Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

kristinka4m
30. dec 2009

Dakujem Smily 🙂 Tak teda pockame ked sme vydrzali do teraz tak vydrzime 🙂 Tak s tym hemangoimom drzim palceky, urcite zmizne ani nebudete vediet ako a kedy 😉 A nevies aky bol dovod toho zleho spavania? Zubky ? Ja len dufam ze je to zubkami a mozno to je este aj zo strachu pretoze sa boji roznych zvukov a mozno sa mu o tom v noci sniva a nemoze spinkat kludne ☹

kristinka4m
30. dec 2009

Akurat som sa dozvedela ze v Maji budeme mat dva prirastky do rodiny a to dvoch chalanov Asi Davidka a urcite Mateja🙂) uz sa na nich tesim 😉 Nejako nemame stastie na dievcatka a tak by sme ich chceli 😅

ockovelasky
30. dec 2009

Kristinka, akurát som volala s doki, lebo kámoška má podobný problém ako vy s tým nekľudom a že jej malý nechce spať, jej malý je vo veku tvojho, tak mi poradila Chamomilla vulgaris 9ch 5x denne rozpustiť 3 guľôčky, až nekľud pominie alebo trošku ustane, tak znížiť dávku na 3x denne 3 guľôčky..

Blahoželám k prírastkom, aj my máme v rodine samých drobcov - chalanov, akurát že konečne ten chlapský maratón prelomila švagriná a 1.12. sa jej narodila Peťka.. 😀 😀

kristinka4m
30. dec 2009

Aha dakujem za radu dnes to uz nedobehnem ale dam mu ked sa zobudi 😉 Ja som rozmyslala ze poslem chlapa niekam na instruktaz ako sa robia dievcata bo druhe by som chcela, ale len a len dievca no co nahoda je blbec a mozno sa zadari sme sa dohodli ze pokym nebude dievca tak budeme robit deti 😀 😀 Takze futbalova 11 😀

smily
30. dec 2009

kristinka4m neviem co bolo pricinou - asi zubky lebo aj teraz jej idu.. zacalo sa to presne 2 dni po prvom zakladnom ockovani v 4mes - boli sme u svokra na navsteve (podotykam ze nie prvy krat) a mala z nicoho nic spustila rev ale taky ze sme ju vobec nemohli utisit, nepomohla ani jazda v aute (co ju zvycajne ukludnilo), uz som nevedela co s nou, tak ked sme prisli domov som jej dala nurofen (ak ju nahodou nieco bolelo) a konecne zaspala. odvtedy zacala mavat problemy zo zaspavanim, jeden cas to bolo tak ze spala len v klokanke alebo babyvaku a aj to len ked som s nou chodila...
teraz je to o vela lepsie ale nechcem sa tym este nejak chvalit..
co sa tyka dievcat - spytajte sa mojho manzela - tan zas vie len dievky robit - mame doma dve hviezdy a tak som chcela druheho chlapceka 🙂
tretie zatial nechcem a ak aj tak len chalana 🙂

teraz mi mala vypadla z postielky :( ani neviem ako - bola v postielke (ma velmi nizko ten matrac) ja som odbiehla do kuchyne a naraz som zacula len buchot a rev, pridem - mala sedi na zadku pri postielka a reva, starsia len kukala ze co sa deje... ze vraj sa nejak naklanala cez tu bocnicu ze az padla.. to sa mi este nikdy ani pri starsej nestalo. normalne som cela vyklepana... ale pozorovala som ju nejaku polhodinku a aj dlhsie - bola v pohode, aj sa hrala a aj pomaranc si pytala... teraz zaspala tak dufam ze to nebude nic vazne.. ved ani neviem na co pristala, starsia sa tak zlakla ze nevedela mi nic vysvetlit

ockovelasky
30. dec 2009

Kristinka, ak náhodou nájdete nejaký kurz ako urobiť dievča, tak daj vedieť, manžel má zo svojej strany samých chlapov, takže aj svojho tam pošlem.. 😀 😀 😀

kristinka4m
30. dec 2009

No uz som na nete aj kukala ze "ako sa robia dievcata" moj chlap stale tvrdi ze spravit "dieru na diere" je tazke tak neviem, neviem 😀 😀 😀 Smily tak to sa teda malej podarilo ved postielky su dost hlboke, ale urcite bude OK ked jej aj papat chutilo. 😉

smily
30. dec 2009

Kristinka, to vobec netusim ved som ju tam naschval dala ze odtial urcite nevypadne a mozem si odbehnut do kuchyne...

cestovatelkaandrea
30. dec 2009

caute baby, vidim, ze mate doma kazda veselo. aj ja mam. drobec vystraja cely den, tak vecer padam rozobrata do posledneho srobika do postele. rano opat zmontovana a vecer opat rozobrata. strasne ma vela energie ten nas drobec.

Katka ty mas doma ine adrenalinove stavy. Ja tiez cakam kedy Damian preleti z postielky, lebo tam vystraja a skace ako zajko duracel.

Kristinka ja viem ako sa robia dievcata 😀 😀 😀 ak chces vediet poslem instruktaz v IP. 😀 😀 😀 A viem ako sa robia aj chlapci, takze Katka ak chces radu aj tebe poslem IP 😀 😀 😀 😀

baby koncim, lebo nevladzem, manzel uspava drobca, tak mam chvilu relax ale uz teraz klipkam ocami, tak idem zehlit, lebo tu zaspim pri notebooku.

cafte zatim.

kristinka4m
30. dec 2009

Andrejka tak posli som zvedava 😀

kristinka4m
31. dec 2009

Ahojte 😉 Tak este nezabralo noc o moc lepsia nebola,skusila som mu dat vecer ibalgin sirup a ani ten nezabral takze som usudila ze to nie je rastom zubkov, ale asi skor tou separacnou uzkostou, mozno preto sa budi v noci staci mu dat len cumlik a urobit ššššš a zaspinka. No co nejako vydrzime ale budem mu nadalej davat tie homeopatika. Na konci Januara ideme na ockovanie tak ak sa to nezlepsi tak sa poradim s doki. 🙂

miskachrumka
autor
31. dec 2009

ahojte
tak po dlhom case som tu som chora ako pes som na antibiotikach sople mi idu asi vyrazit mozog z hlavy a sliny vapluvam kade tade len aby som nemusela prehltat tak ma boli hrdlo! ☹
maly ma zas sople ale stale nas trapia aj zubky!

inac najhorsie zvladam to ze ocinko nam ide prec3-5.1 do 28.2 😢 boze co budeme sami robit! ☹

miskachrumka
autor
31. dec 2009

kocky a ko idete silvestrovat?

ockovelasky
31. dec 2009

Ahojte.. Prajem vám pekného Silvestra.. 😀 😀

Miške držím palce, aby si sa skoro uzdravila a manžel sa skoro vrátil domov..

kristinka4m
31. dec 2009

Tak dievcence a deturence Stastny novy rok vam prajem hlavne zdravicko, stasticko a kopu kopu lasky od muzickov a deticiek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

kristinka4m
1. jan 2010

Ahojte tak ako??Ešte spite? Danielko nám spravil rano o 7budiček, a už spinka zase 🙂 len mne sa nejako nechce ☹ už si zvykám na malo spánku aj ked táto noc bola celkom fajna bol hore asi len 4x takže sa vytešujem že homeopatika asi začali fungovat 😉 len aby som to nezariekla 😅. U nas vykukuje slniečko takže pojdeme poobede na dlhu prechádzku poriadne sa vyvetrat 😉

ockovelasky
2. jan 2010

Ahojte..

V roku 2010 Vám prajem len to naj z najlepšieho, veľa zdravíčka, šťastíčka a lásky od drobcov, manželov a celej rodiny.. 😀 😀 😀

miskachrumka
autor
2. jan 2010

ahojte tak nam ide zajtra tato prec na dva mesiace tak smoklime mam trosku strach ako to zvladnem teraz už uplneeeeeeee sama ja vecer ☹

no dufam ze nam to velmiiiiiiiii rychlo ujdeeeeeeeee!!!!!!!!a ze dadko bude dobry a zdravy za ten cas!

a inac aj ja prajem krasny novy rok nech je omnoho lepsie ako ten co bol! 😉

miskachrumka
autor
2. jan 2010

inac baby aj ja rozmyslam nad tymi upokojujicimi liekmi co dava kika najprv sa musim poradit s dr ze?nemam stym ziadne skusenosti ani neviem ako co! 😒

miskachrumka
autor
2. jan 2010

a ozaj ako ste oslavili silvestra?

a je tu vobec niekto ?

riadne to tu zanedbavame! 😔

ockovelasky
2. jan 2010

Baby, tak ja som dnes konečne zohnala tú chamomillu, ale zabrala hneď.. Nechápem, ako malému idú tak skoro zúbky, ale to je asi individuálne u každého drobca.. Som rada, že takto dobre a hlavne rýchlo znáša tie homeopatiká..

Miška, neboj sa homeo, ale z vlastnej skúsenosti viem, že nie každý lekár je zástancom homeopatík.. 😀
Nezávidím ti tie dva mesiace osamote, ale neboj, pri drobcovi ti to rýchlo zbehne, len ako píšeš, aby nebol choručký..

Silvestrovali sme doma, malý prežil aj útoky petárd a delobuchov bez väčšej újmy, zobudili ho len dvakrát.. 😀 😀 Program bol nudný, manžel zadriemal o jedenástej, ale o polnoci sme si pripili, obtelefonovali rodinu, odpisali na SMS, a išli k drobcovi.. 😀 😀

kristinka4m
2. jan 2010

No inak aj my sme ju len tak tak zohnali, a chcem kupit este aj ten viburcol . To som rada ze to tak rychlo zabralo🙂)

ockovelasky
2. jan 2010

Ahoj Kika... Vám to už zaberá? Ako sa máte?

cestovatelkaandrea
4. jan 2010

bambulky stastny novy rok 😉
nepisala som cez sviatky, lebo Damian nas zamestnaval viac ako dost 😉

miskachrumka
autor
4. jan 2010

ahojte

elenka veru sami aj som si už poplakala ale co mi ine zostava ja len verim ze nam to fakt rychlo ujde!!!!!!!!

ja neviem ci by nam nasa dr predpisala nieco take ako su homeopatika dobre som to nap. ci nie? 😀

elenka aj mi sme mali podobny silvestrovsky vecer az nato ze sme mali spolocnost a maly sa nezobudil vobec ! 😉

andrejka ahoj po dlhej dobe musime teraz dobiehat co sme zanedbali a aj ja ti prajem Štastny Novy rok ! 🙂

miskachrumka
autor
4. jan 2010

andrejka inac popravde som si myslela ze si už na dovolenke v ITALII 😀

asi som sa kopla! 😀

miskachrumka
autor
4. jan 2010

kocky ste tu? 😒

cestovatelkaandrea
4. jan 2010

Miska do Italy ideme vo stvrtok 7.1. a vratime sa 17.1.
Ako sa mas? Uz lepsie? Ako to zvladas sama?

miskachrumka
autor
4. jan 2010

jaj vecer som si trosku poplakala hlavne moja matka nie macocha mi volala jaj miska snivalo sa mi do rana so zubami napis mi ci dobre dosli lebo aj moj ocko isiel do talianska na firmu a manzel do Danska tak ma tak strasne vystrasila som sa bala ako nikdy boze nemala mi vobec volat ozve sami raz za 4 mes aj to ma vystrasi koza 😠

a inca snazim sa je to len druhy den no v podstate prvy keze vcera odisiel len poobede o druhej ja si prajem len jedno nech to rychlo ujde lebo sa asi pomiatnem teraz je toho este viac ale nic mi nechuti jest absolutne taka spon pochudnem ma to aspon aj nejake plus! 😉

miskachrumka
autor
4. jan 2010

inac aj zuzka tu dlho nebola co a deje? 😕