UGG čižmy

lienka1607
27. nov 2020

Baby, objednávala ste niektorá z tejto stránky čižmy UGG??

andreatytler
27. nov 2020

@lienka1607 Neobjednavala som cez internet ale skusala som ich v obchode a boze to su uzasne pohodlne cizmy. Mne sa nikdy nepacilia a myslim ze su neprakticke do clapkanice ale ludia cakaju v sorach na ne aj napriek tomu ze su tak drahe a tak som si vyskusala ze nech vidim ten zazrak. Ja mam inac velky problem vybrat topanky lebo kazda ma niekde tlaci alebo zle sedi ale tieto... fakt parada.

grandzero9
27. nov 2020

kamaratka z tade objednavala. No ja nemam odvahu objednavat cez internet topanky, kedze mam tlstu nohu aj nart vysoky 😀 Ale pokial ty si v pohode s tym tak kludne do toho chod

lienka1607
autor
28. nov 2020

@andreatytler dúfam, že budem spokojná, už som po nich pokukovala strašne dlho, a až teraz som sa k tomu odhodlala, lebo tak ako píšeš, nie sú najlacnejšie..

lienka1607
autor
28. nov 2020

@grandzero9 ja som už veľa topánok objednávala z netu, tak nebude ani s týmito problém 😊

faint13
30. nov 2020

@lienka1607 mam tieto uggy, su ozaj najpohodlnejsie co som kedy na nohe z topanok mala. Ale ta stranka neviem, mne sa velmi nepaci, nevidim na nich ziadny kontakt, ani cislo, okrem toho,ze maju sklady v BA a Brne. Ale len moj nazor..

lienka1607
autor
1. dec 2020

@faint13 ďakujem za názor, práve pre to som radšej objedalnala z normálneho obchodu 😊

faint13
1. dec 2020

@lienka1607 určite radšej z overeného, treba počkať vždy sú zľavy. Radšej originál, ako fake. Kamoška objednala z aliexpresu, ozaj vyzerali ako originál, ešte aj krabicu mali, ale tak nieje to ono 😉 a u týchto topánok ide skôr o materiál ako vzhľad 😊

pallacinka
1. dec 2020

@lienka1607 Určite by som objednávala radšej z overenej stránky. A tie klasické našuchovacie bez zipsu o číslo menšie. Ja ich mám už niekoľko rokov a stále sú ako nové.

zuzanka.zuzu
1. dec 2020

@pallacinka už niekoľko rokov a stále nové? a len spredu alebo alebo aj zo zadu? 😝 to je hnus keď kočka jak obrázok vystúpi z luxusného auta a vyčmatlané boty 🙈 nech sú pohodlné akokoľvek, totálna sedlačina 😀

pallacinka
1. dec 2020

@zuzanka.zuzu Vidis, mozno tym, ze sa nepovazujem za kocku ako lusk a nemam ani luxusne auto 😀 Mi je srdecne vies kde, kto si co mysli 😘

zuzanka.zuzu
1. dec 2020

@pallacinka ano, aj mne, ale či chceme alebo nie, oblečenie nás reprezentuje... malá značka UGG na vyčmatlaných botách mi povie akurát to, že síce sú peniaze na boty ale inak slama z nich 😉 to teraz nemyslím na teba, to sa vyjadrujem k týmto topánkam celkovo.... pretože do boku to ide asi po 10 noseniach. a JE to vidno 😀

eeffka
1. dec 2020

@zuzanka.zuzu vies co ani nie, ja som mala "UGGsy" strih asi 10r dozadu zo sportdirectu a neboli vysmatlane, boli ozaj kozenne a nosila som ich asi 5r kym im nepukla podrazka ale zhora boli stale tip-top, ale je pravda ze necmajdam a mam uzku vzorovu obuvnicku nohu c37 🙂