Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

kkkatarinkaaa
9. sep 2009

felixko- no tak sa snazim stravovat- bez toho ovocia...nechcem radsej vymyslat a skusat a potom budem plakat spolu s malickou ? 😒 to teda nie...ved vydrzim tych par prvych mesiacov...
tak v sobotu budete teda oslavovat...tak sa tu nejako nazberalo tych rocnych deticiek 🙂

dandulik- no malicka je zlatucka, pekne spinka, v noci sa budi len sem tam, vacsinou az nadranom, ale zato je dlho do polnoci hore.ale da sa to samozrejme 🙂 a ano, kojim, kojim...rezim zatial nemame este ziadny, papa kedy chce..ved ma len 2 tyzdne.jaj, len duuufam ze mliecka bude dost stale nech nam to dlho vydrzi...

felixko
9. sep 2009

dejna aj Ninka zbožňuje rožky šunkové, mlsáci malí 😀 😀 😀

kkkatarinka ja som tiež kojila hocikedy, keď si malá vypýtala, aj keď niektorí detskí lekári ti povedia, že treba kojiť každé tri hodiny. ja som sa tým nikdy neriadila.

baby, malá nám niekde zapatrošila ovládač od telky, od rána ho nevieme nájsť

ellen
9. sep 2009

felixko, skoda, ze aj na ovladacky sa neda namontovat pipatko 😀 idem vas pocitat a napisat co nove u nas 😉

ellen
9. sep 2009

no... cafte :D
tak dnes som si zobrala dovcu, az do stredy som doma, len neviem, ci si v stredu rano spomeniem, kde mam robotu 😀 ale hadam to nejak rozchodim... 😎
stihli sme toho celkom fajn, bola som s kamoskou na obed, potom som utekala pre malu, zaniesla nejake veci mamce do prace, aby som to nemusela vlacit po meste, lebo som potrebovala kupit plienky a mali sme dalsie veci na plane... tak sme isli do outlet-u, chcela som malej pozriet nohavice, lebo mame len riflose, ale nic nemali, ze zas v sobotu pride tovar, ale zimne... tak uvidime.. kupila som fajnove pancusky,... fakt dobra kvalita. malej tam to dievcatko - majitelkine, medzi dverami zhabalo babiku, zato pozerali spolu Bambulku na PC, Babu jej na vymenu zobrala gulicku z bazena, dostala chrumku a uz sme aj prchali... do DM- nakupit plienky, sunar (este planujem do druheho roka, inak ideme rano uz na kakau...), atd... jaj, zhabali sme tam balon... 😵 zabudla som si kupit vodu na pitie, tak sme sa stavili este v malej COOp pri mojej robote a isli sme do parku-hojda, najnovsie samokolotocovanie bolo na hodinu... potom sa celu cestu smerom k ozete nahanala s gulickou, kopala do nej...siel aj vlacik, tak sme kyvali vlaciku...no a tatino akurat prisiel na sluzobnom aute do prace, tak sme sa usadili, popali sme kolac a zapili ho vodou... tatino nas nalodil, isli sme pre babku-moju maminu, do kauflandu, doma sa valala s babkou v posteli, kupila jej tasku so sponkami a kefou na vlasy, tak sa cesala, cesala aj mna, ludia, ja bych zaspala pri tom... chrrrrr.... 😔 no a este sme sa napapali, pohrali - skoro nam spadla do krabice s hrackami (z babylove plienok, tak sme sa nachechotali vsetci), vyblaznili sme sa a sup do postele...joooj, v posteli, kedze dnes spala u babiny hodinu a pol, tak vymyyyyyyyyyslala, ale potom sme rozpravali v nasej velkej posteli, kde sme boli a po vlaciku chodiacom po tvari zaspala aj bez dudlika...
a fuciii... az chrape... idem umyt lampu, malujeme chodbu... 😅

dejna3
autor
9. sep 2009

no a zas som tu, lebo je futbal 😝

dejna3
autor
9. sep 2009

felixko, my keď naladíme program, hneď vybaráme z ovládača baterky, lebo by sme nič nevideli 😝 sofi nám stále prepína... ale keď zistila, že jej to nefunguje, tak ju to už ani nebavilo 😀 😀 😀

ellen
9. sep 2009

a neschova vam baterky? 😀

dejna3
autor
9. sep 2009

ee, tie jej ani neukazujeme, lebo by ich okamžite chcela ochutnať 🙄

ellen
9. sep 2009

jooooj, to si este pamatam... my mame najnovsie otazky: co to mas? co to je? co pozeras?
dedko/ocino sa v sobotu postavil medzi dvere a pozeral na strop, lebo planoval malovat. a nasa zo stolicky z opacnej strany kuchyne: dedko, co pozeras? uz zadrie take otazky, take vety, ze sa smejeme este pol dna... no a uz aj sa kontrolujeme, lebo totalne vsetko zopakuje...

ellen
9. sep 2009

apropo futbal... mali ste vidiet tie fofry pri malovani, aby stihli zaciatok o pol deviatej... a teda musim ich pochvalit, vobec to nie je odflaknute.. moj pomahal aj utierat... 😵

dejna3
autor
9. sep 2009

to ešte len bude, keď si človek bude musieť dávať absolútny pozor na každé slovo 😅 a nebude môcť nazvať veci "pravým menom" 😀 😀 😀

ellen
9. sep 2009

no my uz to mame... jaj, mamina prepla na modre z neba... predtym sme pozerali posta pre teba.. normalne mam soky... 😢 (ale ako v dobrom)

nada.hope
9. sep 2009

Ahojte ............... no s tym ovladacom je to asi pravda, ako nahla zisti ze to nejde tak ju to nazzaujima, nam to Ninka prepinala o 100 sest a potom som jej dala ovladac z dvd a nic iba raz sa jej ho podarilo zapnut a odvtedy je klud, ale evidentne rozoznava farby, lebo akonahla vidi cierny od telky ide po nom, ten od dvd je sivy 😀

ellen
9. sep 2009

tak to je sila... nasa prepina, ale ked chce vidiet rozpravky... najnovsie, ked vidi PC, tak si sadne tu na postel a zaveli "gumi maci" a my uz aj googlujeme gumiho... 😀 to sme dobre vycviceni rodicia... 😅

nada.hope
9. sep 2009

no pozerame futbal, sme doteraz pozerali panelak aj to dva v jednom 😠 😠 😠

nada.hope
9. sep 2009

no elen to teda ste 😀 😀 😀 😀 ale mam taky pocit, ze nam to hrozi tiez 😀 😀 😀

ellen
9. sep 2009

ale my ju k PC vobec nepustame, lebo vlastne mame notebook, ked nie je zapnuty, tak si ho nevsimne, ale ako ide... ficiiiime... ale to vacsinou uz pred spanim, namiesto vecernicka... potom vana, ocista, mlieko a drichmung 😎 len ked muz robi niekomu PC, tak ma zvlast klavesnicu, to sa k nej postavi a tuka... cela mama 😉

ellen
9. sep 2009

nada, ako to zvladas v robote bez malej? ci mas este dovcu?

dejna3
autor
9. sep 2009

sofi zasa baví kukať na monitor, keď hrá tata hokej 😅 jej sa lúbi, že sa tam rýchlo pohybujú "panáčikovia" 😀
iank ju veľmi zaujíma najmä polystyrén, ktorý máme podložený pod skrinkou... drapká ho, jak mačka pazúrmi, vysávam denne 😠 😠 😠

dejna3
autor
9. sep 2009

už sme sa bavili o tom, že jej pôjdeme asi kúpiť škrabadlo 😝 😀 😀 😀

nada.hope
9. sep 2009

Elen mam dovcu, ale v robote to ide tak rychlo, ze si ani neuvedomujem ze som v robote? 😝

ellen
9. sep 2009

dejnaaaaa, to poznam, len my mame polystyren na garazovych dverach a uz ma par rockov, tak ked mala prejde okolo, akoby naaaaahodou do neho zabrdne a uz ma rukav, nohavice, ruky, proste vsetko biele.... tatar, ale mam pocit, ze ju to bavi...

nada, no ja mam niekedy pocit, ze to trva vecnost, ale teraz, ked je v meste, zas som aj rada, ze ma pridu pockat...to je super odchod z prace, ked ich vidim z okna, ako cupita.

ika8
9. sep 2009

ahojte... hlásim prvé stabilné krôčky bez pomoci 😵 najskôr sa ikinka ustála na mieste, potom urobila sama nejakých 5-6 krôčkov a znovu sa ustála... a potom sa mi hodila tromi krokmi do náručia... krpec jeden 😀
A novinka: zaspáva posediačky... ja ju uložím do postieľky búvať, ona sa ešte metá, stavia, sadá... dnes som ju nechala tak, chcela som vedieť koľko bude takto šantiť... raz som nakukla a hrala sa posediačky a potom som asi o 2min nakukla a ona spala s levíkom posediačky... tak som ju dala lažkať, len otvorila očká a ani neprotestovala... a stále odvtedy spí v rovnakej polohe 😅

dejna3
autor
9. sep 2009

ika, super, krôčiky🙂
my zspávame tiež častokrát posediačky 😅
a ja som zabudla napísať: konečne sa prerezal vrchný zúbok, všetko o.k., len bola dnes mimoriadne mrzutá, až som z nej uťahaná a večer, keď som našla zub, tak nám to docvaklo, že nebola vo svojej koži... 😔 ale sofi je teraz strašne smiešna, stále si behá jazýčkom po horných ďasienkach, asi jej to nejde do hlavy, čo to tam narástlo 😀

ika8
9. sep 2009

felixko: dávam iba tvrdý syr, skoro vždy je to ementál, ten je sladučký a veľmi ike chutí 😉

ika8
9. sep 2009

dejna, tak už je sofi trojzubec... a ika má stále iba dva zúbky a horné sú zatiaľ na ceste 😀 😀 😀

ika8
9. sep 2009

0:2 😀 😀 😀

katinka0000
9. sep 2009

ahojte babulky!

felixko: my sme sa uz 3. noc poriadne nevyspali. a vcera to bol rekord. nico sa budil kazdych 20 minut. hroza! rano sme boli plavat a v bazene sa mu stale otvarali ustocka. podla toho to aj vyzeralo, nic sa mu nechcelo. normalne mam strach, ze ako to bude, ked mu pojdu ocne zubky. vraj tie su najhorsie. ☹

katinka0000
9. sep 2009

aj nico uz papa syr. na ranajky ma obcas chlebik s lunikom.

ale minule som mu robila uz aj vajickovu a tuniakovu pomazanku. zajtra mu urobim sunkovu.

katinka0000
9. sep 2009

ika: ikuske gratulujeme k prvym krocikom.

ozaj pozerali ste vcera profesionalov? my sme sa s manzelom museli schovavat do vankusov, lebo by sme obcas pri tych hlaskach vybuchli a zobudili nicolaska.