Trhy - Poľsko, Ukrajina, Maďarsko

zdenkaxyz
24. júl 2013

Ahojte, chcem sa opýtať, či chodíte niekto na nákupy na trhy. Ja nechodím, ale rada by som išla. Kde sa to oplatí, ako kde fungujú. Ďakujem za rady. 😉

graceful9
24. júl 2013

@zdenkaxyz ahoj, v maďarsku v budapešti je dosť veľký trh, ale majú tam len textil, oblečenie, drogeriú a pár vecí pre “kutilov“, a hlavne veľa veľa fejkov všetkého možného, v salgotariane majú raz mesačne zvieracie trhy, v poľsku je trh na ktorom majú vraj úplne všetko (to povedal môj chlap, takže to ber s rezervou 😀) On tam bol kupovať veci na auto...ale nemyslím nowy targ ani jablonku, neviem ako sa to tam vola....

zdenkaxyz
autor
24. júl 2013

@graceful9 Budapešť je taaaka velka. Tento tyždeň som tam každy den. Len ako to najst

graceful9
24. júl 2013

@zdenkaxyz to je v meste, skoro na konci vraj...ja sa tam nevyznám ale viem že ešte ďalej ako je praktiker, teda neviem z ktorej strany pôjdeš ale my chodíme smerom od filakova

zdenkaxyz
autor
24. júl 2013

@graceful9 chodime cez šahy. No ťažko by som to našla takto, ked neviem. Musim dako zistit.

graceful9
24. júl 2013

@zdenkaxyz nasla som adresu : Kobányai út, čínsky trh sa volá Jozsefvarosi. kinai piac a gps súradnice. : 47.485463, 19.111642

zdenkaxyz
autor
24. júl 2013

@graceful9 už som to našla aj ja. 🙂

zdenkaxyz
autor
24. júl 2013

Ešte by som chcela vedieť niečo o tých Ukrajinských trhoch a Poľských. Chodíte niekto?

zdenkaxyz
autor
24. júl 2013

@graceful9 a nevieš, ako sa tam platí? či sa dá aj eurami ?

graceful9
24. júl 2013

@zdenkaxyz jasné, neni problém len oni si robia “vlastný kurz“ a nie podľa banky a vydávajú forinty takže sa oplatí si zameniť

zdenkaxyz
autor
24. júl 2013

@graceful9 a trhy su každy den? Lebo tušim, ze v polsku byvali nejak stredu a sobotu.

m_jessi
24. júl 2013

Počula som už z viacerých strán, že chodia na nákupy do Ukrajiny, že sa tam dá veľmi lacno nakúpiť oblečenie, ale neviem ako sa to volá ani kde sa to nachádza, ale na jeseň by sme sa tam chceli vybrať. 😅

graceful9
24. júl 2013

@zdenkaxyz neviem, my sme boli v sobottu a v nedeľu ale asi hej, lebo tí trhovnicí v tých plechových kontajneroch aj normálne bývajú tak podľa mňa aj predávajú stále

bernusca
20. okt 2016

@zdenkaxyz ahoj,vidim ze je to starsia tema,bola si nakoniec na tych trhoch?kde su najlepsie?Dakujem za odpoved.

zdenkaxyz
autor
20. okt 2016

@bernusca nakoniec som bola v Maďarsku 😀

mimka1412
12. nov 2016

A prosím ťa kde presne v maďarsku?dá sa tam kúpiť aj "tommy hilfiger veci a pod"?ďakujem

martinhorvath
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jawinka
30. máj 2018

Bývam 10 km od Ukrajiny od hranici je veľký trh zhruba 5km je tam výber oblečenia väčšinou športové ale fake a už aj tie ceny sú také ako u nás .... radšej ísť do mesiaca sú tam značkové obchody kde sú také pálky čo ani u nás som taký obchod nevidela ale sú obchody čo sú lacnejšie ako u nás treba hlavne čas a veľa chodiť Užhorodská je obrovský dá sa platiť eurami alebo kartou .....a na hranici sa čaká veľmi veľmi dlho