Trnavská univerzita

ankalv1
5. jún 2012

Ahojte,prosím vás je tu niekto kto študuje alebo študoval v Trnave na pedagogickej fakulte?Najlepšie odbor sociálna pedagogika a vychovávateľstvo,ďakujem 😉

lenka142
5. jún 2012

Ja som tam studovala, ale nie ten odbor :( zial

raona
5. jún 2012

ja som tam studovala tento odbor.. co potrebujes?

raszuz
6. jún 2012

ja som tiež tento študijný program študovala ... treba niečo?

irsina83
6. jún 2012

aj ja som studovala ale na inej fakulte...

sue0071
30. dec 2013

@raona ahojky...môžem sa spýtať na sociálna pedagogika a vychovávateľstvo, čo si študovala v Trnave? Je to ťažká škola? Dá sa to zvládnuť popri práci a dvoch deťoch 5 a 2roky? ďakujem za odpoveď....Zuzana

raona
31. dec 2013

@sue0071 ahojky Zuzka, napisem Ti IP, bo som sa akosi o tom rozpisala.. ale skola nie je tazka... len sa tomu treba venovat....

sue0071
31. dec 2013

@raona ok, tak budem čakať...chcem sa tam prihlasiť, lebo by ma bavilo robiť v škôlke....ďakujem, ze si najdeš čas....prajem krásného silvestra 🙂

raona
1. jan 2014

@sue0071 POZOR!!! ak chces robit v skolke chod na predškolsku a elementarnu vychovu, alebo si urobi pomaturitne studium pedagogickeho minima bez titulu... s touto socialnou pedagogikou ta do skolky nevezmu /tiez som chcela ale neda sa, teda ak dodrziavaju zakon 🙂 / ip som ti poslala, dostala si?

ln16
19. jan 2014

Aké je uplatnenie po skončení odboru sociálna pedagogika a vychovávateľstvo? Teda lepšie povedané kde sa môžem uplatniť?

majky33
17. aug 2014

@raona
@raszuz
Studovaly ste prosím aké studium Mgr. či Bc? Dakujem

raona
17. aug 2014

@in16 môžeš sa uplatniť ako vychovávateľka v Detskom domove, alebo vychovávateľka v družine na ZŠ, alebo nedávno jedna známa spomínala,že robí sociálnu kuratelku - tuším sa to tak volá, t.j pracuje v Detskom domove a zastupuje deti na súdoch pri osvojení, alebo ak je nejaký problém s nimi.... @majky ja som zatiaľ len Bc. študovala...

raszuz
17. aug 2014

@majky33 najskor Bc., potom Mgr.

majky33
18. aug 2014

@raona Dakujem pisem IP.

majky33
18. aug 2014

@raszuz Dakujem pisem zpravicku.

liviadanova
21. dec 2014

@raona Ahoj, ty si študovala odbor predškolská a elementárna pedagogika prosím ťa? Rada by som sa tam prihlásila, chcela som sa spýtať niekoho kto tam chodil externe. Ako často sa chodí do školy a či je to náročné 🙂 Ďakujem 🙂

raona
21. dec 2014

@liviadanova ahoj, nie ja som študovala odbor Sociálna pedagogika a vychovávateľstvo... chodila som externe, popri práci to bol zaberák, i keď dalo sa to zvládnuť.. rozvrh sme mávali taký, že aj v piatky sme chodili na prednášky, ale nie každý piatok.. no a ako často sa chodí, zväčša každú sobotu.. pozri na ich stránke, mali by tam mať vyvesený rozvrh a podľa toho sa troška budeš vedieť orientovať aj v počte predmetov...

liviadanova
22. dec 2014

@raona ďakujem pekne za info 🙂

barborka314
27. júl 2015

Ahojte dievčatá prijali ma na PEP do TT externe...chodí tam niekto z vás alebo chodila? Mala by som pár otázok, kedže na študijnom je trošku zmätok