Trapasy

drimonna
26. nov 2018

Ahojte 🙂 Chcem nahodiť takú tému...Trapasy...Proste budeme si písať o trapasoch, ktoré sa nám stali :D Trápne momenty máme všetci :D Môžu byť kľudne aj o dievčenských veciach, ja mám najväčší trapas asi taký. :D Takže? 💙

kasandra321
26. nov 2018

Ahoj ja šla z práce pozerala som do mobilu predomnou bol stĺp a šup už som bola naň prilepena 😂😂ešte že ma nikto nevidel😂

drimonna
autor
26. nov 2018

@kasandra321 😂😂😂😂 To aj mojej sesternici...Ale tá narazila pred zastávkou v zvolene a to bol obrovský buchot...Ešte aj revala...A ona mala vtedy 16-17 rokov (teraz má osemnásť,nwm, nejak tak)...A videlo ju plno ľudí a bola tam s nami starká...Na + nemala ani mobil, iba my máme taký zvyk kukať sa na nohy pri chodení, ja si už odvykám pomaly 😂😂😂 sorry za chyby

marryen
26. nov 2018

ako som išla od kozmetičky, sa mi zdalo, že nejak divne ľudia na mňa pozerajú...prišla som na to asi o hodinu, keď som kráčala po meste v návlekoch, ktoré som si zabudla vyzuť 😀😀

malinajahoda
26. nov 2018

@marryen 😂👍

drimonna
autor
26. nov 2018
misellka_23
26. nov 2018

Minulý rok v zime.... ❄️ Idem vojsť do menšieho supermarketu a pred vchodom bola na zemi taká “protišmyková” mriežka... Lenže bola taká člapkanica, mokro, že ja som sa na nej brutálne šmykla. Prvý môj reflex bol, že som sa šla zachytiť dverí, lenže tie boli na foto bunku a otvorili sa 😁 ..... Takže som do toho obchodu doslova vpadla. Predavačky na chvíľu prestali blokovať, takze ja nemôžem povedat´, že “NAŠŤASTIE MA NIKTO NEVIDEL” ... Zasmiali sme sa a šla som nakupovať 🙈🙈🙈

drimonna
autor
1. dec 2018

@misellka_23 :D :D :D 💙 Super 😂🤐

maschiota
6. dec 2018

Mne sa stalo pred rokmi,keď sme išli s maminou na burzu na Inter..zima ako v ruskom filme,všade sa šmýkalo.Za mnou cupkala taká babička,šmykla sa a keďže sa chcela niečoho zachytiť,chytila sa toho,čo mala najbližšie.Teda zozadu mňa a strhla mi rifle po kolená dolu.Našťastie mi nohavičky nestiahla.Moja mamina sa tak smiala,až jej cvrklo..ale som bola rada,že babičke sa nič nestalo a moje gate jej stlmili pád🙂

drimonna
autor
12. dec 2018

@maschiota Ja som sa potkla pred chalanmi včera...Nepoznala som ich, lebo som iba práve išla zo školy...Nejaký cigánkovia 🙂 Kukala som na nich a kukala (pod nohy nie) a cup!! Skoro som spadla...Už som sa na nich nekukla, cítila som sa trápne...Nevie naisto, že či tam fakt boli chalani alebo sa mi len zdalo, ale boli na pár metríkov...... Lebo mne sa zdalo, že tam niekto je, preto som sa tam kukala...nwm...boli tam, ale asi tam bolo aj dievča 🤐🤐🤐🤐 trapas, ale samozrejme...Išla som ďalej ako keby nič 🤣😏😓

jaskolka
17. nov 2021

Už tri roky stara téma, ale pobavilo ma to..
Spomenula som si, ako pred niekoľkými rokmi som sa v Prešove ponáhľala na autobus, bežím po pešej zóne a odrazu tresk, ma dačo zastavilo.. Pozriem pod nohy, prevesila som sa cez taky ten nízky kôš, neviem ci ešte su tam... 🙊🙉.modrina na nohe a rehotaka som sa celú cestu na stanicu. Autobus som nestihla a keď ma tam dakto pozoroval, že sa z času načas rozosmejem, tak asi si myslel, že mi šibe... 😁Ale keď som si to predstavila, aj teraz sa smejem..

zzzuzzzu
Autor odpoveď zmazal
Zobraz