Túžba po inom mužovi. Stalo sa vám to?

noemi81
22. sep 2008

Ahojte baby..chcem sa spýtať, hlavne tých vydatých ale aj tých čo majú už vážny vzťah alebo dlhodobo už žijú s partnerom....stalo sa vám už niekedy že ste sa zoznámili s mužom, ktorý vás proťahoval pár krát ste si dali aj stretko na káve,alebo ste sa len tak stretli v prírode a potom ste začali prehodnocovať váš vzťah s manželom , partnerom, o ktorom ste si dovtedy mysleli že funguje ??? A ešte by som sa chcela spýtať tých žien, ktoré si mysleli že v živote nikdy nepodvedú svojho partnera, pretože by to nedokázali, či sa im to napriek tomu stalo, a ako to potom riešili....ďakujem 😉 🙂

marse
7. nov 2008

napr. ked sedim v buse a oproti mne sedi chalan, usmeje sa tak sa usmejem tiez a nemusi byt za tym flirt, proste na neho nehodim hnusny pohlad 😠 ze co si to dovolil, hned je ten den krajsi a nemusi to byt len s opacnym pohlavim, moze to byt aj baba, vcera som napr. od jedneho chlapca postihnuteho na voziku dostala kompliment ze ma krasnu dcerku, tak to potesilo na srdiecku, bolo to zlate od neho, ide tu aj o to ze ludia su na seba mily 😉

ale zase nie ze si s niekym dohodnem cielene stretnutie, kym muz je doma s nasimi detmi....to neeeeeee 🤐

slnieckova
7. nov 2008

a viete co si myslim? Ze sa niekto nudi, chcel si zase precitat nejaku dobru vymenu nazorov - tema nevera je na to ako stvorena (ved to vieme z podobnych tem 😀), tak to sem nadhodil....

A mozno nie, ale je to jedna z alternativ 😀

marse
7. nov 2008

slnieckova to je tu na MK casty jav 🙂 ale tak preco sa nevyjadrit ze? 😀 😀

slnieckova
7. nov 2008

marse jasne 😀

noemi81
autor
8. nov 2008

No dievčatá túto tému som nenahodila z nudy, ale preto že som fakt chcela vedieť názory iných žien-báb na to čo som momentálne prežívala, možno ma tu teraz viaceré odsudzujete, že keď som vydatá ,som vôbec nemala ísť s iným chlapom na kávu, ale ja zasa na tom nevidím nič zlé , keď sa na tej káve len porozprávate a nič iné sa neudeje. Ja by som tiež nevedela podviesť manžela,ale za nevinný flirt som...písala som,že som začala prehodnocovať manželstvo, ale aj vďaka tomu že som sa stretla s iným na káve a aj napriek tomu že mávame v manželstve dosť problémov tak som zistila že aj tak mi nestojí za to iný chlap aby som si manželstvo už načisto skazila

blau
8. nov 2008

NO vidis noemi, aj sama si na to prisla, ze ten flirt nestal za manzelstvo 😉

noemi81
autor
8. nov 2008

jasné je tiež veľmi nie som za neveru ale taký nevinný flirt nemusí byť na škodu človek si potom veľa uvedomí ....teda aspoň ja 😅

zabka78
8. nov 2008

Noemi ako mozes prehodnocovat svoje manzelstvo takym sposobom. Nikto nikdy nebude dokonaly, ani ten kavickovy priatel. Nemozes porovnavat manzela a svoje manzelstvo s clovekom, s ktorym si stravila iba niekolko hodin...je to zalostne malo. Predstav si svojho manzela na mieste toho kavickoveho priatela, predstav si ako by sa spraval keby ste sa nepoznali a hlavne si spomen na manzelove dobre vlastnosti. Mozno si iba znudena manzelstvom a chyba ti nieco na spestrenie. Najdolezitejsie je aby si odolala tomu pokuseniu a uvedomila sa. Ver mi hovorim z vlastnej skusenosti 😀 😝

slnieckova
8. nov 2008

To je pekne, ze si vdaka tomuto flirtu zistila, ze manzel je ten pravy (aj ked to by si mala vediet aj bez flirtu 😀), ale mam otazku:

to kazdy problem, kazdu nezhodu a kazdu zlu vlastnost manzela, ktora ta nahneva budes prehodnocovat tymto sposobom? Lebo ak ano, tak sa z teba coskoro stane neverna zena 🙂 pretoze ako som uz pisala: nedrazdi hada bosou nohou....

A myslim si, ze manzelstvo ponuka aj krajsie sposoby uvazovania nad chybami toho druheho, ktore mi vadia, ako flirty s cudzim chlapom....

marse
8. nov 2008

ja by som sa na to skusila pozriet aj opacne, ako by ti bolo keby to urobil tvoj muz? keby on takto prehodnocoval vas vztah?? myslim ze by ti to nebolo jedno a dvakrat prijemne 😒

zabka78
8. nov 2008

noemi, ako si sa spoznala s tym kavickovym, ak sa smiem opytat?

noemi81
autor
8. nov 2008

zabka máš pravdu za pár hodín sa človek spoznať nedá, no mi sme sa poznali už dlhšie vždy sme si mali čo povedať, čo s mojím mangelom nemôžem povedať ale každý má nejaké plusy aj mínusy, ja za neveru nie som, manžela mám rada aj s jeho chybami

slniečková, nie nemyslím že by som každú nezhodu riešila týmto spôsobom a neverná žena by sa zo mňa nestala lebo si myslím že keď si s niekym na káve a kecáte len tak o živote to ešte nie je nevera

noemi81
autor
8. nov 2008

marse on to už spravil a nie jeden krát, a ja len jeden a možno som bola len naštvaná a chcela som mu to vrátiť, neviem 😅

zabka ako sa dnes skoro väčšina zoznamuje cez net 😕 😅

slnieckova
8. nov 2008

lenze ked tie stretnutia na kave a v prirode cielene vyhladavas a opakuju sa....

ale ok 🙂 nie je to nevera 😉 a nikdy nebudes neverna 🙂

budem hnusna, ale prajem ti, aby tvoj manzel takisto LEN kavickoval s inou zenou a kecal s nou o zivote 🙂

uprimne... mne by bolo dost luto, keby moj manzel o zivote kecal s mne cudzou zenou a nie so mnou...

prajem ti pekny zvysok dna a prijemne kecanie... s manzelom 😉

svetu mier 😀

noemi81
autor
8. nov 2008

slnieckova ďakujem za prianie 🙂 ale už sa stalo, on to robil a viac krát, ja len raz a myslím že to bolo aj naposledy, ale ok nečudujem sa že ste si o mne vytvorili taký názor, keď to spraví chlap je to ok ale keď žena už je nevernica a pod.

marse
8. nov 2008

noemi ja ta neodsudzujem ani nic podobne, nechcem vyzniet ako moralistka alebo svatica tiez mam za usami 😅 ak mas pocit ze je to takto dobre tak v poriadku, a ktomu ze to robi aj tvoj muz...moj nazor je ze to potom vas vztah nema vyznam ani zmysel, on chodi s inymi ty s inymi, aj ked tak ako tvrdite nie je sex, o com to potom je??? nevidim zmysel.... 😔

marse
8. nov 2008

teda nevidim zmysel ze ste spolu s muzom, aby sa to chapalo

slnieckova
8. nov 2008

noemi ja nehovorim, ze muzi su ok a len zeny su nevernice 🙂 vid. moje prispevky vyssie 😉

a suhlasim s marse... o com to je? Ked kazdy z vas hlada v inych vodach?

Nemala by byt prave manzelka/manzel tym najlepsim priatelom, najlepsim milencom, tym naj naj naj? Ak to tak je, tak naco jeden aj druhy cielene vyhladavate inych?

Pouvazuj 🙂 a uz naozaj koncim, nema to zmysel, pretoze ty mas svoju hlavu a podla nej sa riadis.. co je ok 🙂... len uvazuj o tom, co ti tu dievcata pisu 🙂 nemozes cakat, ze ti kazdy bude pritakavat, ako spravne konas a ze su z tvojho konania nadseni, hlavne z toho, ze si zistila vdaka flirtu, ze manzel je ten pravy... este raz: to by si mala vediet pred svadbou a nezistovat to takymto sposobom po funuse...

ale dost bolo, konaj podla svojho, prajem ti v zivote vela stastia a spravnych rozhodnuti

maj sa krasne.... 🙂

marse
8. nov 2008

suhlas slnieckova, problemy s muzom najlepsie vyriesis ked sa porozpravate a prehodnotite svoj vztah spolocne, cez tretiu osobu je to vzdy nanic a kopi to len problemy. ☹
a ak on nema zaujem tak je to jasne, nie je co riesit alebo skor je uz vyriesene, tiez ti prajem vela spravnych rozhodnuti a nech sa vas problem coskoro vyriesi, to je jedno akym sposobom, ale hadam budes stastne... 😉

slnieckova takto ma tu chces nechat 😀 😀

noemi81
autor
8. nov 2008

Dievčatá aby ste ma správne teda pochopili...Ja som nejakých chlapov a mimomanželské vzťahy nevyhľadávala, bola som len raz s jedným mužom na káve, s ktorým som sa poznala dlhšie a rozumeli sme si a kecali sme len tak o živote ale to neznamená že som tam s ním rozoberala svoje manželstvo to teda nie...bolo to skôr na kamarátskej úrovni ako o nevere a flirtovaní,
lenže môj manžel sa takto stretával viac krát a neviem či to bolo u neho len na kamarátskej úrovni...

zabka78
8. nov 2008

Noemi - podla mna robis spravne, ked to je ako pises. Ale urcite nehladaj vztah a nerut sa do neho bezhlavo "iba" koli tomu, ze tvoj muz vyhladava zensku spolocnost. Mala by si si to poriadne premysliet.

marse
8. nov 2008

mne to pride ako oko za oko zub za zub, on to urobil skusim aj ja

Noemi ale takto problemy nevyriesis, ak nie si si ista svojim muzom, ked on vyhlada ine spolocnosti tak je to pekne v troskach a takeho by som kopla do r*ti.

tak si zasluzis ineho, ale bez tajnych stretnuti pri kave, klamania a pod. proste s cistym stitom a odznova

marse
8. nov 2008

si urcite hodna viac ako len mat muza co potrebuje ine zeny ku stastiu 😒 drzim palceky nech si stastna a spokojna 😵 😵

zabka78
8. nov 2008

Marse, ale je to vlastne aj cesta k poznaniu a pravde. Myslis, ze by jej to manzel toleroval? 😀

marse
8. nov 2008

zabka teraz som sa tu stratila 😀 😀 😀 ako myslis ze by jej to toleroval??? 😕 😅

zabka78
8. nov 2008

tak si zasluzis ineho, ale bez tajnych stretnuti pri kave

noemi81
autor
8. nov 2008

Marse len problém je v tom že ja manžela ľúbim aj som mu to povedala aj to som mu vravela že mi vadia tie jeho stretnutia na kávičke a tak lebo on sa tým netajil a ubezpečoval ma že sa nikdy nič nestalo tak neviem
aj to som mu vravela že som bola aj ja s jedným kámošom na káve len tak pokecať si a to sa mu už veľmi nepáčilo a uznal to a potom mi sľúbil že už sa nebude stretávať s babami takto na káve...ide totižto o to že on robí v kolektíve kde je prevaha žien a s tými chodieva tak na kávy a tak a stále tvrdil, že sú to len kolegyne...zatiaľ je to tak- teda vyzerá to tak že sa s nikým nestretáva...uvidíme ako bude ďalej

marse
8. nov 2008

ja som to myslela ze by sa mala dat rozviest, lebo zivot s muzom ako je ten je potom co opisovala no nic moc, a mat ineho ako uz po....nie pocas manzelstva....snad somto dobre vysvetlila

marse
8. nov 2008

noemi tak tu je potom kazda rada asi na nic... toto je uz pre mna zlozite....je to totiz troska ppoprepletane 😅 a je to naozaj len na vas ako budete napredovat 😵 😉

zabka78
8. nov 2008

Najdolezitejsie v noemi pripade je, ze by mala zistit ako to s tym jej muzom vlastne v skutocnosti je. Noemi nezda sa ti cudne, ze tak rychlo upustil od kavicky so zenami ten tvoj manzel? A preco si vyssie pisala, ze si si nie ista, ci je to iba kava v pripade tvojho mnazela?