Trhy v poľskom Tešíne

jaja1979
16. aug 2013

Ahojte, vie, prosim Vas niekto, ci sa konaju trhy v polskom Tesine aj cez prazdniny? Chceli by sme ist zajtra. Da sa platit aj eurami alebo treba menit peniaze? A vie mi niekto povedat presnu adresu? Dakujem.

zuzik231
16. aug 2013

@jaja1979 ahoj, my sme tam boli v juni .. velmi odporucam nakupila som tam naozaj vsetko ... ci su trhy aj cez prazdniny to ti neporadim ... platili sme eurami ... presnu adresu neviem ... my sme boli na tom malom trhovisku ale kedze tam som nekupila ziadne babatkovske vecicky tak sme isli asi cca 2min. autom na velke trhovisko a tam som za par eur kupila komplet celu vybavicku ... u mna velika spokojnost ... neviem ci som ti pomohla ... 🙂

jaja1979
autor
16. aug 2013

Jej, dakujem, tak skusime. Chodievame casto do Noweho Targu, ale Tesin mame blizsie, tak chceme vyskusat nieco ine. Uz sme tam davno neboli, tak neviem, ako to tam funguje.

zuzik231
19. aug 2013

@jaja1979 tak ako boli ste v tesine, aj si si pokupila co si chcela?

jaja1979
autor
20. aug 2013

V Tesine sme boli, trhy sa konaju aj cez prazdniny, i ked ich je tam o dost menej. Planovala som kupit jesenne oblecko aj topanky, ale jesenny tovar tam este nebol. Takze ja som odisla naprazdno, ale moj muz mal plny ruksak veci pre seba. Ale aspon sme mali pekny vylet.

jaja1979
autor
20. aug 2013

@zuzik231 V Tesine sme boli, trhy sa konaju aj cez prazdniny, i ked ich je tam o dost menej. Planovala som kupit jesenne oblecko aj topanky, ale jesenny tovar tam este nebol. Takze ja som odisla naprazdno, ale moj muz mal plny ruksak veci pre seba. Ale aspon sme mali pekny vylet.

zuzik231
20. aug 2013

@jaja1979 no tak super ... ja som tam bola na vybavicku a bola som spokojna ... ale mozno na jesen si pojdem aj ja dokupit pre seba nejake veci ... tak ste mali aspon krasny vyletik ... 🙂