• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Topoľčany a okolie II. Pridajte sa

25. mája 2010 
autor
dadi, akurát som písala katinke... príspevok o 23,20 :wink: zatiaľ pohoda, v rámci možnosti :slight_smile:
23. sep 2009 o 23:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dada :slight_smile:

no moc chlapčenských mien na s ma zrovna nenapadá :unamused:
23. sep 2009 o 23:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
veď práve...
23. sep 2009 o 23:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ika....

ok...som rada že si ok...a čo sa mien týka...dievčenské sme mali tri-Lilianka, Bianka a Alexandra...chlapčenské ani jedno...a pak bolo potvrdené dievča na 100%....tak bolo po premýšlaní...ale keďže som rodila cisárskym tak som musela niečo dať...tak Tomáš...ale nie je to moje meno NO1... naše NO1 chlapčenské meno je Max(Maximilián) :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a som rozmýšľala, že keby bolo druhé dievča...tak dáme Bibianku alebo tú Bianku...mali by sme doma Lili a Bibi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. sep 2009 o 23:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčenských je veeeeľa pekných...asi väčší výber ako tie chlapčenské... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. sep 2009 o 23:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani orátala som ich a je ich v našom kalendári 8... a čo tak simon? keď máš vybratú simonku?
23. sep 2009 o 23:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
včera 22:10 sa v TO pôrodnici narodil kamoške Simon( nie šimon...ale simon) :wink:
23. sep 2009 o 23:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som myslela simona a nie šimona
23. sep 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
simon ani šimon sa mi nepáči :frowning2: a drahému už určite nie
24. sep 2009 o 00:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a už si aj tú radostnú správu o mimču No2 oznámila aj v práci? nech sa pripravia na trooošku dlhší termín :sweat_smile:
24. sep 2009 o 00:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ika, ešte nie... šak ich šlak trafí, budem už ôsma tento rok :grinning: :grinning: :grinning: (pokiaľ teda nikto ďalší nepribudol :grinning: )
24. sep 2009 o 00:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
naša inštitúcia má teda riadny baby boom tento rok! :grinning:
24. sep 2009 o 00:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
idem hodiť sprchen a troška spratať v kuchyni riad :sweat_smile: som tu celý večer presedela, tak som akosi nestihla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tak želám dobrú nôcku :wink:
24. sep 2009 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda riaditeľ sa z vás môže aj zblázniť... isto už nik nevie, kto koho oficiálne zastupuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobrúúú :pensive:
24. sep 2009 o 00:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

ked sa bavite o menach, my sme mali pre chlapceka nachystane Jakub...ale to sa ti asi dani nehodi k priezvisku :stuck_out_tongue_closed_eyes: a suhlasim s dadou, ze v nasom kalendari je jednoznacne ovela viac krajsich dievcenskych mien ako chlapcenskych :slight_smile:
24. sep 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali pre chlapča vybraté Šimon, muž chcel Winetooa :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj drahý mal vybraté pre chlapca Ján :stuck_out_tongue_closed_eyes: - po oboch dedoch. Ja som protestovala a dúfala, že to bude baba :wink:
24. sep 2009 o 12:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my sme chceli viktoriu alebo mateja - a vidíte, ako to dopadlo :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jejdá, babuľky, presne o 3 mesiace sú vianoce :sweat_smile:
kto už nakupuje darčeky? :confused:
24. sep 2009 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejan- jeeej, vy ste chceli viktoriu.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ty kokso, ozaj, dnes je 24.! no o darcekoch este ani chyru ani slychu :sweat_smile: Toto budu take ine Vianoce....prve s nasou Vikinkou :dizzy_face:
24. sep 2009 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejna, ale pokiaľ to bude s tou aktivitou bábätka tak, ako u Sofinky, tak pohoda - pozri, Filipko bol aký kľuďas v brušku a ako sa to zmenilo :confused:

no a s tým menom - však nemusíte mať zo slovenského kalendára - podľa Peťa určite môže byť napríklad Sony, Samsung, Siemens.....ozaj, Sagvan! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
alebo NIKON :angry: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 13:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
katarinka, hej celý čas sme chceli viktoriu a na poslednú chvíľu sme to zmenili... drahý by chcel aj teraz, ale ja už ani veľmi nie... je to veľmi pekné meno, ale špekulujem nad niečim iným... inak mne sa veeeeeľmi páči ešte aj karolína - teda keď sa bavíme o dievčenských :wink:
24. sep 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme najprv mali vybrané mena- Natálka,Kristínka,a mesiac pred porodom sme sa zhodli na Nelle,a synátor ked bude... :slight_smile: ak bude :slight_smile: ........tak bude Milanko.......po ocinovi...iné meno mi nedovolí dať.... :dizzy_face: .
24. sep 2009 o 15:12  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v septembri 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

dejna: tak dufam, ze aj tieto minimalne potiaze zachvilu prejdu. ani sa nenazdas a drobec bude na svete. :slight_smile:

v mlynoch sme fakt super nakupili. domov sme sa vratili so 4 taskami a to sme presli len 1 poschodie. :slight_smile: co uz. my sme maniaci do kupovania. :slight_smile:
24. sep 2009 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a k tym menam. pre dievcatko sme mali vybrate viktoriu a chlapcek mal byt bud nico alebo kristian. :grinning:
24. sep 2009 o 15:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak najviac v dnesnej dobe pocujem mena z dievcenskych ninka a sofia a z chlapcenskych jakub, samko.

ale je to kazdeho vec. sto ludi sto chuti. :slight_smile:
24. sep 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a moj muz by po sebe nedal pomenovat ani zajaca. :grinning: :grinning: :grinning:
24. sep 2009 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naša Ninka včera strašne objímala bábiku, muž sa tak na ňu pozeral a hovorí, že: Ninka by už asi potrebovala súrodenca...čo ty na to? nakoniec sme si povedali, že uvidíme, ale asi sa najskôr vrátim na pol roka do roboty a potom príde na rad súrodenec
24. sep 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok