Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

dejna3
24. jún 2009

kočky, tak sme sa teda rozšupli a sme už v druhej téme 🙂
píšte, píšte, píšte

a čakáme aj na nové prírastky 😉

dejna3
autor
23. sep 2009

dadi, akurát som písala katinke... príspevok o 23,20 😉 zatiaľ pohoda, v rámci možnosti 🙂

ika8
23. sep 2009

ahoj dada 🙂

no moc chlapčenských mien na s ma zrovna nenapadá 😒

dejna3
autor
23. sep 2009

veď práve...

dada2007
23. sep 2009

ahoj ika....

ok...som rada že si ok...a čo sa mien týka...dievčenské sme mali tri-Lilianka, Bianka a Alexandra...chlapčenské ani jedno...a pak bolo potvrdené dievča na 100%....tak bolo po premýšlaní...ale keďže som rodila cisárskym tak som musela niečo dať...tak Tomáš...ale nie je to moje meno NO1... naše NO1 chlapčenské meno je Max(Maximilián) 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a som rozmýšľala, že keby bolo druhé dievča...tak dáme Bibianku alebo tú Bianku...mali by sme doma Lili a Bibi 😀 😀 😀 😀

dada2007
23. sep 2009

dievčenských je veeeeľa pekných...asi väčší výber ako tie chlapčenské... 😝

ika8
23. sep 2009

dani orátala som ich a je ich v našom kalendári 8... a čo tak simon? keď máš vybratú simonku?

dada2007
23. sep 2009

včera 22:10 sa v TO pôrodnici narodil kamoške Simon( nie šimon...ale simon) 😉

ika8
23. sep 2009

aj ja som myslela simona a nie šimona

dejna3
autor
23. sep 2009

simon ani šimon sa mi nepáči ☹ a drahému už určite nie

ika8
23. sep 2009

a už si aj tú radostnú správu o mimču No2 oznámila aj v práci? nech sa pripravia na trooošku dlhší termín 😅

dejna3
autor
23. sep 2009

ika, ešte nie... šak ich šlak trafí, budem už ôsma tento rok 😀 😀 😀 (pokiaľ teda nikto ďalší nepribudol 😀 )

dejna3
autor
23. sep 2009

naša inštitúcia má teda riadny baby boom tento rok! 😀

dejna3
autor
23. sep 2009

idem hodiť sprchen a troška spratať v kuchyni riad 😅 som tu celý večer presedela, tak som akosi nestihla 😝
tak želám dobrú nôcku 😉

ika8
23. sep 2009

teda riaditeľ sa z vás môže aj zblázniť... isto už nik nevie, kto koho oficiálne zastupuje 😝 😀 😀 😀

ika8
23. sep 2009

tak dobrúúú 😔

kkkatarinkaaa
24. sep 2009

ahojte

ked sa bavite o menach, my sme mali pre chlapceka nachystane Jakub...ale to sa ti asi dani nehodi k priezvisku 😝 a suhlasim s dadou, ze v nasom kalendari je jednoznacne ovela viac krajsich dievcenskych mien ako chlapcenskych 🙂

felixko
24. sep 2009

my sme mali pre chlapča vybraté Šimon, muž chcel Winetooa 😀 😀 😀

ika8
24. sep 2009

môj drahý mal vybraté pre chlapca Ján 😝 - po oboch dedoch. Ja som protestovala a dúfala, že to bude baba 😉

dejna3
autor
24. sep 2009

my sme chceli viktoriu alebo mateja - a vidíte, ako to dopadlo 😀 😀 😀

dejna3
autor
24. sep 2009

jejdá, babuľky, presne o 3 mesiace sú vianoce 😅
kto už nakupuje darčeky? 😕

kkkatarinkaaa
24. sep 2009

dejan- jeeej, vy ste chceli viktoriu.... 🙂 🙂 🙂 ty kokso, ozaj, dnes je 24.! no o darcekoch este ani chyru ani slychu 😅 Toto budu take ine Vianoce....prve s nasou Vikinkou 😵

teri3
24. sep 2009

dejna, ale pokiaľ to bude s tou aktivitou bábätka tak, ako u Sofinky, tak pohoda - pozri, Filipko bol aký kľuďas v brušku a ako sa to zmenilo 😕

no a s tým menom - však nemusíte mať zo slovenského kalendára - podľa Peťa určite môže byť napríklad Sony, Samsung, Siemens.....ozaj, Sagvan! 😀 😀 😀 😀 😀

dejna3
autor
24. sep 2009

alebo NIKON 😠 😀 😀

dejna3
autor
24. sep 2009

katarinka, hej celý čas sme chceli viktoriu a na poslednú chvíľu sme to zmenili... drahý by chcel aj teraz, ale ja už ani veľmi nie... je to veľmi pekné meno, ale špekulujem nad niečim iným... inak mne sa veeeeeľmi páči ešte aj karolína - teda keď sa bavíme o dievčenských 😉

dandulik
24. sep 2009

my sme najprv mali vybrané mena- Natálka,Kristínka,a mesiac pred porodom sme sa zhodli na Nelle,a synátor ked bude... 🙂 ak bude 🙂 ........tak bude Milanko.......po ocinovi...iné meno mi nedovolí dať.... 😵 .

katinka0000
24. sep 2009

ahojte!

dejna: tak dufam, ze aj tieto minimalne potiaze zachvilu prejdu. ani sa nenazdas a drobec bude na svete. 🙂

v mlynoch sme fakt super nakupili. domov sme sa vratili so 4 taskami a to sme presli len 1 poschodie. 🙂 co uz. my sme maniaci do kupovania. 🙂

katinka0000
24. sep 2009

a k tym menam. pre dievcatko sme mali vybrate viktoriu a chlapcek mal byt bud nico alebo kristian. 😀

katinka0000
24. sep 2009

inak najviac v dnesnej dobe pocujem mena z dievcenskych ninka a sofia a z chlapcenskych jakub, samko.

ale je to kazdeho vec. sto ludi sto chuti. 🙂

katinka0000
24. sep 2009

a moj muz by po sebe nedal pomenovat ani zajaca. 😀 😀 😀

felixko
24. sep 2009

naša Ninka včera strašne objímala bábiku, muž sa tak na ňu pozeral a hovorí, že: Ninka by už asi potrebovala súrodenca...čo ty na to? nakoniec sme si povedali, že uvidíme, ale asi sa najskôr vrátim na pol roka do roboty a potom príde na rad súrodenec