Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

miskachrumka
autor
22. dec 2009

no veru ale zevraj ma prsat na vianoce len to nie 😢
to budu smutne vianoce! 😔

ockovelasky
22. dec 2009

Fúha, tak keď sa tento sneh zmení na vodu, tak ďakujem pekne.. 😠 😠 😠 čľapkanica bude riadna vonku..

cestovatelkaandrea
22. dec 2009

tu malo mrznut ale posledne predpovede pisu dazd ☹
Miska co robim okrem toho ze robim? 😀 😀 😀 vsak ty vies co. asi by mi siblo keby som pozerala do AutoCadu cely den 😀 😀

ockovelasky
22. dec 2009

celé to počasie je akési domotané, majú v tom bordel hore.. 😠

cestovatelkaandrea
22. dec 2009

a mozno sa to umudri a bude sneh. ved aj rosnicky sa casto mylia 😉

ockovelasky
22. dec 2009

tak to dúfam, nechce sa mi veriť, žeby sa toľký sneh mal potopiť za dva dni a malo sa tak veľmi otepliť..

Ako sa máte Andrejka?

cestovatelkaandrea
22. dec 2009

Elenka my sa mame dobre. Troska uponahlano ale inak v pohode. Uz sa tesim ked budem 24-teho doma a uz sa nebudem nahanat.
A vy ako?

ockovelasky
22. dec 2009

My celkom dobre, len ten ružový fľak na krku mu nemizne, asi musíme vyskúšať Lokoid (aj keď som ho veľmi nechcela kvôli kortikoidom), netuším, z čoho to môže mať.. ☹ Ináč upratané už mám, pečiem až 24-tého, tak dnes periem a žehlím.. Čosi na mňa lezie asi, lebo má lámu kostí a som dosť unavená, dúfam, že to prejde rýchlo..

cestovatelkaandrea
22. dec 2009

a tie kortikoidy su zle alebo co? ja som sa s tym este nestretla. Damian co ma masticku na tie jeho vyrazky tak tam nie su.

cestovatelkaandrea
22. dec 2009

Elenka zaujimave. Ale myslis, ze je to nebezpecne ked to pouzivas ako masticku a nie vnutorne? Neviem skusim si o tom precitat viac ked budem doma.

ockovelasky
22. dec 2009

Ja som to užívala od mala, mám jeden problém, a narobilo mi to dosť šarapaty.. ale keď iné nepomáha, tak skúsime toto, keď to budeme užívať krátkodobo, tak by nemalo uškodiť..

cestovatelkaandrea
22. dec 2009

hmm. no ja to nepoznam, lebo ja som nastastie nieco taketo pouzivat nemusela.
ja rozmyslam ako urobit nas byt bezpecnejsi pre Damiana. neviem ako pomenit nabytok tak aby sa neotrieskal niekde kazdu chvilu. strasne teraz lieta vela po byte a kazdu chvilu sa niekde buchne.

ockovelasky
22. dec 2009

máte veľa rohov v nábytku? vidím, že aj mňa to čaká.. ale zatiaľ sa držíme pri zemi.. 😀

cestovatelkaandrea
22. dec 2009

poslem ti link v ip ako vyzera nas apartman. je totizto na predaj na nete. mozes kuknut a sama posudis

ockovelasky
22. dec 2009

ok, pozriem si rada.. 😀

cestovatelkaandrea
22. dec 2009

len si tam klikni na foto's a budes vidiet 😉

ockovelasky
22. dec 2009

Veľmi, veľmi pekné to tam máte.. Asi by som sa bála, aby nestiahol závesy a o tú policu, aby sa neotrieskal.. 😉 😉 prečo ho chcete predať?

cestovatelkaandrea
22. dec 2009

to nie je nas byt. my ho mame len v prenajme. dali nam ho do prenajmu kym sa nepreda. ale ratam, ze tak o dva roky sa budeme stahovat a potom uz nieco kupime

ockovelasky
22. dec 2009

kam sa chcete sťahovať? Ináč aj okolie je pekné, také iné, než tu na sr..

miskachrumka
autor
22. dec 2009

ahojte
asi tu niekto nieje
este pecieme kolace tak som sem nazrela 😉

cestovatelkaandrea
23. dec 2009

Elenka asi do ineho mesta. najdem ti nieco na nete, co sa mi lubi a na 90% by sa lubilo aj muzovi. no je to pravda, tu je to uplne ine. architektura je dost zaujimava. stare domceky su pekne ale radsej by som byvala v novom. a tie tiez vyzeraju uplne inak ako na SR.

Miska ako dopadlo pecenie? Co ste piekli? Posli, ja nestiham, jedine tu moju babovku a strudlu a mozno nejaky pernik.

cestovatelkaandrea
23. dec 2009

Elenka tak IP s bytmi som poslala. Mozes studovat holandske stavby 😉

miskachrumka
autor
23. dec 2009

ahojte babenky
nejak nestiham ale teraz mam hadam cas nejake 2 hodky

andrejka podarili sa okrem objednanych 54 kolacov sme napiekli 20 lineckych a 20 rumovych guliciek s kokosom a s cokoladou!

a babovku nejdem už robit lebo sa mi už nechce a mame už toho fakt dost este vecer majonezovy salat a zajtra rybku a kapusnicu.......

a asi aj rezne vyprazime uvidime! 😒

miskachrumka
autor
23. dec 2009

a som strasneeeeeeee sklamana z pocasia! 😔

inac chcela by som na zajtrajsiu veceru malemu nieco ine nieco zaujimave aby to nebolo prenho zas to iste tak som sa rozhodla ze mu dam snami chrumkat trosku oplatky bez medu samozrejme uvarim mu nejaku polievocku asi nejaky vyvar a mrvenicku a rybku mame pangusiasa ale neviem aky sposob mu ho mam spravit mi budeme mat vyprazany a on neviem poradte nejaky dobry recepr pre tohto mojho certa!dakujem 😉

miskachrumka
autor
23. dec 2009

tak konkretne je ta ryba Pangas dolnooky bez koze a pangas je už asi sam osebe bez kosti ci nie?lebo nieje pisane 😠

miskachrumka
autor
23. dec 2009

halooooooooo kdeeeeeeeeeeeee steeeeeeeeeeeeee????????????????? 😨

cestovatelkaandrea
23. dec 2009

uz som tu 😉

cestovatelkaandrea
23. dec 2009

Miska viem o tej rybe ale nikdy som ju nerobila. Tu v NL kupujem drobcovi lososa alebo morsku stuku. Ale asi bude bez kosti, lebo vela mamiciek ju pouziva. Mozes ju urobit len tak na panvici s trochou masla a troska korenia na rybu. skus posurfovat na nete, urcite nieco najdes.
Inak ja robievam zapecenu rybu so zemiakmi a smotanou. to by tiez Davidko mohol. Uz sa naucil prehltat kusky potravy alebo len kasovite stale papa?

miskachrumka
autor
23. dec 2009

andrejka vies aka by som bola rada keby sa to naucil ale vsetci hovoria ze to potrebuje cas!
a papa kasovite ale papal predvcerom som mu dala trosku pomackane zemiaky uvarene s kuracimi priami natrahanymi skoro na vlasocky niecopozul a zvysok isiel do wc!

mam aj fotky ale na pokeci a neveim ako to poslat cez email ze by som ti to poslala a tu na koniku mi stale pise ze fotky su vacsie tak som sa vyserkala nato! 😒
akusim kliknut na tu rybu v googli co zistim!