Učiteľky v škôlke

kasokri
10. feb 2018

Ahote milé učitelky, chcela by som sa opytat tie, ktoré majú strednú školu, či uvažujete o Vš. Keďže si teraz robím nadstavbu učiteľstvo pre mš a rozmýšľam, že či by som nemala aj vysokú, Ako to vidíte vy? Viem, ze s vs je vyssia platova trieda. Mne tak ani nejde o peniaze, ale skor o istotu do budúcna.
Prosím, komentujte len ucitelky v ms.

Dakujem

gir
11. feb 2018

ja by som išla na VŠ, nadstavba o.k. ale je to málo. Nadstavba trvá tuším 2 roky a to si už mohla mať 2 toky VŠ za sebou. Kamarátka tam bola a potom veľmi ľutovala že stratila 2 roky

kasokri
autor
11. feb 2018

Isla som na nadstavbu aby som cim skor získala kvalifikáciu

kasokri
autor
11. feb 2018

@gir mila gir, isla tvoja kamaratka na Vs? A kde? Ake bolo jej studium, co hovorila. Dakujem Ti za koment.

gir
11. feb 2018

@kasokri išla na 2 roky na strednú pedagogickú a potom na bakalárske. Ja som chodia diaľkovo na predškolskú do Trnavy a bolo super, síce soboty ale skúšky boli aj počas týždňa, podľa skúšajucich.

kasokri
autor
11. feb 2018

@gir Mila gir, dakujem ze, si sa mi ozvala. Chodila si popri praci alebo ako? A co hovorís na Trnavu? Tazke,alebo sa dalo? A co hudobna?

jezurka47
11. feb 2018

Ja mám obchodnú akadémiu, potom som chodila denne na Bc. Predškolsku do BB a externe prvý stupeň na Mgr. v Bratislave. Po Bc. Si v 9. platovej triede, po Mgr. v 10. triede

gir
11. feb 2018

@kasokri popri práci, práve preto som chodila diaľkovo,na Trnavu nedám dopustiť a hudobnú sme nemali a dalo sa to v pohode zvládnuť. Neviem ako dlho chodíš na nadstavbu ale ak ťa teraz zamestnali ako nekvalifikovanu, tiež ubehne určitý čas, pokiaľ ju získaš a aby si nestrácala čas ako som ti písala, kamoška veľmi ľutuje že stratila dva roky. Pokojne sa pýtaj ☺️

kasokri
autor
11. feb 2018

@gir Dakujem Ti. Práveže nepracujem v ms. Momentálne nepracujem, neviem si ale predstaviť, že by som robila niečo iné. Chodila si každú sobotu? A máš strednú pedagogickú? Mimochodom si zlatá, že mi odpovedáš.🙂

kasokri
autor
11. feb 2018

@jezurka47 mne by stacilo bc. 🙂 Prečo si vymenila BB za BA?

somavi
11. feb 2018

@gir ahoj , prosím ta , môžeš mi poradiť ? Veľmi rozmýšľam nad predškolskou v TT ,len mám dve deti malé ...bolo to ozaj každú sobotu ? A v prípade, že neprídeš , rieši sa to nejak ? Ďakujem 😉

gir
11. feb 2018

@kasokri strednú mám inú,bola som prijatá na zastupovanie ako nekvalifikovaná, nastúpila som hneď na VŠ. Nebola to každá sobota a dobrá partia sme sa stretli,sme sa striedali kto pôjde na prednášku a posunul poznámky.

gir
11. feb 2018

@somavi písala som vyššie ako to bolo. Vtedy som bola ešte slobodná, momentálne som na materskej a tiež mám dve malé deti a robím si atestaciu ale na MPC

kasokri
autor
16. feb 2018

@gir ale je na truni hudba a hudobné umenie. Nemali ste hudobný nastroj?

gir
16. feb 2018

@kasokri ani nástroj ani hudobná

kasokri
autor
26. feb 2018

Mila gir.
Nehnevaj sa , ze Ti znova píšem. Teraz studujem nadstavbu. Ale baví ma to a chcela by som aj vysoku. Myslíš, že by sa to dalo zvladnuť?
Dakujem Ti😉

gir
10. máj 2018

@kasokri prepáč nejako mi blbli upozornenia, samozrejme že to zvládneš 😉