Trvalá ondulácia na vlasy (po plecia)

anonym000
4. jún 2019

Ahoj,v lete sa chystáme ku moru do Chorvátska...
Po brckach túžim už od malička no zatiaľ som si ich iba kulmovala poprípade robila copiky ...
A dať si trvalú a mat brcky ti je môj sen😊
Chcela som si to dať na začiatku augusta pretože 2.augustovy týždeň ideme k moru a urobiť niake fotky s mojimi brckami 😍
Baby máte niake skúsenosti s trvalou ??poppripade s morskou vodou a trvalou?? Nezničí mi trvalú keď si namočím vlasy do mora ?
Ďakujem za každú radu 😊

korunka1
4. jún 2019

Jééžinku...brčky a svetový mier je môj sen 😂😂😂
Koľkože máš rokov?

anonym000
autor
5. jún 2019

@korunka1 mám 13 v auguste 14

anonym000
autor
5. jún 2019

Máte niake rady

korunka1
5. jún 2019

Po svojich skúsenostiach by som si trvalu už na dlhe vlasy nedavala.
Podľa mňa morska voda neprospeje cerstvej trvalej, ale môžem sa myliť.
A najpodstatnejšie....slovo niake,niaka sa nauč písať spisovne

galioska
5. jún 2019

@anonym000 a ako si sa dopracovala k tejto stránke, stálo zato sa tu zaregistrovať? Lebo tu sú ženy v priemere tak staré ako tvoja maminka, čo tak s ňou prediskutovať, či vôbec môžeš 😉

erickatt
5. jún 2019

@anonym000 budes to mat krepove, suché, hnusné.. a zničené. Nerob to mas na blbiny s vlasmi čas aspoň 10 rokov. Potom v 30 tje už budu na nič.. a trvala su take jemné brcky, nie pekne veľké kucierky ako z obrazku. A smrdi to. Aj ked,. Su aj objemove trvalé. Efekt tak mesiac , ale myslím , že to more ju ,, zabije " a bude po trvalej... Mne objemova trvala drzala dva dni 😊

janinka007
5. jún 2019

trvalá, more, slnko...vražedná kombinácia pre vlasy

zuzka1008
5. jún 2019

@anonym000 ahoj, trvalu si daj az ked sa vratis z dovolenky, inak by to boli zbyt.vyhod.peniaze

anonym000
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
mechurik
5. jún 2019

Si chlap ci zena?🙂

anonym000
autor
5. jún 2019

@mechurik žena 😂

anonym000
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
anonym000
autor
5. jún 2019

akujem Vám za rady cením si to 😊a ešte by som sa chcela opýtať či sa podľa vás dá urobiť trvala len na konce a čo je to gelova trvala ?😊Ďakujem

anonym000
autor
5. jún 2019

@anonym000 *ďakujem