Turbo solárko

monika311
1. apr 2014

Ahojte baby.Navstevujem Turbo solarko uz dlhsi cas(cca 2masiace)zo zaciatku 3 krat do tyzdna neskor 2krat do tyzdna a teraz ako mam cas raz za tyzden niekedy raz za dva tyzdne.Vysledok opalenia nevidim skoro vobec.Natieram sa pred solarkom najviac som tam bola na 10 min.aj to som asi este nemala.Ma to vobec zmysel tam chodit (ked tam idem tak malo?)aby som zbytocne nevyhadzovala peniaze?A preco neni vidiet opalenie,ked je to TURBO?Dakujem za odpovede 🙂

naturalisvita
1. apr 2014

Ja som chodila do obyčajného solária tak max. na 3 minúty, tiež som používala krémy. Ja mám veľmi citlivú kožu takže u mna to bolo vidno uz asi po štvrtej návšteve, podotýkam bola som iba 3 minúty zakaždým. Raz som bola s kamoskou, ona chodí na 15 minút a tiež ju slabšie chytá ale tiež tak po piatej návštevu už vidno rozdiel. Raz som bola na 6 minut a spálilo ma trošku. Baba ktorá solárium mala povedala ze dávala nové trubice. Neviem si predstaviť, že tak dlho chodíš a ešte k tomu do turba a nič. Skús sa spýtať na tie trubice, kedy boli menené.
Odkedy ma spálilo a pribudlo mi tak 15 znamienok, tam nechodím. :-/ Začala som používať aj prírodnu kozmetiku a pokiaľ viem taka sa špeciálne do solárií nevyrába. Takže som sa rozhodla ze radsej budem na jar biela 🙂 a budem mať zdravú pokožku ako platiť peniaze za solárium. Ešte ma tam aj spáli aj znamienka mám navyše.

monika311
autor
1. apr 2014

Pytala som sa na to kedy ich menili.A ubezpecovala ma,ze ich menia pravidelne.Neviem mozno zmenim solarko.A ty mas tie znamienka zo solarka?

luba28
1. apr 2014

@monika311,....ak ta nic este neopalilo,tak tie trubice menene neboli uz davno,....urcite ti ta co tam robi nepovie pravdu,lebo by tam nikto nechodil,....je to draha zalezitost a preto to nie kazde solarko dodrziava,....ja chodim na 10 min po prvy x 3x do tyzdna a potom 12 min kazdy 2 den,...

sissy27
1. apr 2014

@monika311 a na normálnom slnku sa opáliš ako? pomerne rýchlo a dohneda alebo do červena? lebo pokiaľ raz nemáš pokožku, ktorá sa dobre opaľuje, tak ti je solárko v podstate zbytočné...

naturalisvita
1. apr 2014

@monika311 ja mám znamienok dosť po tele a po soláriu mi ich pribudlo asi 15 ako som písala. ked som na slnku tak za cele leto mi pribudeú tak 2-3 znamienka.
a ako píše @luba28 mnohokrát sa v soláriách nepriznaju. ked vsak trubice nie su menené je to vraj aj nebezpečné

monika311
autor
2. apr 2014

Dnes som bola v inom solarku.Tam som povedala,ze som bola v turbo solarku.A bolo mi povedane,ze turbo solarka su od niakeho datumu zakazane prevadzkovat,pretoze su velmi skodlive.Tak ja uz neviem.Budem chodit teraz sem a uvidim....a sissy27na slnku sa opalim tak do cervena ale nie zase cervena ako rak ale po case mi to pekne zhnedne...