Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

kristinka4m
17. dec 2009

Dievcence som strasne stastna ta moja mala Potvora konecne zaspala. Vrestal asi 10min a bolo ticho, ja neviem co sa snim deje asi ide do puberty 😀 😀 😀 😀 😀 Vcera drichmal uz o 18:30 a dnes bol o 20:15 ako keby vypil red bull 😠 Som hotova ☹ No a ked pojdem spat okolo pol noci tak do rana budem hore len 6x. Ja neviem co za somara vymyslelo nazov materska"DOVOLENKA" tak tu si predstavujem uplne inak ☹

kristinka4m
17. dec 2009

A nikde nikoho vsetci spite No mozno este Miska sa zastavy 🙂

miskachrumka
autor
17. dec 2009

kika si ma vymakla haaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

baby ste tu toho zas popisali ste sikulky 😉

andrejka recept odpisany! 😉

kika ja tiez neviem kto vymyslel to slovo dovolenka nejaky pocudny clovek a urciteeeeeeee to bol chlapppppp dam ruku do ohna ze to musel byt chlap! 😅

kristinka4m
17. dec 2009

PLNE S TEBOU SUHLASIM. No a fotecky maleho v ohradke mas? 😉

miskachrumka
autor
17. dec 2009

mam akurat zajtra hovorim tomuto mojmu ze nech mi najde kabel ze da fotky na pokec tak potom kukni

a co?buvate ze?
Davidko sa strasne vkuse prehadzuje už tretiu noc neviem co to znamena ☹

kristinka4m
17. dec 2009

No spat ako spat ja tiez neviem co je Danielovy ties stale reve zobudi sa s takym placom ako keby ho drali a o prehadzovany an nehovorim katastrofa ☹ A vy spinkate?

miskachrumka
autor
17. dec 2009

inac az dnes som si vsimla ze mas aj tu fotky maleho tak som dnes kukla na rychlo a maly je chutny! 🙂

miskachrumka
autor
17. dec 2009

no ak sa to tak da vobec nazvat ale tiez to maly nerobil teraz posledne 3noci strasne sa prehadzuje normalne sa v spanku posadi a padne mu hlavka medzi kolena a tak spi alebo ruku si privali upllne vykrutenu na opacnu svetovu stranu no starsnee a ako neplace a sa strasna prehadzuje som v soku ☹

kristinka4m
17. dec 2009

No taky chutny holohlavy cert 😀 😀 Dobre tak som zvedava na fotecky tak nezabudni 😉 A ozaj ako chutil ostatnym obed? Aj by som dosla len si mi to neskoro povedala 😀 nestihala by som ☹

miskachrumka
autor
17. dec 2009

ked pojdeme najblizsie po novom roku do teplicky tak sa stretneme okej 😉

a co porabas okre toho ze si piseme 😀

kristinka4m
17. dec 2009

Nic take dolezite kazdu chvilku odbieham do spalne strcit malemu cumel bo hned zacne revat pri tom ho aj napravim az si hlavu netrieska 😠 a asi pojdem na zdravotnu vychadzu 😉 a dopijam kavu a ty?

miskachrumka
autor
17. dec 2009

ide aj ja na balkon zas poslednu tak zajtra zas musim kupit ale co už ,,,,pod dame si spolu 😅

kristinka4m
17. dec 2009

idem 🙂 zvonim otvor 😀

miskachrumka
autor
17. dec 2009

no ide pod rychlo lebo nestihnes budem tam kde svietia take cervene svetielka ano?cakam rychlo nieze zamrzneme kto nam potom vychova deti? 😒

miskachrumka
autor
17. dec 2009

otvaram ale fakt už idem ...........cakaj ma tesim sa !a dufam ze si mi aj kavu spravila 😀

kristinka4m
17. dec 2009

Mate vyzdobeny balkon?Ja uz som tu len kavu som nestihla spravit ved uz aj tak pojdes spat ci este nie?

cestovatelkaandrea
17. dec 2009

Caute aj ja som tu na chvilu

kristinka4m
17. dec 2009

Ahoj Andrejka co ties nemozes spat?

kristinka4m
17. dec 2009

Miska si tam zmrzla?

cestovatelkaandrea
17. dec 2009

nemozem neda sa mi. tuto noc som spala iba 3.5 hodiny. no a aj napriek tomu sa mi spat nechce

kristinka4m
17. dec 2009

Ejha a cez den nebyvas unavena v praci a tak?

cestovatelkaandrea
17. dec 2009

neee, neviem preco ale nie. byvala som kedysi viac unavena ale posledny mesiac mam akosi viac energie.

cestovatelkaandrea
17. dec 2009

ked budete mat cas, kuknite tuto stranku. su tam pekne detske veci:
http://www.mimibazar.sk/bazar.php?album=87061

kristinka4m
17. dec 2009

Paradne vecicky 😉 a super ceny

cestovatelkaandrea
17. dec 2009

uz som odtial objednala tri pizamka tak som zvedava co dojde mame domov. malo by jej to prist zajtra alebo v pondelok. hodim sem linky, ktore som objednala

miskachrumka
autor
17. dec 2009

ahoj andy 😉

kika nezamrzla a hej mame vyzdobeny vlastny napad je tam mikulas a take cervene sviecky po balkone pekne to ukaze 😉

dnes bol manzel na stromcek potajomky a nenasiel ziadny pekny skoda 😒

cestovatelkaandrea
17. dec 2009

my uz mame stromcek doma. taky maly 60cm umely s falosnymi ozdobami. vsetko v ramci bezpecnosti kvoli Damianovi.

miskachrumka
autor
17. dec 2009

inac dnes maly zas padol z postele to bola zas sekunda co so mu vyberala veci zo skrine na oblecenie to bol taky buchot do vecera mal cervenu hlavku resp.celo na jednej strane dala som mu zamrazenu zeleninu nato nech nema hrcu plakal ale nezvracal ani nebol nejaky ospali kedze nespal az do vecera cize az doteraz ja už neviem asi si dam spravit na zadok oci ☹

kristinka4m
17. dec 2009

No su krasne 😉 Mozno vyberiem aj ja nieco. My este nemame stromcek ale chceme umely a budeme ho asi kupovat az 23 ako sa poznam a ties taky mensi