Túžba po inom mužovi. Stalo sa vám to?

noemi81
22. sep 2008

Ahojte baby..chcem sa spýtať, hlavne tých vydatých ale aj tých čo majú už vážny vzťah alebo dlhodobo už žijú s partnerom....stalo sa vám už niekedy že ste sa zoznámili s mužom, ktorý vás proťahoval pár krát ste si dali aj stretko na káve,alebo ste sa len tak stretli v prírode a potom ste začali prehodnocovať váš vzťah s manželom , partnerom, o ktorom ste si dovtedy mysleli že funguje ??? A ešte by som sa chcela spýtať tých žien, ktoré si mysleli že v živote nikdy nepodvedú svojho partnera, pretože by to nedokázali, či sa im to napriek tomu stalo, a ako to potom riešili....ďakujem 😉 🙂

noemi81
autor
8. nov 2008

no ja nie som si istá on mi síce tvrdil že šlo len o kávu ale ja neviem či mu môžem ešte veriť,chcem veľmi aj som mu vravela že mu dávam šancu, ale iba raz keby sa to opakovalo tak s ním končím nebudem to trpeť do konca života

somktosom84
24. dec 2020

@noemi81 áno,máš pravdu,niekomu otvorí oči až takáto situácia,možno hlavne ľuďom,ktorí majú dlhodobejšie problémy vo vzťahu.
Aj môj ex to tak zistil,keď spoznal niekoho iného,že mna ani nášho syna viac k šťastiu nepotrebuje.či je teraz šťastný,tým si nie som celkom istá,viem,že za pomerne krátky čas vystriedal niekoľko partneriek,no ja so synom sa mame dobre.nič nám nechýba,mame koho ľúbiť,tak isto niekto lubi nás.
Držím ti palce,nech to všetko vyjde podľa tvojich predstav a nech si šťastná.