz?
31. aug 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

som tu len na skok, ale ako vidim, nikto tu nie je. akurat som dorobila pernik a idem sa este osprchovat. zajtra nie sme s manzelom doma, tak nico bude s krstnymi a starymi rodicmi. dufam, ze bude pekne pocasie.

konecne som bola dnes po sto rokoch u kadernicky. trochu mi zmenila farbu. islo mi ale hlavne o ostrihanie, lebo som sa uz nemohla pozerat na tie moje znicene konceky.
31. aug 2009 o 23:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, nemala by už byť kkkatarinkaaa aj s Viktorkou doma? :slight_smile:
1. sep 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi a už aj má kkkatarinkaaa mimi ? :wink:
1. sep 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok