Tutu sukňa aj pre dospelých

ancovicka21a
16. máj 2014

ahojte,chcem len poradit..strasne sa mi pacia rucne hackovane tutu suknicky pre dievcatka..aj nasa mala ma uz zopar,pretoze babka rada hackuje 🙂 no a chcela by som aj pre seba jednu..ale,mam strasny strach,ze co na to povedia ludia..predsa,mam uz 30+ poradte mi,mam si dat spravit a hrdo ju nosit alebo sa to nehodi ..dakujem 🙂

warholette
16. máj 2014

http://www.chicwish.com/ tato stranka predava takmer vylucne len tutu sukne, aj ked nie hackovane, a vsetky modelky vyzeraju totalne neodolatelne 🙂

ancovicka21a
autor
16. máj 2014

@warholette no hej..na modelke 🙂 ale tak predsa,mam nejake to kilecko navyse (aj ked nie vela) a ako som pisala,mam 30+ ci by na mna nekukali ako na blazna 😀

lasina
16. máj 2014

Mne sa tiež páči tutu sukňa a chcem si ju aj kúpiť.V lete budem mať 27 rokov..A je mi jedno kto si bude čo myslieť.Pokiaľ to dobre skombinujes,tak to bude krásny kúsok v šatníku. 😉

warholette
16. máj 2014

@ancovicka21a no ak sa k tomu neoblecies presne ako tvoja dcera, tak preco nie? ja tiez nie som nejaka stihla modelecka ale k jednoduchej bluzke by som si ju obliekla 😉

jabadaba
16. máj 2014

podla mna, podstatne je ake ma kto nohy a celkovo postavu do takejto sukne, vek tu nehra rolu. 😉

ancovicka21a
autor
16. máj 2014

no..ja osobne mam nohy ako koly po plota 😀 sice pevne,ziadna viditelna celulitida,( po schudnuti a kazdodennom cviceni),aj zadok je tak akurat, ale mam hrube lytka..preto moc kratke sukne nenosim,max.v kombinacii s leginami,aby to tak nebolo vidno..ale viete co?povzbudili ste ma,vek naozaj asi nehra rolu a hlavne,ze sa budem pacit sama sebe,takze babina ma dalsiu objednavku 🙂 a ked to bude vyzerat na mne strasne,tak sa to vypara..

heslojekreslo1
17. máj 2014

ahojte baby..poprosim vas..potrebujem od vas radu..chcem dcerku obliect tutu suknu alebo saty setik..lenze sa bojim ci ta sukna nebude moc nadychana..mate stym skusenost? ona bude mat v juni 3 roky...a chcem pre nu urobit peknu narodeninovu oslavu preto chcem ju pekne obliect..a kde sa da kupit..?vopred vam dakujem 🙂