Trasenie v kočíku. Aké s tým máte skúsenosti?

adelam
23. nov 2010

ahojte mamicky nemáte pocit, ze nase deticky moze v kociku vytriast az prilis? chodniky su hrozne a ja mam niekedy pocit ako by ta moja malicka v nom doslova lietala...hmmm nic moc..aku s tym mate skusenost? dakujem

alca85
23. nov 2010

preto som volila odpružený, hojdací kočík s veľkými kolesami (nafukovacími), keď bola dcérka malinká 😉 .... v takom trasenie nie je až tak cítiť 🙂 ...

usiko
24. nov 2010

neviem,ja som zasadne chcela kocik neodpruzeny, aby nikoho nenapadlo moju malu hojdat..to by som im ruky polamala 🙂 .a ked chodim na prechadzku, tak ako pozeram, tak malej sa paci to trasenie, respektive jej nevadi..proste zaspi a neriesi to..... 😉

susik77
24. nov 2010

aj ja som mala hupaci . pre male mimco idealny. nechapem absolutne usiko.....pre male babo je hupanie idealne, to najlepsie co moze byt 🙂 .
ked si to empaticky predstavite, ze by vas niekto vozil v neodpruzenom vozitku po rozbitych chodnikoch, to musi byt dost na nervy, rozdiel je, ze male vam to este nepovie, ze mu to vadi, chudatko 😔

benne
24. nov 2010

Zvykla som veľmi veľa kočíkovať dcéru, kedže som mohla a inak ani nespala cez den prvé mesiace a s kamoškou sme mali odskúšané, že najlepšie deti zaspali na starých dlažobných kockách, čo máme na námestí 😀 ale je pravda, že ja som tiež volila kočík podobne ako @alca85 Ešte ma tak napadlo, že ide zima, bábätká budú vo fusakoch, tak trasenia bude menej. No a pri synovi som hojdací kočík neuplatnila, ten to nemá rád, ani veľké prechádzky v kočíku a najradšej spí doma v postieľke 😎 Teraz ho už mávam na zvýšenej polohe v hlbokom kočíku, tak to sa mu už ľúbi 😉

andika10
24. nov 2010

ja som mala nehúpací pre dvojky ale moji zaspávali keď som ich kočíkala na rozbitom chodníku pred domom 🙂 ale zas každé dieťa je iné, mojim sa to páčilo

renab
24. nov 2010

deti mojej švagrinej zaspali zásadne len keď chodila s kočiarom po výmoľoch alebo cez obrubník hore-dolu. ja som si myslela, že už musia mať morskú nemoc, ale im to vôbec nevadilo. Moje deti to moc nepotrebovali, hoci kočík sme mali tiež odpružený, zaspali aj bez natriasania.

tosomja
24. nov 2010

Moja zo začiatku spávala v kočíku, ale nemusela som s ňou natriasať...raz mi zaspala v aute...ale...keď šoférovala svokra 😖 tak sa mi malá tak povracala, že teraz keď ideme náhodou autom, tak plače...

a s tým kočíkom, mama spomínala, že ani ja som nemala rada cestu "dozadu", tak malá bude po mne, lebo úplne zbledne, keď je v kočíku, musím ju dávať čelom vpred... 🙂