Trapasy na zasmiatie

ivivaiveta
6. jan 2015

Zakladam tuto temu lebo vidim, ze vela z nas tu ma len same starosti...prideme,vyzalujeme sa,poplaceme, ma to svoj dovod,aj zmyslel...a kde su tie smiechoty z nasho zivota?...ak mate cim prispiet, dajte to sem...rozvedene,vydate,single, s muzom ci bez neho...komu sa co stalo a nemoze na to zabudnut, lebo ho prepadne smiech??

tova
6. jan 2015

min tyzden, osprchovana v spodnom pradle, syn 5r. pozrie na mna "mami, ty vyzeras ako husenica vsak" ? este teraz mi ten "compliment chodi po hlave" tuto myslel z knihy 🙂 https://images.search.yahoo.com/images/view;_yl...

maminuska
7. jan 2015

@ivivaiveta jeden z trapasov ked som klienta ktorý sa volal Mačiatko , volala celé sedenie Kocúrik a on ma v tom nechal len sa ako blb škeril. 😀

natuska87
7. jan 2015

Pred patnastimi rokmi, ked sa na ultrazvukove vysetrenie cez posvu nosili pacientky vlastny kondom, som bola svojou gynekologickou objednana...Nakolko som estet, vlozila som kondom do bielej obalky a leziac na posteli, cakala som na prichod lekarky.Ked ma vyzvala, aby som jej dala kondom, podala som jej obalku so slovami " nech sa paci".Lekarka okamzite schovala obalku do vrecka svojho plasta a rozpacito sa pobzerala po ambulancii.Zacala okolo mna skakat, pedinovat a ja som sa citila ako VIP pacientka...Do chvile, ked si pytala "ten" kondom.Ked som jej povedala, ze je v tej zmienenej obalke, zdravotnicka starostlivost, aj spristupom isla prudko dolu...Doteraz sa na tej prihode s chutou smejeme a pani Dr.,aj ked uz dôchodkyna, sa mi dodnes vyhyba...

ivivaiveta
autor
7. jan 2015

@maminuska
@natuska87 ked uz si na tej gynde...moja ex svokra ked bola na prvom vysetreni, tak mala dat vzorku mocu a stolice a potom si teda lahnut...tak ona isla, vycurala sa do toho poharika...to bolo v pohode...potom jej dali skumavku na stolicu, tak ona isla na vecko, nevedela ze kolko, tak im tam tou drevennou palickou natlacila pre istotu uplne po vrch a ked sa vratila a kazala jej doktorka lahnut, nevedela, na ktoru stranu, tak sa ulozila...pochopila az potom, ze zle... hlava jej visela dole v tom otvore na zadok a rukami sa drzala takých tych zeleznych otvorov na nohy a hovorila si,ze "ake je to nepohodlne" 😀 ...a ze ked doktorka odhrnula plachtu, tak sa hned na chvilu stratila...podla mna sa doštala a potrebovala prezliect... 😀 😀

ivivaiveta
autor
7. jan 2015

@maminuska to mohol byt este rad...ked som tlmocila, tak klient sa volal Maňák a holandsky partner ho cely cas oslovoval Maniak 😀

ivivaiveta
autor
7. jan 2015

ked som mala 20, moja kamoska si prenajala taky maly utulny denny bar, kazdy den som sa tam po robote zastavila...raz musela ist k lekarovi, tak jej hovorim, nech ide, ze ja otvorim, v pohode, obsluzim, nech to necha na mna...som mala v ten den volno,tak co 🙂 ..tak som prisla, prve, co mi padlo do oka, boli stoly...na nich mali take cierne sklo, to kazda kvapka, kazda smet na tom priam kricala...vzdy som jej hovorila, ze nech to da prec,furt to lestit!..pracne som ich vyluxovala, prisli zákazníci, asi desiati, kazdy nieco si dal a jeden ze pivo flaskove...tak som doniesla pivo, otvorim ho pred nim, lejem a ta pena stupala v tom pohari, stupala a ja si hovorim v duchu"len nie von na to sklo".... som ju ocami priam tlacila naspat, nedala si povedat, tak som sa prosim pekne ohla nad stolom do praveho uhla a pred vsetkymi penu lezucu von z pohara som vychlipla 😀 😀 navstevnost v podniku stupla 😀 😀

klincek
7. jan 2015

@ivivaiveta dobra tema, kiezby sa udrzala🙂
Mne sa pred par mesiacmi podarilo v elektricke prisadnut jedneho pana. Nastupila pani, sadla si na dvojsedadlo, ja som sa medzitym hrabala v kabelke a kutikom oka som zaregistrovala volne miesto vedla nej..lenze uz som si nevsimla, ze poza mna presiel pan, ktory zjavne cestoval s nou (bol si oznacit listok, tak si nesadol hned)..a sadali sme si obaja, len on bol o sekundu v predstihu, tak som mu skoncila na stehne 😀. Trapas ako svet, ale aspon uz viem, ze na volne miesto sa v MHD sa necuva 😀.

bonaqa2013
7. jan 2015

Ako študentka som sa mala hlásiť na praxi u pána Koniara. Lenže ja som si papierik s menom nechala doma, však si to zapamatám - stojí to v stajni, a na vrátnici som nahlásila meno Kobyliak. Hľadali, telefonovali, presviedčali ma že taký u nich nerobí, ja zas že robí a nakoniec sme nato prišli. smiech sa ozýval aj cez telefón.

bonaqa2013
7. jan 2015

ešte bývalý kolega rozprával ako bol na svadbe, a počas svadby nevesta bola neverná s jedným z hudobníkov. A načapal ich ženíchov otec. Hudobníci utekali cez okná aj hudobné nástroje tam nechali.

ivivaiveta
autor
7. jan 2015

tu moju mamu nemozem vynechat...(mami,fakt sorry 🙂 )
este za sociku mojej mame v noci zlodej vykradal auto...niekto zavolal policajtov a zlodeja este sediaceho v aute capli a teda isli za mojou mamou hore vytahom...zazvonili, mama sa zobudila, hotova, vystrasena, ze kto to moze v noci byt...policajt ze Policia, ovorte!...mam poloodpadnuta, ucho na dverách pritlacene, tak oni ju poculi, ze suchoce ...tak policajt zas "pani Kolarova?"..a mama stojac zvnutra za zamknutymi dverami, cvrknute v pyzame ze "ano, pri telefone".. 😀 ked odomkla, jeden mal slzy v ociach, ked jej hovoril o co ide a druhy kvocal a nic nehovoril..

ivivaiveta
autor
7. jan 2015

za toto sa hanbim, ale co uz...raz som mala telefonat, strasne suprova objednavka...ja v rozjareni, vidina dobrého zarobku mi zatemnila mozog asi a po skonceni hovorim do telefonu(dufam, ze ma admin nezamkne,ale snad pochopi), ze "krasny den, nech sa vam dari a "do pice" 😀 namiesto do pocutia..

bonaqa2013
7. jan 2015

Moja kolegyňa rozprávala ako hľadali svokru 75 ročnú, ktorú museli stále obskakovať, lebo ju bolia nohy, ona nosí barly, museli jej chodiť do obchodu a pod. Svokra bývala sama, pár ulíc od nich. Raz ich vobec nevolala niekoľko dní, tak ju išli hľadať, odomkli byt a barly našli opreté o skriňu a milá svokra bola na výlete aj s novým už asi s 5 frajerom na Morave. zrazu ani barly nepotrebovala...

ivivaiveta
autor
7. jan 2015

@klincek to ja som raz isla do skoly v uplne preplnenenom autobuse a jeden taky drzi hovori zene vedla mna,bola fakt zmalovana a na tvari pol kila mejkapu, ale sak jej vec,nie?...tak on ze, "ale pasteta parti na chleba"...a ona pohotovo ze " a kkt do pice" 😀 😀
@bonaqa2013 😀 😀 to poznam, stary som, chory som...

klincek
7. jan 2015

@ivivaiveta moja kolegyna raz zdvihla telefon, ked mi volala mama. ja som nebola v kancelarii, tak sa teda rozlucili, ale kolegyna v rozjarenej nalade namiesto oficialneho "dovidenia" zahlasila "dovi, dopo"..len jej z toho vyslo "dovi dopi" 😀. Nastastie vraj mama zlozila pri tom "dovi" 😀

ivivaiveta
autor
7. jan 2015

@klincek 😀 😀 😀 😀 moj sef dovolal s klientom a mal taky novy prenosny aparat...tak si myslel, ze to dobre stlacil nakoniec a hovori mi"no cisty kkt"...klient ho nahlasil na komoru, ze co sa stalo a moj sef sa vyhovoril, ze sa dival na svojho psa, ktory mu v tom momente ostaval nohu stola 😀

klincek
7. jan 2015

@ivivaiveta nie je tvoj sef nahodou advokat? moja kamoska pocas koncipientskej praxe sokovana konstatovala, ze jej sef klientov bezne oznacuje "kkt"..neskor uz ako advokatka chapala preco 😅
no ale sa z toho dobre vykecal, to treba uznat 😀

ivivaiveta
autor
7. jan 2015

@klincek je 😀 😀

ivivaiveta
autor
7. jan 2015

@klincek a jedna koncipienta po skonceni pojednavania vstala, otvorila okno a sudkyna sa jej pyta, bo bola zima, ze ci jej je tak teplo...a ona ze"som chcela, ze nech vstupi spravodlivost" 😀

mihula
7. jan 2015

@ivivaiveta keby som mohla aj 5prstov by som ti za tu mamu dala 😀 😀 😀

mihula
7. jan 2015

@ivivaiveta ja som raz v noci isla von so psom a stretla som susedu z prizemia vonku sa prechadzat popod okna.Pytam sa,ze suseda a vy co robite vonku tak neskoro?A ona mi vravi.U mna doma ma pan Mečiar poradu aj so svojimi ludmi,tak musim cakat kym skoncia 😀 Som bola vyčurana skor ako moj pes

ivivaiveta
autor
7. jan 2015

dam este,vobec sa mi nechce ucit 🙂
co sme vsetci robili, ked padla zelezna opona?..no chytro navstivit vsetkych známych vonku..tak som isla navstivit kamosku do Nemecka, vydatu za araba..po tzzdni uz som pochytal zopar slov, ktore som mixovala do anglictiny, aby som bola "za mudru"..tak jej muz jeno popoludnie pozval asi 12 ludi z prace, same velke kapacity,nanestastie pre mna v ten den, takmer vsetci arabi...krasne posedenie za nami, uz len zákusok a ja som chcela byt strasne uzitocna, tak reku pospratavam v kuchyni..po arabsky je len maly rodziel v slove handra, myslime na umytie dlazky napr a slovom kurva(šarmuta-šartuta)..tak ja vykrikujem z kuchyne(anglicko- arabsky) ze "Karim, kde je ta kurva?"ten doletel, kuka na mna, ze "co"? a ja ze ved tu bola za dverami, co som slepa?...a on ze a co hladas?...no ved tu kurvu, nech to tu poumyvam 😀

ivivaiveta
autor
7. jan 2015

@mihula 😀 😀 😀 sak nech sa aj zasmejeme, neviem, ci sem mam plesknut aj moje randenie, nech sa neopakujem..

ivivaiveta
autor
7. jan 2015

@mihula 😀 😀 😀a to akoze fakt,alebo panej preprchalo?

elenita
7. jan 2015

Baby umrem tu...som v práci a mám čo robiť, aby som sa nahlas nerehotala!! 😀 😀 😀
Tak sa tu len priblblo usmievam a pokašliavam si do dlane 😀
Skvelá teéma!

ivivaiveta
autor
7. jan 2015

@elenita 😀 😀 ja som sa minule tak skoro zadrhla cajom, ked som si tu precitala jednu hlasku, skoro som ho vylucila nosom...

ivivaiveta
autor
7. jan 2015

ja som velmi dlho vyzerala ako decko...v 29tich som isla kadernicke a hovorim jej, ze chcem ostrihat nakrátko, vlasy som mala po pas..ta na mna pozera, ze nie je to skoda a tak...ja ze fakt, normalne, tak na páža,,,ked som nedala inak, tak zacala strihat...sedeli tam este dve babky a tej jednej to nedalo, vysla s natacakmi na hlave spod toho susica,pristupi ku mne a hovori mi"no neviem, kto ta doma viac vyhresi, ale ja byt tvoja mater, tak ti dam po papuli" 😀

bonaqa2013
7. jan 2015

Brat na ZŠ potreboval do školy kus látky. Lenže on si nato spomenul až ráno, keď mal už ísť do školy. Rodičia už dávno v robote. Vybehol na povalu - tam mama sušila na žinke veci, nožnicami odcvakol kus látky a spokojný išiel do školy. O niekoľko dní mama si ráno ide žehliť šaty do práce a ako pozerá tak pozerá, na šatách nemá celý chrbát. Skoro bratov prihlušila, lebo hodnú chvíľu trvalo kým nato prišla ktorí z nich to bol.

bonaqa2013
7. jan 2015

jeden známi mal reštauráciu, kde bývali aj svadby. Na jednej svadbe krátko pred polnocou prišlo jednej staršej pani zle, zavolali záchranku, ale ani oni jej už nedokázali pomocť. Zomrela. ak si niekto myslí, že svadba skončila - je na omyle. pani zahádzali kabátmi a tancovalo a veselilo sa ďálej do rána. Ráno keď odchádzali hostia, prišlo pohrebné auto aj pre pani....

ivivaiveta
autor
7. jan 2015

@bonaqa2013 umrem!! 😀 😀

xevulax
7. jan 2015

Ked sme boli deti, bol post (tusim popolcova streda). Samozrejme z batom sme zladovali maso z chladnicky. Mamka prisla domov a vravi: "dufam, ze ste dnes nejedli maso, je post". A ja na to: "nieee". Mamka : " a co ste jedli?" Ja: "ved chlieb s pastetou". A mamka na to:"a z coho sa vyraba pasteta?🙂 tak chceli sme zaklamat a nevyslo 🙂))) hehe