Unavené mamičky prvorodičky

miskachrumka
21. máj 2009

ahojte mate niektore mamičky taky pocit niekdy že ste velmi unavene a nejak nevladzete dalej?!ja som na maleho sama mam 20rokov a priatel je cele dni v robote ved kto by nepotreboval peniasky?!a niekedy mam pocit že už fakt nevladzem nestiham sa najest a niekedy ani ist na wc!maleho som nemala od seba ani minutu ako sa narodil no nema mi ho kto postrazit! 😒 stary rodičia maleho su v zahraniči chodia na sk raz za 2mesiace a niekdy mam pocit že od unavy umriem!a pritom mam na starosti aj domacnost!touto temou by som chcela nech pisu mamičky ktore mavaju rovnaky pocit rada by som sa podelila o svoje pocity!mamicky skor prvorodičky!dakujem! 😉

ockovelasky
8. jan 2010

Koľko už máte zúbkov vy Leca? Ja dávam malému viburcol len na noc, cez deň nám doki odporučila chamomillu, a pomáha nám to..

leca
8. jan 2010

My mame len dva spodne rezaky....zatial bez vacsich problemov. Budil sa 5-6 krat v noci (obvykle sa budi raz okolo 5tej) a so srdom a placom, ale neviem, ako budeme prezivat ostatne, isto ho este potrapia poriadne, kym vykuknu.

ockovelasky
8. jan 2010

tak to je fakt individuálne s tými zúbkami, my máme tiež dva spodné, ale už mu idú horné, zatiaľ sa ťahajú po ďasienkach, ale znáša ich horšie, než tie prvé.. ☹ ☹ ☹ Nič ho dlho nebaví, mrnčí, hryzie a plače.. ☹ ☹

leca
8. jan 2010

spytam sa nasej doki, ci nam da ten viburcol a na den chamomillu.Chudatka deticky, kazde to znasa inak.

ockovelasky
8. jan 2010

To áno, keby sa aspoň vonku dalo ísť, ale v takom počasí len doma kvočať.. 😠 😠 😠

miskachrumka
autor
8. jan 2010

ahojte baby tak mi sm elen o pol siedmej dosli domov !

okupala som nakrmila a ulozila a uf konecne pokoj!

leca aj ja budem davat pribinaka po roku! 😉

ja som malemu dnes kukala nasilu usta no zuby tak nam vysiel tento no este nie cely ........ale ide nam aj vzadu asi stolicka ci ocny? 😒

dufam ze to je len moj pocit! 😒

miskachrumka
autor
8. jan 2010

je tu niekto???????????? 😕 😎

ockovelasky
8. jan 2010

Tu som už aj ja... 🙂 tak ste mali dnes výlet?

ockovelasky
8. jan 2010

Tak a teraz tu nie si ty... 😀 😀 😀

leca
8. jan 2010

hrooooozne pocasie.....

leca
8. jan 2010

miska, kde si bola s malym? Tak nam doktorka povolila pribinacika, tak som mu dala a chuti mu, ale jeden mu nestaci, dak davam jeden a pol a po chvilke kojim. A inak jedava pomedzi jedla tie detske piskotky a potom tie kukuricne chrumky.

Som zvedava, ako bude zajtra a ci sa bude ist dat s malym vonku.

miskachrumka
autor
9. jan 2010

ahojte
ako to ze tu nikto dnes nebol!
elenka?leca?kde ste!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nespite!

jaj mne sa toho dnes tolko udialo ze mam take pocity ze to neopise fakt nik! ☹

miskachrumka
autor
9. jan 2010

leca boli sme sa poflakat po meste!

a aj naaasmu tbude urcite chutit ved je to sladke!
a ano už papa aj piskoty aj chrumky doteraz papal len tie rozpustne dlhe bez lepku ale asi pred vcerom som mu dala prvy krat aj arasidove nie take jemne solene!
ved si už chudacik zasluzi konecne nieco co ma chut nie?!

a ide sa zabit za nimi strasne mu chutia!už ked ich uvidi v obchode aaaa mnam mnam mnam ........ako besny zanimi! 😀

miskachrumka
autor
9. jan 2010

jaj boze zas som tu sama sakra dnes som ani nestihla sem nakuknut! 😒

dnes toho bolo viac nez dost viac ako na kona!

idem na zdravotnu na balkon.........dufam,ze sa tu nikto objavite ☹

miskachrumka
autor
10. jan 2010

nikto? 😕
kde ste vsetky? ☹

ockovelasky
10. jan 2010

ahojte.. Miška aké piškoty dávaš malému, myslím značku?

ockovelasky
10. jan 2010

No, kde si teraz ty? 😀 😀 😀

miskachrumka
autor
10. jan 2010

elenka prepac asi som nieco robila poobede nebolo casu!
a teraz si tu?

maly už buva tak sa mi dnesna sluzba konci 😀

miskachrumka
autor
10. jan 2010

dnes je nas ocik tyzden prec este takychto sedem ☹ a bude doma! 🙂 boze len to ide pomaly! 😔

a co ste dnes robili?

ja som dnes dotala menzes tak som nejak citliva a nic ma nebavi! 😒

miskachrumka
autor
10. jan 2010

a si sa pytala na piskoty!

tak bud safari tie zvieratka alebo sunarka !alebo este jedny pockaj poslem link! 😉

miskachrumka
autor
10. jan 2010

tieto ma velmi rad! http://www.detskepiskoty.sk/piskoty/ 🙂

miskachrumka
autor
10. jan 2010

http://www.dieta.sk/index.php?page=1&type=news&...

a tu j enieco pisane o pikotach ak chcete precitajte !zaujimave veci! 😉

miskachrumka
autor
11. jan 2010

dobre ranko kde ste?

ockovelasky
11. jan 2010

Ahojte.. Tak aspoň na chvíľu sem nazriem.. Miška ďakujem za link a tipy, tiež som rozmýšľala nad Sunarkou.. Ako pri iných, aj tu sa akosi rozchádzajú názory na to, od kedy dávať bábätku piškotky.. Myslím, že skúsime niektoré z nich, nakoľko už papáme príkrmy a vo štvrtok má drobec pol rôčka.. 😀 😀 😀 Teraz je taký nesvoj a uplakaný, ani sem nemám čas zabehnúť..

Miška si tu?

miskachrumka
autor
12. jan 2010

cauteeeeeeeee

elenka musime sa tu konecne stretnut!

ockovelasky
12. jan 2010

Ahoj.. Tak hádam to vyjde.. Si tu? 😀 😀

Čo máš nové?

ockovelasky
12. jan 2010

Tak ani tento pokus nevyšiel.. 😀 😀 😀 Idem ja žehliť, kým drobec spí, lebo posledné dni sú ťažké.. 🙄 🙄

miskachrumka
autor
12. jan 2010

elenka si tu? 😒

miskachrumka
autor
12. jan 2010

no tak zas nic sme to dopadli! 😀 rano tu budem okolo deviatej tak sa tesim a dufam ze konecne popiseme! 🙂

kristinka4m
13. jan 2010

No ahojte nejak to tu zanedbavate ☹ , aj ked pri drobcoch sa niekedy neda nic stíhat že? 😀 Tak poctivo hlasim že už mame noci plne spánku, len az to nezarieknem 😅 Trosku soplikoval, ale už je to OK včera som mu nasla taku bielu bodku vzadu na dasienkach asi v oblasti stoličiek, neviem čo to môže byt ☹ zubok isto nie bo je to tam makke . Dnes sme sa už aj vyvenčily 😀 a Danielko haja a maminka pije kafčo bordel jak po vybuchu, ale naco to budem upratovat ked aj tak to znova rozhadže 😀 Čo mate nove?